Partits 08-09 d’octubre

DISSABTE 08 D’OCTUBRE
08:45 INFANTIL “E” –   SANTS, U.E. “E” 6-0 MPAL. GUINARDÓ
10:15 INFANTIL “C” –   GRAN Pª ESPANY MANIGUA “A” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
11:45 BENJAMÍ “F” –   FUNDACIO P. CE. JUPITER “E” 4-3 MPAL. GUINARDÓ
11:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – MANLLEU, A.E.C. “A” 3-3 MPAL. GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” –   BADALONA, C.F. “F” 1-4 MPAL. GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “H” –   FUND ESPORT.HOSPITALET AT “C” 6-1 MPAL. GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “D” –   FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” 4-1 MPAL. GUINARDÓ
14:30 FEMENÍ CAD / INF “A” –   BASE MARC BARTRA CF “A” 7-3 MPAL. GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” –   SANTS, U.E. “A” 5-0 MPAL. GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUV / CADET “A” –   FUNDACIO P. CE. JUPITER “A” 0-1 MPAL. GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” –   UNIF BELLVITGE U.D. “B” 4-2 MPAL. GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “E” –   FUNDACIO P.E. EUROPA “B” 0-15 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” –   VILA OLIMPICA C E “C” 1-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 08 D’OCTUBRE (A FORA)
09:00 Pª BARC. CINC COPES “C” –   PREBENJAMÍ “F” 10-0 MPAL. BARCELONETA
10:30 SANTA EULALIA, C.F. “C” –   ALEVÍ “K” 8-0 MPAL. STA.EULALIA L’HOSPITALET
10:35 CATALONIA, U.B. “B” –   ALEVÍ “B” 3-7 LLARS MUNDET CAMP NUM. 1
12:00 FUNDACIO P. CE. JUPITER “D” –   BENJAMÍ “G” 1-8 MPAL. JUPITER
12:00 ALMEDA, C.D. “A” –   ALEVÍ “E” 13-3 MPAL. ALMEDA
13:15 FUNDACIO P. CE. JUPITER “B” –   PREBENJAMÍ “B” 1-4 MPAL. JUPITER
13:45 L’HOSPITALET, C E “C” –   CADET “B” 2-4 ESTADI MPAL. L’HOSPITALET LLOBR
15:30 SANT ANDREU, U.E. “A” –   BENJAMÍ “A” 9-1 MPAL. NARCIS SALA
16:00 LLAGOSTERA, U.E. “B” –   AMATEUR “A” 4-0 MPAL. LLAGOSTERA
16:00 ESPANYOL, R.C.D. “B” –   INFANTIL “A” 2-0 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
17:15 FUND ESP HOSPITALET AT “A” – INFANTIL “F” 3-0 MPAL. PROVENÇANA
18:00 ALZAMORA, C.F. “B” –   JUVENIL “C” 1-4 COMPLEX ESP. CAN DRAGO
DIUMENGE 09 D’OCTUBRE
08:45 ALEVÍ “A” –   SANT ANDREU, U.E. “C” 2-2 MPAL. GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “J” –   PARC, U.D. “A” 1-5 MPAL. GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “B” –   FUNDACIO P. CE. JUPITER “B” 5-0 MPAL. GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “D” –   SANT MARTI-CONDAL, F.C. “A” 1-1 MPAL. GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” –   UNIFICACION LLEFIA,CF. “A” 1-1 MPAL. GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “B” – SANT MARTI-CONDAL, F.C. “A” 3-0 MPAL. GUINARDÓ
16:00 JUVENIL “A” –   HORTA, U.AT. “B” 3-1 MPAL. GUINARDÓ
18:00 CADET “A” –   FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 0-3 MPAL. GUINARDÓ
20:00 CADET “D” – LA SALLE BONANOVA, C.E. “A” 0-2 MPAL. GUINARDÓ
DUMENGE 09 D’OCTUBRE (A FORA)
10:00 IGUALADA, C.F. “A” –   FEMENÍ ALEV / BENJ “A” 1-0 ESTADI LES COMES IGUALADA
10:00 UNIF CIUTAT MERIDIANA,CE “C” –   ALEVÍ “F” 2-7 CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC
10:45 UNIF CIUTAT MERIDIANA C.E “B” –   BENJAMÍ “H” 4-6 CIUTAT MERIDIANA-TORRENT BOSC
11:00 Pª BARC. ANGUERA “B” –   ALEVÍ “C” 1-1 ESCOLA INDUSTRIAL
12:00 PUBILLA CASAS, C.E. “A” –   AMATEUR FEMENÍ “A” 2-1 MPAL. PUBILLA CASAS
12:15 FUNDACIO P.E. EUROPA “A” –   PREBENJAMÍ “A” 8-0 MPAL. L’ALIGA
12:45 BUFALA, C.F. “E” –   ALEVÍ “G” 1-4 MPAL. BUFALA
13:00 SANTA EULALIA, C.F. “B” –   BENJAMÍ “C” 1-8 MPAL. STA.EULALIA L’HOSPITALET
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “E” – ALEVÍ “I” 7-1 MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
14:45 L’HOSPITALET, C E “A” –   FEMENÍ ALEV / BENJ “B” susp ESTADI MPAL. L’HOSPITALET LLOBR
16:00 SANT JORDI C E “A” –   FEMENÍ JUV / CADET “B” 3-1 MPAL.MENORCA-ST.MARTI PROVENÇ.
17:15 SANTS, U.E. “C” –   INFANTIL “D” 1-3 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
17:30 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” –   CADET “C” 3-2 COMPLEX ESP. FORT-PIENC

 

Llegir-ne més

PARTITS 01-02 D’OCTUBRE

DISSABTE 01 D’OCTUBRE
08:45 INFANTIL “D” –   MONTAÑESA, C.F. “D” Apl MPAL. GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “C” –   FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” 4-4 MPAL. GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “E” –   CAN VIDALET, C.F. “B” 7-2 MPAL. GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “F” –   ZONA FRANCA, F.C. “A” 2-3 MPAL. GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “I” – Pª BARC. BARCINO, CE. “G” 5-3 MPAL. GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “H” – LA SALUT PERE GOL AE. “C” 2-4 MPAL. GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “G” –   LLOREDA, C.F. “C” 2-3 MPAL. GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “K” –   HORTA, U.AT. “D” 1-8 MPAL. GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “B” – Pª BARC. ANGUERA “C” 5-3 MPAL. GUINARDÓ
16:15 CADET “B” – Pª BARC. BARCINO, CE. “A” 1-0 MPAL. GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” –   OLYMPIA II CLUB ESPORTIU “A” 1-5 MPAL. GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ CAD / JUV “B” – E.E. GUINEUETA C.F “A” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” –   UNIFICACION LLEFIA,CF. “A” 3-5 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “B” –   VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 0-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – UNIFICACION LLEFIA,CF. “D” 2-18 PETIT MARTINENC
12:45 FEMENÍ ALEV / BENJ “B” –   FEMENI MANU LANZAROTE C F “C” 4-3 PETIT MARTINENC
14:15 FEMENÍ ALEV / BENJ “A” –   FONTSANTA-FATJO, C.D. “A” 0-4 PETIT MARTINENC
DISSABTE 01 D’OCTUBRE (A FORA)
10:00 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA C.E “A” –   CADET “D” 2-5 COMP.   E. CIUTAT MERIDIANA-TORRENT   BOSC
9:00 ESCOLA DE FUTBOL GAVÀ “A” – BENJAMÍ “B” 0-13 MPAL. CAN TORELLÒ
10:30 SANT GABRIEL,C.D. “E” – ALEVÍ “D” 4-2 MPAL.JOSE LUIS RUIZ CASADO
10:30 BARCELONETA, C.F. “A” –   BENJAMÍ “D” 5-2 MPAL. BARCELONETA
11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F “B” –   PREBENJAMÍ “D” 5-5 COMPLEX ESP. LA GUINEUETA
11:30 LA SALUT PERE GOL AE. “B” – PREBENJAMÍ “E” 11-1 MPAL. PERE GOL
12:30 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” – ALEVÍ “H” 3-2 BON PASTOR NOU
12:30 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT “A” – PREBENJAMÍ “C” 2-2 MPAL. PROVENÇANA
13:30 CAN BUXERES, F.C. “C” –   INFANTIL “E” 1-10 MPAL. CAN BUXERES
16:00 VETERANS   CLUB ESPORTIU JÚPITER “A”   – VETERANS “A” 1-5 MPAL. JUPITER
16:00 PUBILLA CASAS, C.E. “A” –   JUVENIL “A” 2-6 MPAL. PUBILLA CASAS
16:30 SANT ANDREU, U.E. “A” –   CADET “A” 2-0 MPAL. NARCIS SALA
DIUMENGE 02 D’OCTUBRE
08:45 ALEVÍ “C” – Pª BARC. CINC COPES “B” 1-3 MPAL. GUINARDÓ
08:45 ALEVÍ “G” –   L’HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “G” 14-3 MPAL. GUINARDÓ
10:15 BENJAMÍ “A” –   L’HOSPITALET, CENTRE ESPORTS “A” 2-2 MPAL. GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” –   FUNDACION PRIVADA HERMES “A” 0-1 MPAL. GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” –   SANT MARTI-CONDAL, F.C. “D” 8-2 MPAL. GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” –   EUROPA, C.E. “A” 1-2 MPAL. GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – VALLDOREIX C.F. “A” 2-2 MPAL. GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” –   SANT CUGAT ESPORT, F.C. “A” 3-2 MPAL. GUINARDÓ
DIUMENGE 02 D’OCTUBRE (A FORA)
08:45 SARRIA, C.P. “A” –   ALEVÍ “A” 3-5 MPAL. CAN CARALLEU
08:45 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” –   ALEVÍ “J” 3-5 COMPLEX ESP LA BASCULA
10:00 LA SALUT PERE GOL AE. “B” –   BENJAMÍ “E” 4-1 MPAL. PERE GOL
10:15 SUBURENSE, C.F. “A” – FEMENÍ CADET “A” 6-3 MPAL. AIGUADOLÇ
10:30 SANT GABRIEL,C.D. “D” –   INFANTIL “C” 3-0 MPAL.JOSE LUIS RUIZ CASADO
10:45 SANTA EULALIA, C.F. “B” –   INFANTIL “B” 1-4 MPAL. STA.EULALIA L’HOSPITALET
11:15 DON BOSCO, C.F. “B” –   BENJAMÍ “F” 1-5 ESCOLA INDUSTRIAL
12:00 ESPANYOL, R.C.D. “B” –   FEMENÍ JUV / CADET “A” 3-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
13:55 MERCANTIL, C.E. “A” –   FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 14-3 POLIESPORTIU ARRAHONA-MERINALS
16:00 ESPORTIU JOVENTUT CAN PI “A” –   AMATEUR “B” 0-0 MPAL. POLIGONO GORNAL
18:00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “A” – JUVENIL “B” 2-1 BON PASTOR NOU

 

Llegir-ne més

Partits 28-29 de maig

DISSABTE  28  DE MAIG
08:45 INFANTIL “E” – SANT ANDREU UE “E” 16-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – BUFALA “A” 5-4 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “B” 2-5 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – DAMM “C” 5-5 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “D” – MONTAÑESA “A” 0-9 MPAL GUINARDÓ
13:15 ALEVÍ “B” – ESCUELA PERFORMANCE “A” 8-4 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “B” 2-11 MPAL GUINARDÓ
14:45 ALEVÍ “F” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “F” 2-7 MPAL GUINARDÓ
14:45 ALEVÍ “G” – SANT MARTI-CONDAL “G” 5-3 MPAL GUINARDÓ
16:15 CADET “B” – SANT MARTI-CONDAL “B” 10-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – SANT IGNASI ESPORTIU “B” 7-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ CAD / JUV “A” – LA ROCA PENYA BLANC-BLAVA C F “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – Pª BARC BARCINO ” C” 3-7 PETIT MARTINENC-F7
12:30 PREBENJAMÍ “E” – Pª BARC ANGUERA ” C” 4-5 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 28 DE MAIG (A FORA)
09:00 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA “A” – ALEVÍ “J” 21-2 MPAL IBERIA
10:00 SARRIA CP “C” – BENJAMÍ “F” 5-4 MPAL CAN CARALLEU (GESPA ART)
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – PREBENJAMÍ “B” 1-3 MPAL CLOT DE LA MEL
11:00 SINGUERLIN “A” – BENJAMÍ “G” 2-9 MPAL CAN ZAM 2
11:20 LLOREDA “A” – BENJAMÍ “B” 4-1 MPAL LLOREDA
11:35 SANT IGNASI ESPORTIU “A” – INFANTIL “B” 3-3 COLLEGI SANT IGNASI
12:15 HOSPITALENSE ATC “B” – INFANTIL “D” 3-2 MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:30 SANTS UE “B” – PREBENJAMÍ “C” 11-0 F11 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
13:30 BARNAFUTBOL 04 ASSOCIACIO ESPORTIVA “B” – ALEVÍ “K” 2-4 MPAL IBERIA
14:00 CIRERA “A”  – PREBENJAMÍ “A” 2-2 MPAL CIRERA
15:30 SANT GABRIEL “D” – CADET “D” 4-2 SAN GABRIEL CD
DIUMENGE 29 DE MAIG
09:45 BENJAMÍ “A” – IGUALADA “D” 9-1 MPAL GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “C” – POMAR “A” 6-0 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – AVIA UE “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” – YOUNG TALENT CLUB FUTBOL “A” 0-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – VETERANS CATALUNYAAF “A” 5-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “B” 1-0 MPAL GUINARDÓ
22:00 VETERANS  – STOITCHKOV BARCELONA C.F. 4-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 29 DE MAIG (A FORA)
10:00 VILADECANS UD “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 2-4 MPAL NOU VILADECANS
10:00 VILADECANS UD “B” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “B” 3-8 MPAL NOU VILADECANS
11:00 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “C” 6-0 MPAL VALLVIDRERA
11:30 UNIFICACION LLEFIA “A” – INFANTIL “A” 2-2 MPAL LLEFIA
12:00 CARMELO “A” – AMATEUR “B” 0-4 MPAL CARMELO
15:30 FONTSANTA-FATJO “B” – FEMENÍ CAD / JUVENIL “B” 5-2 MPAL FONTSANTA – FATJO
17:15 FUNDACIO P JUPITER “C” – CADET “A” 1-5 MPAL JUPITER

 

Llegir-ne més

Partits 21-22 de maig

DISSABTE 21 DE MAIG
08:45 INFANTIL “C” – STOITCHKOV BARCELONA “C” 6-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “K” – CATALONIA “D” 1-6 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “E” – ALZAMORA “C” 12-2 MPAL GUINARDÓ
11:45 BENJAMÍ “F” – RACING VALLBONA ” A” 2-6 MPAL GUINARDÓ
11:45 BENJAMÍ “G” – CONGRÉS CLUB ESPORTIU “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
13:00 BENJAMÍ “D” – BADALONA “C” 3-6 MPAL GUINARDÓ
13:00 FEMENÍ BENJ / ALEVÍ “A” – VILADECANS UD “A” 6-4 MPAL GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “B” – SANT ANDREU “B” 1-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – LLOREDA “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – CATALONIA “C” 1-4 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – CELTIC “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” 10-0 PETIT MARTINENC-F7
10:15 PREBENJAMÍ “B” – CAN BUXERES “A” 3-0 PETIT MARTINENC-F7
DISSABTE 21 DE MAIG (A FORA)
09:30 E E GUINEUETA “A” – ALEVÍ “D” 8-1 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
09:45 SANTA EULALIA “B” – PREBENJAMÍ “D” 10-0 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
10:00 PUJADAS CD “B” – ALEVÍ “F” 2-3 COMPLEX ESP MARESME-LLULL
10:00 LA SALUT PERE GOL AE “A” – ALEVÍ “C” 3-6 MPAL PERE GOL
10:00 POMAR CD “C” – BENJAMÍ “E” 3-4 POMAR CD
10:30 SANT GABRIELCD “C” – BENJAMÍ “C” 0-1 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
12:00 BARCELONA “D” – BENJAMÍ “A” 2-3 CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
13:00 POMAR CD “E” – ALEVÍ “H” 4-7 POMAR CD
13:00 POMAR CD “C” – ALEVÍ “I” 3-2 POMAR CD
13:00 VILASSAR MARUE “A” – FEMENÍ JUV / CADET “B” 2-1 MPAL VILASSAR DE MAR
14:30 BADALONA   “C” – ALEVÍ “A” 3-4 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
16:00 BON PASTOR A E “A” – INFANTIL “E” 0-7 BON PASTOR NOU
16:30 SANT ANDREU “F” – ALEVÍ “B” 2-13 MPAL NARCIS SALA
17:00 LLORET   “A” – AMATEUR “A” 2-2 MPAL LLORET MAR
18:00 SISTRELLS   “B” – CADET “B” 1-8 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
DIUMENGE  22 DE MAIG
10:00 ALEVÍ “J” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “I” 4-4 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “D” – LA SALUT PERE GOL AE “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “A” – SANTS “A” 1-4 MPAL GUINARDÓ
17:45 CADET “A” – APA POBLE SEC “A” 5-2 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE  22 DE MAIG (A FORA)
10:00 LA SALUT PERE GOL AE “A” – CADET “C” 0-2 MPAL PERE GOL
12:00 HOSPITALENSE ATC “A” – JUVENIL “B” 3-4 MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:30 Pª BARC ANGUERA “A” – INFANTIL “F” 6-0 ESCOLA INDUSTRIAL
14:15 Pª BARC CINC COPES “E” – ALEVÍ “G” 3-1 COMPLEX ESP FORT-PIENC
19:30 ESCOLA FUTBOL ALMOGAVERS “A” – JUVENIL “A” 0-4 COMPLEX ESP FORT-PIENC

 

Llegir-ne més

PARTITS 14-15 DE MAIG

 DISSABTE 14 DE MAIG
08:30 CADET “B” – Pª BARC BARCINO “B” 8-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 4-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “C” – ARRABAL-CALAF GRAMANET “B” 2-4 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 6-3 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “G” – PUJADAS “C” 2-2 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” 3-4 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “E” – IMPERIO “A” 0-3 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “H” – HOSPITALENSE ATC “A” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “I” – TURO PEIRA “A” 1-12 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – SANTS “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 INFANTIL “E” – ESCOLA COLLBLANC-TORRASSACE “C” 1-1 MPAL GUINARDÓ
19:45 JUVENIL “B” – PUJADAS “A” 4-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – ALZAMORA “B” 3-9 PETIT MARTINENC-F7
 DISSABTE 14 DE MAIG (A FORA)
09:00 Pª BARC BARCINO “D” – ALEVÍ “F” 3-2 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
10:00 CATALONIA UB “E” – ALEVÍ “E” 2-3 LLARS MUNDET
11:00 UNIFICACION BELLVITGE “B” – PREBENJAMÍ “C” 5-1 MPAL FEIXA LLARGA
11:45 CANYELLESCE “B” – BENJAMÍ “F” 1-2 MPAL CANYELLES
12:00 BADALONA “F” – BENJAMÍ “G” 3-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
12:00 BARCELONA FC “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 6-0 CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER FUTBOL-7
12:15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA “B” – PREBENJAMÍ “B” 0-11 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
12:15 CORNELLA “I” – BENJAMÍ “D” 0-3 MPAL DE CORNELLA
18:30 FUNDACION PRIVADA HERMES “A” – AMATEUR “B” 3-1 MPAL MONTGAT
 DIUMENGE 15 DE MAIG
09:45 ALEVÍ “D” – SANT ANDREU “E” 1-11 MPAL GUINARDÓ
09:45 BENJAMÍ “A” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 6-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – ESCOLA FUTBOL MATARO “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 0-6 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – LA SALLE BONANOVA “C” 2-5 MPAL GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUV / CADET “B” – ESC F BARBERA ANDALUCIA “A” 6-1 MPAL GUINARDÓ
20:00

AMATEUR FEMENÍ “A” – LA PLANADA “A”

susp min 80

3-2 MPAL GUINARDÓ
  DIUMENGE 15 DE MAIG
10:00 LA FLORIDA “A” – CADET “D” 0-6 MPAL LA FLORIDA
10:00 RACING SARRIA “A” – BENJAMÍ “B” 8-1 PISTES UNIVERSITARIES UB
10:30 FUNDACIO P JUPITER “E” – ALEVÍ “K” 1-12 MPAL JUPITER
10:30 SANT ANDREU “I” – ALEVÍ “J” 4-2 AISS MPAL
12:00 SINGUERLIN “A” – JUVENIL “C” 1-0 MPAL CAN ZAM 2
12:45 LLOREDA “A” – CADET “A” 1-5 MPAL LLOREDA
15:30 SANT GABRIELCD “E” – INFANTIL “C” 3-0 SAN GABRIEL CD
16:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “B” – INFANTIL “B” 3-1 NOU MPAL SANTA COLOMA GRAMENET
16:00 SANT MARTI-CONDAL FC “C” – INFANTIL “D” 2-3 MPAL ANDRADE SANT MARTI
16:45 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “A” 2-0 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
18:00 SANTS “B” – JUVENIL “A” 3-3 F11 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA

 

Llegir-ne més