PARTITS 3-4 DESEMBRE

DISSABTE 03 DE DESEMBRE (A FORA)
09:00 ESCOLA E.BRAFA “A” –   JUVENIL “B” 2-7 ESCOLA ESPORTIVA BRAFA
09:30 BUFALA, C.F. “C” –   CADET “C” 0-10 MPAL. BUFALA
10:15 IMPERIO , C.F. “A” –   BENJAMÍ “H” 10-0 MPAL. CAN ZAM-1
10:30 CAN BUXERES , F.C. “B” – BENJAMÍ “E” 4-2 MPAL. CAN BUXERES
DIUMENGE 04 DE DESEMBRE
10:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” –   LLERONA, C.E. “A” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
10:00 FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” – SABADELL F.C., C.E. “B” 2-2 MPAL. GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” –   GIRONA, F.C. “B” 3-2 MPAL. GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “I” –   APA POBLE SEC, CE. “D” 5-1 MPAL. GUINARDÓ
14:15 BENJAMÍ “B” –   L’HOSPITALET, C E “C” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
15:45 ALEVÍ “F”  –  MONTAÑESA, C.F. “E” 8-2 MPAL. GUINARDÓ
17:15 FEMENÍ JUV / CADET “B” –   ATLETIC PRAT DELTA C.F. “A” 6-1 MPAL. GUINARDÓ
19:15 JUVENIL “C” –   BUFALA, C.F. “C” 2-2 MPAL. GUINARDÓ
DIUMENGE 04 DE DESEMBRE (A FORA)
10:30 BADALONA, C.F. “A” –   VETERANS “A” susp POMAR, C.D.
12:30 MORELL, C.D.   “A” – FEMENÍ CAD / INF “A” 5-1 MPAL. EL MORELL
15:00 FEMENI MANU LANZAROTE C F “A” –   FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 1-0 MPAL. CA N’ANGLADA

 

Llegir-ne més

PARTITS 26-27 DE NOVEMBRE

DISSABTE 26 DE NOVEMBRE
10:00 INFANTIL “B” – CATALONIA UB “A” 2-6 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “E” – MERCAT NOU MAGORIA SE “A” 2-6 MPAL GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “F” – SANT ANDREU UE “I” 14-1 MPAL GUINARDÓ
12:45 FEMENÍ CAD / INF “A” – ATLETIC PRAT DELTA CF “A” 1-2 MPAL GUINARDÓ
12:45 FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” – SANT GABRIELCD “A” 1-5 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “A” – APA POBLE SEC CE “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “J” – POBLE NOU AT “C” 7-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 VETERANS “A” – ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” 5-1 MPAL GUINARDÓ
20:00 FEMENÍ JUV / CAD “A” – VILASSAR MARUE “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D”  – L’HOSPITALET C.E. “B” 5-3 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “E” – FUNDACION PRIVADA HERMES “B” 1-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” – ZONA FRANCA FC “A” 3-2 PETIT MARTINENC
DISSABTE 26 DE NOVEMBRE (A FORA)
08:45 SANT MARTI-CONDAL FC “C” – ALEVÍ “F” 3-7 MPAL SANT MARTI PROVENÇALS
08:45 IMPERIO CF “A” – ALEVÍ “G” 6-2 MPAL CAN ZAM-1
09:00 APA POBLE SEC CE “C” – INFANTIL “F” 2-2 MPAL LA SATALIA
10:00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “C” – FEMENÍ JUV / CAD “B” 5-2 MPAL LA ROCA DEL VALLES
10:30 SABADELL FC CE “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 5-0 POLIESPORTIU OLIMPYA
10:30 ALZAMORA CF “E” – BENJAMÍ “G” 0-1 COMPLEX ESP CAN DRAGO
10:35 CATALONIA UB “F” – ALEVÍ “K” 7-2 LLARS MUNDET CAMP NUM 1
10:45 LLOREDA CF “A” – BENJAMÍ “B” 1-7 MPAL LLOREDA
12:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – PREBENJAMÍ “A” 6-1 MPAL CAN ARANYO-AGAPITO FDEZ
12:15 SANT GABRIELCD “E” – PREBENJAMÍ “F” 3-5 PAV POLIESP LA MINA
12:30 SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” 1-8 MPALMENORCA-STMARTI PROVENÇ
13:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – CADET “B” 3-0 MPAL CLOT DE LA MEL
13:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOCESP “A” – ALEVÍ “C” 4-1 MPAL BADALONA SUD
16:00 AVIA UE “A” – AMATEUR “A” 2-0 MPAL ALFONS GONFAUS
16:30 VILASSAR MARUE “A” – BENJAMÍ “A” 2-2 MPAL VILASSAR DE MAR
DIUMENGE 27 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “E” – CAN BUXERES FC “B” 3-1 MPAL GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “D” – SISTRELLS CF “C” 9-1 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SANT ANDREU UE “C” 5-3 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “H” – BON PASTOR A E “C” 3-3 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – EUROPA CE “B” 0-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “C” – MOLLET UECF “D” 0-0 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “A” – SANTS UE “A” 0-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “C” – VETERANS CATALUNYAAF “A” 4-4 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – Pª BARC ANGUERA “A” 3-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 27 DE NOVEMBRE (A FORA)
08:45 MONTAÑESA CF “B” – PREBENJAMÍ “B” 6-1 MPAL NOU BARRIS
08:45 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “A” – ALEVÍ “B” 4-8 F11 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
09:00 SANT ANDREU UE “I” – ALEVÍ “H” 1-4 MPAL NARCIS SALA
09:00 SISTRELLS CF “F” – ALEVÍ “I” 0-9 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “C” – JUVENIL “C” 3-3 CIUDAD DEP FUNDACION MARCET
14:00 Pª BARC BARCINO CE “B” – CADET “D” 2-3 MUNICIPAL SANT MARTI PROVENÇALS
14:00 TRAJANA PENYA BARC SANT JUST “A” – BENJAMÍ “C” 2-4 INST MPALS SANT ADRIA BESOS
14:15 RIPOLLET CF “A” – INFANTIL “E” 8-0 MPAL RIPOLLET
14:30 SUBURENSE CF “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” apl MPAL AIGUADOLÇ
16:30 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “B” – INFANTIL “A” 2-1 ESTADI MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
16:30 UNIFICACION LLEFIACF “C” – INFANTIL “D” 1-6 MPAL LLEFIA

 

Llegir-ne més

Partits 19-20 de Novembre

DISSABTE 19 DE NOVEMBRE
08:30 INFANTIL “D” –   MONTAÑESA, C.F. “D” 10-0 MPAL. GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “B” –   ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “B” 3-4 MPAL. GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “F” 5-3 MPAL. GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “C” – LA SALLE BONANOVA, C.E. “A” 6-2 MPAL. GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “G” –   FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT “A” 1-5 MPAL. GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “D” –   CORNELLA, U.D. “I” 4-1 MPAL. GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C” –   HORTA, U.AT. “B” 3-1 MPAL. GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “F” –   PUBILLA CASAS, C.E. “B” 6-1 MPAL. GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “I” –   BADALONA, C.F. “F” 5-1 MPAL. GUINARDÓ
16:15 CADET “B” – SANTA EULALIA, C.F. “B” 3-2 MPAL. GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “C” –   GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “A” 4-1 MPAL. GUINARDÓ
10:15 PREBENJAMÍ “F” –   BUFALA, C.F. “C” 0-3 PETIT MARTINENC
12:30 PREBENJAMÍ “D”  –   SANTS, U.E. “B” 8-2 PETIT MARTINENC
DISSABTE 19 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:15 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 7-4 MPAL. LA ROCA DEL VALLES
10:45 ALZAMORA, C.F. “A” –   PREBENJAMÍ “A” 2-5 COMPLEX ESP. CAN DRAGO
11:30 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST “A” – INFANTIL “E” 1-0 INST. MPALS. SANT ADRIA BESOS
12:00 EUROPA, C.E. “A” –   FEMENÍ JUV / CADET “B” 11-0 MPAL. L’ALIGA
12:30 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. “A” –   CADET “C” 2-5 COL.LEGI ESCOLAPIS DE SARRIA
12:30 SISTRELLS C.F. “B” –   PREBENJAMÍ “B” 2-2 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
12:45 Pª BARC. ANGUERA “B” –   JUVENIL “B” 3-2 I.N.E.F.
13:00 CONGRÉS CLUB ESPORTIU “A” –   PREBENJAMÍ “C” 2-3 COMPLEX ESP. CAN DRAGO
13:15 IGUALADA, C.F. “A” –   BENJAMÍ “A” 0-1 ESTADI LES COMES IGUALADA
14:00 STOITCHKOV   BARCELONA C.F. “A”   – VETERANS “A” 1-1 MPAL. RACING VALLBONA
14:30 FUNDACIO P. CE. JUPITER “B” –   INFANTIL “C” 6-1 MPAL. JUPITER
15:15 CATALONIA, U.B. “G” –   ALEVÍ “J” 4-3 ESCOLA INDUSTRIAL
15:30 UNIFICACION LLEFIA,CF. “G” –   BENJAMÍ “F” 0-9 MPAL. LLEFIA
16:00 MASNOU AT. “A” –   FEMENÍ JUV / CADET “A” 0-8 MPAL. OCATA
17:00 VALLS AT., C.F. “A” –   FEMENÍ CAD/ INF “A” 3-0 EL FORNAS   ( VALLS )
20:00 CATALONIA, U.B. “B” –   JUVENIL “A” 1-5  ESCOLA INDUSTRIAL
DIUMENGE 20 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “A” –   VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” 6-5 MPAL. GUINARDÓ
08:30 ALEVÍ “D” –   YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. “B” 9-5 MPAL. GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” –   PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE “B” 11-0 MPAL. GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” –   SISTRELLS C.F. “D” 2-6 MPAL. GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” –   ANDORRA, F.C. “A” 2-1 MPAL. GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “F” –   SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “C” 3-5 MPAL. GUINARDÓ
15:45 INFANTIL “D” –   VETERANS CATALUNYA,AF. “A” 3-0 MPAL. GUINARDÓ
17:15 CADET “D” –   POBLE NOU AT. “A” 2-3 MPAL. GUINARDÓ
19:00 AMATEUR FEMENÍ “A” –   FEMFUTBOL VILANOVA C E “A” 4-0 MPAL. GUINARDÓ
09:00 ASIA   –   AFRICA      (Escola) 12-12 CAMP CENTENARI
10:00 AMERICA   –   EUROPA  (Escola) 10-4 CAMP CENTENARI
DIUMENGE 20 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:00 TURO PEIRA, C.C.D. “A” –   BENJAMÍ “H” 12-4 MPAL. TURO PEIRA
10:00 UNIFICACION LLEFIA,CF. “D” –   BENJAMÍ “E” 3-1 MPAL. LLEFIA
10:00 SINGUERLIN, C.F. “B” –   ALEVÍ “K” 3-2 MPAL. CAN ZAM 2
10:15 ESCOLA FUT MATARO C.E. “B” –   CADET “A” 2-3 MPAL. D’ESPORTS DE MATARO
12:00 LLOREDA, C.F. “A” –   AMATEUR “B” 2-1 MPAL. LLOREDA
13:30 CORNELLA, U.D. “F” –   ALEVÍ “E” 2-4 MPAL. DE CORNELLA
14:00 HORTA, U.AT. “B” –   INFANTIL “B” 1-4 MPAL. HORTA (Feliu i Codina)
15:00 FEMENI MANU LANZAROTE C F “A” –   FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 2-0 MPAL. CA N’ANGLADA
18:15 SANT ANDREU, U.E. “A” –   INFANTIL “A” 1-1 MPAL. NARCIS SALA

 

Llegir-ne més

Partits 12-13 de novembre

DISSABTE 12 DE NOVEMBRE
08:15 INFANTIL “E” – POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” 9-0 MPAL GUINARDÓ
09:45 INFANTIL “B” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” 1-0 MPAL GUINARDÓ
11:15 ALEVÍ “K” – GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA “B” 1-2 MPAL GUINARDÓ
11:15 BENJAMÍ “E” – YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOCESP “C” 3-4 MPAL GUINARDÓ
12:45 FEM INF / ALEVÍ “A” – SABADELL FC CE “B” 4-4 MPAL GUINARDÓ
12:45 FEM CADET / INF “A” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” 9-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 FEM JUV / CADET “A” – SANTA SUSANNA ASSOC ESP “B” 3-0 MPAL GUINARDÓ
16:15 VETERANS “A” – FUNDACIO TERRASSA FUTBOL CLUB 1906 “A” 3-4 MPAL GUINARDÓ
18:15 FEM JUV / CADET “B” – LEVANTE LAS PLANAS FC “B” 1-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “A” 1-0 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “A” – TURO PEIRA CCD “A” 4-3 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “B” – SANT GABRIELCD “B” 1-3 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “C” – PENYA BLAUGRANA TRINITAT VELLA “A” 4-0 PETIT MARTINENC
12:45 BENJAMÍ “H” – BADALONA CF “E” 2-1 PETIT MARTINENC
10:00 EUROPA   –   ASIA         (Escola) 10-8 CAMP CENTENARI
11:00 AFRICA   –   AMERICA  (Escola) 12-7 CAMP CENTENARI
DISSABTE 12 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:15 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – PREBENJAMÍ “F” 11-1 MPAL CLOT DE LA MEL
10:30 CAN BUXERES FC “C” – ALEVÍ “B” 4-5 MPAL CAN BUXERES
10:45 LLOREDA CF “A” – ALEVÍ “C” 5-5 MPAL LLOREDA
12:00 EUROPA CE “A” – ALEVÍ “A” 3-1 MPAL L’ALIGA
12:30 LLOREDA CF “B” – INFANTIL “D” 0-1 MPAL LLOREDA
12:30 SISTRELLS CF “C” – PREBENJAMÍ “D” 2-4 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
13:00 APA POBLE SEC CE “A” – CADET “B” 5-5 MPAL LA SATALIA
13:30 SANTS UE “F” – ALEVÍ “I” 0-7 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
13:30 SINGUERLIN CF “B”- CADET “C” 0-11 MPALCAN ZAM-2
14:00 SISTRELLS CF “D” – ALEVÍ “G” 1-2 ZONA ESPORTIVA CAN CABANYES
14:00 FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B” – BENJAMÍ “B” 0-11 MPAL PROVENÇANA
14:00 UNIFICACION LLEFIACF “C” – BENJAMÍ “C” 3-8 MPAL LLEFIA
14:15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “G” – ALEVÍ “F” 3-7 MPAL LES OLIVERES
16:00 CATALONIA UB “I” – ALEVÍ “H” 2-6 MPAL IBERIA
20:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-3 COMPLEX ESP LA GUINEUETA
DIUMENGE 13 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “J” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “B” 9-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – GIMNASTIC MANRESA C “A” 3-2 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “F” – POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” 8-2 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 1-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 INFANTIL “A” – BADALONA CF “A” 2-1 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “C” – BADALONA CF “B” 1-2 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – SANTA EULALIA CF “A” 1-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – SANT MARTI-CONDAL FC “B” 5-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 13 DE NOVEMBRE (A FORA)
12:00 RIPOLLET CF “A” – AMATEUR “A” 0-0 MPAL RIPOLLET
13:00 RACING SARRIA CF “A” – CADET “D” susp PISTES UNIVERSITARIES UB
13:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “C” – ALEVÍ “D” 4-7 MPAL NOU TAXONERA
13:30 STOITCHKOV BARCELONA CF “A” – INFANTIL “F” 5-1 MPAL NOU TAXONERA
13:00 ESPANYOL RCD “B” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” 8-0 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
13:15 SANTA EULALIA CF “B” – PREBENJAMÍ “E” 5-1 MPAL STAEULALIA L’HOSPITALET
14:00 BADALONA CF “C” – BENJAMÍ “D” 7-1 CAMP MUNICIPAL DE BADALONA
19:00 POBLE SEC ASSOCIACIÓ FUTBOL “A” – JUVENIL “C” 0-2 MPAL LA SATALIA

 

Llegir-ne més

PARTITS 05-06 DE NOVEMBRE

DISSABTE 05 DE NOVEMBRE
08:30 INFANTIL “D” – BADALONA CF “E” 2-1 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “F” – Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “B” 6-0 MPAL GUINARDÓ
10:15 ALEVÍ “H” – PUJADAS CD “A” 10-2 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “B” – EUROPA CE “C” 4-0 MPAL GUINARDÓ
11:45 ALEVÍ “K” – DON BOSCO CF “B” 2-8 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “D” 3-1 MPAL GUINARDÓ
13:15 BENJAMÍ “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 2-2 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “C” – MONTAÑESA CF “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
14:30 ALEVÍ “G” – STOITCHKOV BARCELONA CF “A” 3-4 MPAL GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SARRIA CP “B” 1-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ CAD / JUV “A” – SEAGULL CE “A” 3-0 MPAL GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – POMAR CD “A” 7-2 MPAL GUINARDÓ
09:00 PREBENJAMÍ “D” – SANT GABRIELCD “C” 2-3 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “E” – TURO PEIRA CCD “B” 7-1 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – Pª BARC BARCINO CE “C” 0-7 PETIT MARTINENC
10:00 EUROPA  –  AFRICA  (Escola) 8-15 CAMP CENTENARI
11:00 ASIA  –  AMERICA     (Escola) 11-11 CAMP CENTENARI
DISSABTE 05 DE NOVEMBRE (A FORA)
10:15 VILA OLIMPICA C E “D” – CADET “C” 2-5 MPAL CLOT DE LA MEL
11:00 BARCELONA FC “A” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “A” 12-0 CIUTAT ESP JOAN GAMPER
12:00 BARNAFUTBOL 04 ASS ESP “A” – BENJAMÍ “F” 2-4 MPAL IBERIA
12:15 PUBILLA CASAS CE “A” – PREBENJAMÍ “C” 0-2 MPAL PUBILLA CASAS
12:30 SEAGULL CE “B” – FEMENÍ ALEVÍ / BENJ “B” 0-10 MUNICIPAL DE BADALONA
12:35 BUFALA CF “B” – ALEVÍ “I” 5-2 MPAL BUFALA
12:45 PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “C” – BENJAMÍ “E” 5-4 IME ARISTIDES MAILLOL
13:15 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “A” – PREBENJAMÍ “A” 2-0 MPAL L’HOSPITALET LLOBREGAT
13:15 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS AE “A” – FEMENÍ CAD /INF “A” 3-6 MUNICIPAL PALLARESOS
14:00 P BARC CINC COPES “A” – INFANTIL “B” 5-0 MPAL BARCELONETA
14:00 FUNDACIO PE EUROPA “A” – BENJAMÍ “A” 3-0 MPAL L’ALIGA
14:00 MERCAT NOU MAGORIA SE “A” – JUVENIL “B” 4-2 CAMP DE FUTBOL DE L’ENERGIA
16:00 IGUALADA CF “A” – VETERANS “A” 2-4 ESTADI LES COMES IGUALADA
16:30 CIRERA UD “B” – FEMENÍ CAD / JUV “B” 7-1 MPAL CIRERA
18:00 ESCUELA CF PERFORMANCE “A” – INFANTIL “E” 0-2 COMPLEX ESPORTIU LA BASCULA
DIUMENGE 06 DE NOVEMBRE
08:30 ALEVÍ “J” – Pª BARC BARCINO CE “B” 3-9 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANTA EULALIA CF “C” 8-0 MPAL GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – CARMELO CD “A” 2-6 MPAL GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – MANRESA CE “A” 1-0 MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “A” – BADALONA CF “C” 0-6 MPAL GUINARDÓ
14:15 ALEVÍ “D” – BUFALA CF “A” 5-4 MPAL GUINARDÓ
16:00 INFANTIL “C” – TURO PEIRA CCD “A” 2-0 MPAL GUINARDÓ
18:00 CADET “D” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “E” 6-2 MPAL GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – PALLEJA CF “B” 5-1 MPAL GUINARDÓ
DIUMENGE 06 DE NOVEMBRE (A FORA)
09:00 Pª BARC CINC COPES “E” – BENJAMÍ “H” 1-2 COMPLEX ESP FORT-PIENC
10:25 ATLETIC SANT JUST F C “B” – ALEVÍ “E” 6-3 MPAL SANT JUST DESVERN
11:30 ESC FUTBOL PREMIER BARCELONA “C” – INFANTIL “F” 5-1 MPAL NOU TAXONERA
12:00 TORELLO CF “A” – FEMENÍ INF / ALEVÍ “A” 3-4 ZONA ESPORTIVA MPAL TORELLO
12:00 BADIA DEL VALLES CD “A” – AMATEUR “B” 2-1 MPAL BADIA DEL VALLES
15:00 TECNOFUTBOL CF “A” – PREBENJAMÍ “B” 5-1 CIUDAD DEP FUNDACION MARCET
17:00 GRANOLLERS EC “B” – INFANTIL “A” 1-5 MPAL GRANOLLERS
17:45 SANT GABRIELCD “B” – CADET “A” 2-3 MPALJOSE LUIS RUIZ CASADO
20:00 FUNDACIO P CE JUPITER “B” – JUVENIL “A” 2-3 MPAL JUPITER

 

Llegir-ne més