Partits 10-11 de novembre

DISSABTE 10 DE NOVEMBRE
8:00 ALEVÍ “J” – PARC UD “A” 5-7 CEM GUINARDÓ
8:00 ALEVÍ “G” – SARRIA CP “E” 2-3 CEM GUINARDÓ
9:15 ALEVÍ “E” – Pª BARC BARCINO CE “B” 0-5 CEM GUINARDÓ
9:15 FEMENÍ ALEVÍ “A” – LLERONA CE “B” 5-3 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “B” – MOLLET UE CF “C” 4-1 CEM GUINARDÓ
10:45 BENJAMÍ “G” – FUNDACIO P CE JUPITER “D” 0-6 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “I” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “B” 3-9 CEM GUINARDÓ
12:00 FEMENÍ INFANTIL “B” – MASNOU AT “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “F” – SISTRELLS CF “C” 0-3 CEM GUINARDÓ
15:00 INFANTIL “D” – UNIFICACION BELLVITGE UD “B” 3-1 CEM GUINARDÓ
16:30 CADET “D” – L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “D” 1-2 CEM GUINARDÓ
18:15 JUVENIL “C” – UNIFICACION LLEFIA CF “B” 4-4 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – UNIFICACIÓN CFSTAPERPETUA “A” 1-5 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – TECNOFUTBOL CF “A” 3-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – CANYELLES CE “A” 2-7 PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “E” – SANT ANDREU UE “C” 1-6 PETIT MARTINENC
DISSABTE 10 DE NOVEMBRE (A FORA)
8:30 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESPORTIU “A” – INFANTIL “G” 4-4 CEM ARISTIDES MAILLOL
9:00 RACING SARRIA CF “A” – ALEVÍ “C” 2-5 UB ESPORTS
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – BENJAMÍ “A” 1-2 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
9:30 CASTELLAR UNIÓ ESPORTIVA “B” – FEMENÍ INFANTIL “A” 4-9 MPAL JOAN CORTIELLA-CAN SERRADOR
10:30 SANTS UE “B” – BENJAMÍ “D” 3-8 MPAL IBERIA
10:30 ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “A” – ALEVÍ “H” 2-2 CEM FORT-PIENC
10:50 VILASSAR MAR UE “A” – ALEVÍ “A” 2-0 MPAL XEVI RAMON
11:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” – PREBENJAMÍ “F” 1-8 CEM LA GUINEUETA
11:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “I” – ALEVÍ “F” 1-5 CEM CLOT DE LA MEL
11:15 DON BOSCO CF “A” – CADET “B” 0-3 ESCOLA INDUSTRIAL
11:30 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “B” – INFANTIL “B” 0-2 MPAL CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
11:30 SANTS UE “G” – ALEVÍ “K” 3-2 MPAL IBERIA
11:45 ARRABAL-CALAF GRAMANET CD “B” – BENJAMÍ “F” 0-12 CEM CAN ZAM (1)
13:30 APA POBLE SEC CE “B” – BENJAMÍ “E” 20-0 MPAL LA SATÀLIA
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “B” – CADET “E” 3-1 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
15:00 ESPANYOL RCD “B” – INFANTIL “A” 0-1 CIUTAT ESPORTIVA DANI JARQUE
16:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – FEMENÍ JUVENIL “A” 4-0 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
18:15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 6-4 MPAL PLA DE BAIX
DIUMENGE 11 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “D” – Pª BARC ANGUERA “D” 2-4 CEM GUINARDÓ
8:30 BENJAMÍ “H” – MONTAÑESA CF “D” 2-7 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “B” – SANTA EULALIA CF “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “C” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “C” 2-4 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – SANTS UE “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “C” – SANT IGNASI CLUB ESPORTIU “B” 8-1 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – SANT ANDREU UE “C” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – DAMM CF “B” 0-0 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “A” – DAMM CF “C” 3-3 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 11 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:00 SANT ANDREU UE “A” – PREBENJAMÍ “A” 3-4 MPAL NARCÍS SALA
10:15 HOSPITALENSE ATC “A” – INFANTIL “E” 4-2 ESTADI MPAL L’HOSPITALET CENTRE
12:00 IBERIA C AT “A” – AMATEUR “B” 3-2 MPAL IBERIA
14:00 Pª BARC VILLAVERDE-PENITENTS “C” – BENJAMÍ “I” 4-3 MPAL SANT GENÍS
16:00 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA CE “A” – JUVENIL “B” 2-2 MPAL EL GORNAL

 

Llegir-ne més

Partits 03-04 de Novembre

 

 

DISSABTE 03 DE NOVEMBRE
9:00 ALEVÍ “C” – BARCELONA FC “D” 0-13 CEM GUINARDÓ
9:00 ALEVÍ “H” – ALZAMORA CF “D” 5-4 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “D” – FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “F” 1-3 CEM GUINARDÓ
10:30 BENJAMÍ “E” – DON BOSCO CF “A” 0-10 CEM GUINARDÓ
12:00 ALEVÍ “K” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “B” 4-3 CEM GUINARDÓ
12:00 BENJAMÍ “F” – TRINIDAD CD “A” 3-5 CEM GUINARDÓ
13:30 INFANTIL “B” – MONTAÑESA CF “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
15:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – UNIFICACION BELLVITGE UD “A” 12-3 CEM GUINARDÓ
16:45 CADET “E” – HAILUKONG BARCELONA C F “C” 5-0 CEM GUINARDÓ
18:30 INFANTIL “A” – FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “A” 5-1 CEM GUINARDÓ
20:00 INFANTIL “G” – PREMIER BARCELONA “D” 0-4 CEM GUINARDÓ
DISSABTE 03 DE NOVEMBRE
9:00 PREBENJAMÍ “D” – MONTAÑESA CF “C” 0-6  PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 3-2  PETIT MARTINENC
11:30 PREBENJAMÍ “F” – TECNOFUTBOL CF “B” 6-0  PETIT MARTINENC
DISSABTE 03 DE NOVEMBRE  ( A FORA  )
8:45 SANT MARTI-CONDAL FC “A” – ALEVÍ “D” 5-7 MPAL SANT MARTÍ DE PROVENÇALS
10:00 ALZAMORA CF “E” – ALEVÍ “I” 3-3 CEM CAN DRAGO
10:15 FUNDACIO P CE JUPITER “H” – ALEVÍ “G” 1-6 CEM JÚPITER
10:15 ESCOLA DE LLAVANERESCF “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 2-10 MPAL DE SANT ANDREU LLAVANERES
10:30 JUVENTUSAC “A” – ALEVÍ “A” 3-3 MPAL DE CAN XALANT
11:00 VILASSAR MARUE “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 0-7 MPAL DE VILASSAR DE MAR
11:00 CAN BUXERES FC “A” – PREBENJAMÍ “B” 3-0 MPAL CAN BUXERES
11:30 CARMELO CD “A” – PREBENJAMÍ “C” 1-1 MPAL CARMEL
12:00 SANTS UE “E” – CADET “D” 1-4 MPAL IBERIA
12:00 APA POBLE SEC CE “A” – CADET “C” 2-0 MPAL LA SATÀLIA
12:00 TRINIDAD CD “A” – INFANTIL “D” 1-10 MPAL TRINITAT VELLA
12:30 Pª BARC ANGUERA “F” – ALEVÍ “J” 3-2 ESCOLA INDUSTRIAL
12:30 SISTRELLS CF “B” – PREBENJAMÍ “E” 9-0 ZEM CAN CABANYES
13:30 FUND FUTBOL BADALONA “G” – BENJAMÍ “H” 3-0 MPAL DE MONTIGALÀ
13:30 SANTFELIUENC FC “A” – BENJAMÍ “B” 0-2 MPAL LES GRASES
15:15 DAMM CF “C” – BENJAMÍ “C” 4-1 MPAL TEIXONERA
18:30 VILASSAR MARUE “A” – AMATEUR FEMENÍ “B” 4-0 MPAL DE VILASSAR DE MAR
DIUMENGE 04 DE NOVEMBRE
8:30 ALEVÍ “F” – MONTAÑESA CF “B” 10-1 CEM GUINARDÓ
8:30 FEMENÍ INFANTIL “A” – SANT JORDI CLUB ESPORTIU “A” 12-1 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “A” – LLOREDA CF “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “I” – APA POBLE SEC CE “A” 0-13 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “B” – GORNAL UD “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – BUFALA CF “C” 1-2 CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “B” – SANTA EULALIA CF “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “B” – SANTA EULALIA CF “B” 4-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “A” – LA ROCA PENYA BLANC BLAVA C F “A” 2-4 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 04 DE NOVEMBRE (A FORA)
9:00 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA “B” – INFANTIL “C” 0-5 CEM LA BASCULA F11
11:30 SANT GABRIELCD “B” – CADET “A” 2-1 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
12:00 POBLA MAFUMET CF “A” – AMATEUR “A” 5-0 CAMP D’ESPORTS MPAL DE LA POBLA MAFUMET
13:30 LES CORTS DE BARCELONA C E “B” – INFANTIL “F” 4-6 CEM ARISTIDES MAILLOL
14:45 SANT GABRIELCD “D” – ALEVÍ “E” 10-1 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
16:15 CORNELLA UD “C” – JUVENIL “A” 2-1 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
20:00 BUFALA CF “A” – JUVENIL “C” 3-2 ZEM BUFALÀ

 

Llegir-ne més

Partits 01 de Novembre

 

 

DIJOUS 1 DE NOVEMBRE
9:00 CADET “C” – NAMA SPORTS CLUB “A” 2-2 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – ASCÓ FC “A” 0-1 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – BUFALA CF “B” 2-5 CEM GUINARDÓ
9:45 BENJAMÍ “I” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “E” 2-9 PETIT MARTINENC
11:00 BENJAMÍ “E” – Pª BARC BARCINO CE “D” 2-5 PETIT MARTINENC
DIJOUS 1 DE NOVEMBRE  (FORA)
12:30 LA SALUT PERE GOL  “D”  –  ALEVÍ  “F” 3-5 MPAL PERE GOL
14:45 EUROPA CE  “A”  –  INFANTIL  “A” 2-1 MPAL NOU SARDENYA

 

Llegir-ne més

Partits 27-28 d’Octubre

DISSABTE 27 D’OCTUBRE
8:30 FEMENÍ INFANTIL “B” – SANT JORDI CLUB ESPORTIU “B” 0-11 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “A” – VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB “D” 3-4 CEM GUINARDÓ
10:00 ALEVÍ “E” – PENYA BARC COLLBLANC SANTSAE “B” 2-4 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “B” – VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “I” – CARMELO CD “B” 12-1 CEM GUINARDÓ
13:00 INFANTIL “C” – UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANACE “B”  susp CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “D” – BUFALA CF “B”  susp CEM GUINARDÓ
16:00 CADET “C” – RACING SARRIA CF “A”  susp CEM GUINARDÓ
18:00 CADET “A” – EUROPA CE “A” 1-1 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “C” – SANT ANDREU UE “D” 2-1 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “B” – Pª BARC ANGUERA “A” 4-2 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “C” – ESCOLA FUTBOL PONT MARINA “A” 2-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 27 D’OCTUBRE
8:45 ALZAMORA CF “B” – ALEVÍ “K” 4-3 CEM CAN DRAGO
9:00 HORTA UAT “B” – PREBENJAMÍ “F” 5-2 MPAL HORTA
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “A” – PREBENJAMÍ “A” 0-10 CEM CLOT DE LA MEL
9:45 MONTAÑESA CF “G” – ALEVÍ “J” 0-17 MPAL NOU BARRIS
10:15 EUROPA CE “B” – ALEVÍ “C” 4-4 MPAL L’ÀLIGA
11:45 SANTS UE “E” – BENJAMÍ “E” 1-4 MPAL IBERIA
12:00 EUROPA CE “B” – FEMENÍ JUVENIL “A” 6-4 MPAL L’ÀLIGA
12:00 UNIFICACION LLEFIACF “A” – ALEVÍ “B” 2-1 MPAL LLEFIÀ
12:00 SANT ANDREU UE “D” – BENJAMÍ “D” 4-2 MPAL  AISS
13:15 PARC UD “A” – PREBENJAMÍ “D” 18-0 CEM FORT-PIENC
13:15 SANTS UE “A” – FEMENÍ INFANTIL “A” Ajornat CEM LA BASCULA F11
13:45 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “D” – INFANTIL “G”  susp ESTADI MPAL DE BADALONA
14:45 LA SALUT PERE GOL AE “D” – ALEVÍ “F”  susp MPAL PERE GOL
15:00 EUROPA CE “A” – INFANTIL “A”  susp MPAL NOU SARDENYA
18:30 L’ESTARTIT UE “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-7 MPAL DE L’ESTARTIT
DIUMENGE 28 D’OCTUBRE
10:00 BENJAMÍ “H” – FUNDACIO ESPORTHOSPITALET AT “C” 1-5 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “G” – TRINIDAD CD “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
11:30 ALEVÍ “G” – LA SALLE BONANOVA CE “D” 3-3 CEM GUINARDÓ
11:30 BENJAMÍ “C” – CATALONIA UB “C” 2-5 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “D” – STOITCHKOV BARCELONA CF “A” 14-1 CEM GUINARDÓ
13:00 ALEVÍ “H” – CAN BUXERES FC “D” 7-1 CEM GUINARDÓ
14:30 CADET “D” – LLOREDA CF “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
16:15 INFANTIL “F” – YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOCESP “B” 0-3 CEM GUINARDÓ
18:00 JUVENIL “A” – FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” 3-2 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR FEMENÍ “B” – SANT PERE NORD CF “A” 4-4 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 28 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 VILA OLIMPICA CLUB ESPORTIU “F” – BENJAMÍ “F” 4-2 CEM CLOT DE LA MEL
9:00 EUROPA CE “B” – INFANTIL “B” 2-3 MPAL NOU SARDENYA
10:00 ESCOLA F GAVA C “E” – CADET “B” 0-2 ZEM CAN TORELLÓ
10:30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA “B” – BENJAMÍ “A” 4-0 MPAL DE MONTIGALÀ
11:45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “A” – AMATEUR “A” 1-0 ESTADI MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
12:00 CHACARITA CF “A” – AMATEUR “B” Ajornat CEM FORT-PIENC
13:00 UNIFICACIÓN CFSTAPERPETUA “A” – FEMENÍ ALEVÍ “A” 1-6 MPAL CENTRE PACO NAVARRO (2)
14:00 L’HOSPITALET CENTRE ESPORTS “E” – CADET “E” 2-9 MPAL DE L’HOSPITALET LLOBREGAT
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “B” – JUVENIL “B” 2-6 MPAL L’ÀLIGA

 

Llegir-ne més

Partits 20-21 d’Octubre

DISSABTE 20 D’OCTUBRE
8:00 ALEVÍ “J” – SANT ANDREU UE “G” 1-6 CEM GUINARDÓ
8:00 BENJAMÍ “A” – FUNDACIO PE EUROPA “B” 1-3 CEM GUINARDÓ
9:15 FEMENÍ INFANTIL “A” – FONTSANTA-FATJO CD “D” 18-1 CEM GUINARDÓ
9:15 FEMENÍ ALEVÍ “A” – CIRERA UD “A” 4-2 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “B” – SANT GABRIELCD “C” 4-4 CEM GUINARDÓ
10:45 ALEVÍ “K” – Pª BARC CINC COPES “C” 0-9 CEM GUINARDÓ
12:00 INFANTIL “G” – ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA CF “B” 2-0 CEM GUINARDÓ
13:30 CADET “B” – ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA “A” 3-0 CEM GUINARDÓ
15:15 INFANTIL “A” – SISTRELLS CF “A” 2-0 CEM GUINARDÓ
16:45 INFANTIL “B” – CATALONIA UB “B” 1-1 CEM GUINARDÓ
18:15 CADET “E” – SANT GABRIELCD “E” 5-0 CEM GUINARDÓ
20:00 JUVENIL “B” – SARRIA CP “B” 2-0 CEM GUINARDÓ
9:00 PREBENJAMÍ “A” – ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA “A” 5-3 PETIT MARTINENC
10:15 PREBENJAMÍ “D” – SANT MARTI-CONDAL FC “A” 0-3 PETIT MARTINENC
11:30 BENJAMÍ “I” – SANTA EULALIA CF “B” 2-3 PETIT MARTINENC
DISSABTE 20 D’OCTUBRE (A FORA)
8:30 CATALONIA UB “B” – ALEVÍ “E” 4-4 ESCOLA INDUSTRIAL
9:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “C” – ALEVÍ “D” 4-4 MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET
9:00 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA “B” – ALEVÍ “I” 1-4 CEM BON PASTOR
9:30 SANTS UE “A” – PREBENJAMÍ “B” 2-3 CEM LA BASCULA F7
10:00 LLOREDA CF “D” – BENJAMÍ “G” 5-3 MPAL LLOREDA
10:15 TURO PEIRA CCD “A” – PREBENJAMÍ “C” 7-1 MPAL TURÓ DE LA PEIRA
11:00 COLLEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA “B” – INFANTIL “D” 1-3 COL·LEGI SAGRAT COR SARRIÀ
12:00 PARC UD “B” – BENJAMÍ “H” 3-2 CEM FORT-PIENC
12:00 CARDEDEU FC “A” – ALEVÍ “A” 2-5 CAMP D’ESPORTS MPAL DE CARDEDEU
13:15 CAN VIDALET CF “A” – CADET “A” 1-5 CAMP D’ESPORTS MPAL EL MOLI
13:40 Pª BARC ANGUERA “B” – PREBENJAMÍ “E” 12-0 ESCOLA INDUSTRIAL
13:45 Pª BARC ANGUERA “C” – CADET “D” 1-2 INEF BARCELONA
14:00 SANT POL AT “A” – FEMENÍ INFANTIL “B” 6-6 MPAL SOT DEL BAGUENY
16:00 PRADENCFC “A” – AMATEUR FEMENÍ “A” 1-6 MPAL DE PRATS DE LLUÇANES
17:30 DIAGONAL CLUB ESPORTIU “A” – CADET “C” 1-3 UB ESPORTS
20:00 FONTSANTA-FATJO CD “C” – AMATEUR FEMENÍ “B” 1-2 MPAL FONTSANTA-FATJÓ
DIUMENGE 21 D’OCTUBRE
8:30 ALEVÍ “C” – SARRIA CP “A” 2-5 CEM GUINARDÓ
8:30 ALEVÍ “F” – IMPERIO CF “B” 10-5 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “D” – SARRIA CP “C” 5-1 CEM GUINARDÓ
10:00 BENJAMÍ “E” – PUBILLA CASAS CE “B” 0-14 CEM GUINARDÓ
12:00 AMATEUR “A” – GRANOLLERS EC “A” 1-2 CEM GUINARDÓ
14:30 INFANTIL “E” – POBLE NOU AT “C” 12-0 CEM GUINARDÓ
16:00 JUVENIL “A” – UNIFICACION LLEFIACF “A” 1-0 CEM GUINARDÓ
18:00 FEMENÍ JUVENIL “A” – FUND TERRASSA F C 1906 “B” 4-1 CEM GUINARDÓ
20:00 AMATEUR “B” – APA POBLE SEC CE “A” 3-3 CEM GUINARDÓ
DIUMENGE 21 D’OCTUBRE (A FORA)
9:00 SANT GABRIELCD “G” – ALEVÍ “G” 5-3 CEM MARINA BESÒS JOSÉ LUIS RUIZ CASADO
10:15 UNIFICACION BELLVITGE UD “A” – INFANTIL “C” 1-0 MPAL LA FEIXA LLARGA
10:15 TECNOFUTBOL CF “A” – BENJAMÍ “C” 6-2 CLUB MEILAND-FUNDACIÓN MARCET
11:30 FUND UNIO ESPORTIVA CORNELLA “D” – BENJAMÍ “B” 2-4 MPAL DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT
12:45 MONTAÑESA CF “E” – ALEVÍ “H” 0-7 MPAL NOU BARRIS
14:00 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL “A” – JUVENIL “C” 2-2 MPAL L’ÀLIGA
14:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA “D” – INFANTIL “F” 0-2

MPAL NOU DE SANTA COLOMA DE GRAMENET CAN PEIXAUET

 

Llegir-ne més