• Bàsquet

PARTITS COM A LOCAL:

27/10/2018 09:30 INFANTIL B MASCULÍ
C.B. BON PASTOR
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 09:30 PREMINI B MIXTE
CB LA SALLE HORTA GROC
C.T. PRE-MINI MASC. VERDA VERDA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 09:30 MINI B MASCULÍ
SALESIANS BADALONA B
C.T. MINI MASC. BLAU FOSC BLAU FOSC PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 11:00 JÚNIOR B FEMENÍ
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM 
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B NEGRE NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 11:00 CADET FEMENÍ
CB LA SALLE HORTA
C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERDA VERD PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 11:00 INFANTIL B FEMENÍ
BÀSQUET SAFA CLAROR 1
C.T. INFANTIL FEMENI TARONJA TARONJA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 12:30 INFANTIL A FEMENÍ
CB IGUALADA A
C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL BLAU BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ
U.E. SANT ANDREU
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELL/GROC NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 17:30 SOTS25 FEMENÍ
BASQUETPIASABADELL B
C.C. SOTS-25 FEMENI BLAU FOSC BLAU FOSC PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ
CB TARRAGONA A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

PARTITS COM A VISITANT:

27/10/2018 09:00 C.B. MANYANET LES CORTS A
MINI A MASCULÍ
C.T. MINI MASC. VERD I GROC VERD COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D’EN RULL, 6
27/10/2018 10:00 LESTONNAC
MINI B FEMENÍ
C.T. MINI FEM. BLAU MARI BLAU MARÍ COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
27/10/2018 10:30 VEDRUNA GRÀCIA VERD
CADET B MASCULÍ
C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERDA NEGRE POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2018 10:45 VEDRUNA GRÀCIA MIXTE
PREMINI A MASCULÍ
C.T. PRE-MINI MASC. VERDA NEGRE ESCOLA VEDRUNA – GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
27/10/2018 10:45 SANT JOAN DE MATA A
INFANTIL A MASCULÍ
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU I VERMELL BLAU INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
27/10/2018 18:15 CB PEDAGOGIUM B
SÈNIOR C MASCULÍ
C.T. SENIOR B MASCULI VERD-NEGRE NEGRE PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
28/10/2018 12:15 BÀSQUET MANRESA B
CADET MASCULÍ
C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
28/10/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES
SÈNIOR A FEMENÍ
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
28/10/2018 12:45 FORÇA LLEIDA CE A
JÚNIOR A MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. NEGRA NEGRE PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
28/10/2018 12:45 LA SALLE BONANOVA
JÚNIOR B MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERMELLA-NEGRE NEGRE-VERMELL POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
28/10/2018 18:00 C.B. CIUTAT VELLA
SOTS25 MASCULÍ
C.C. SOTS-25 MASCULI A BLAU MARI BLAU MARI CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
28/10/2018 19:45 LA SALLE BONANOVA
SÈNIOR B MASCULÍ
C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VERMELLA-NEGRA NEGRE-VERMELL POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36