• Bàsquet
PARTITS COM A LOCALS
15/10/2016 09:30

PREMINI MASCULI

MARISTES SANTS-LES CORTS

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 15-65
15/10/2016 09:30

MINI B MASCULI

A.E.MINGUELLA  D

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 54-79
15/10/2016 09:30

CADET B MASCULI

C.B. SANTA PERPETUA

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 33-50
15/10/2016 11:00

MINI A MASCULI

SANT ANDREU NATZARET A

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 26-76
15/10/2016 11:00

PREINFANTIL MASCULI

U.E. SANT CUGAT 2004

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 52-88
15/10/2016 11:00

INFANTIL MASCULI

C.E. MONTSENY CET-10

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 40-70
15/10/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

C.B. ARTES

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 55-63
15/10/2016 16:00

JUNIOR A FEMENI

SESE

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 57-67
15/10/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

C.E.B. PALLEJA

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 69-73
15/10/2016 19:00

SENIOR B FEMENI

S.E. SANT JOAN DE MATA

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 45-36
PARTITS COM A VISITANTS
15/10/2016 09:00

SANT GERVASI 1

CADET B FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 60-45
15/10/2016 10:30

C.B. NOU ESPLUGUES

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 26-56
15/10/2016 11:30

C.E. LA SALLE GRACIA NEGRE

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 47-50
15/10/2016 11:30

SANT GABRIEL RIPOLLET A

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 62-35
15/10/2016 12:30

SANT GABRIEL RIPOLLET

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 48-36
15/10/2016 17:30

SANT QUIRZE BASQUET  B

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 83-39
15/10/2016 17:45

LA SALLE MANRESA A

SENIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 76-82
15/10/2016 19:30

U.B. SANT ADRIA C

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 55-69
16/10/2016 10:30

CLUB NATACIO SABADELL A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 57-54
16/10/2016 11:00

C.B. CORNELLA B

INFANTIL FEMENI

C.T. INFANTIL FEM. 62-35
16/10/2016 17:15

S.E. SANT JOAN DE MATA

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 43-58
16/10/2016 17:30

U.E. GAUDI B

CADET A MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 77-52