• Bàsquet
PARTITS COM A LOCAL
16/12/2017 09:15

PREMINI MASCULI

C.B. PEDAGOGIUM

C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
16/12/2017 09:30

CADET C MASCULI

CAT – CADET

C.T. CADET MASCULI [+]
16/12/2017 09:30

INFANTIL MASCULI

VEDRUNA GRACIA

C.T. INFANTIL MASCULI [+]
16/12/2017 10:30

MINI A MASCULI

SESE B

C.T. MINI MASCULI [+]
16/12/2017 11:00

PREINFANTIL FEMENI

BASQUET LLOR

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI [+]
16/12/2017 11:00

CADET MASCULI 2003

C.B. COLL A

C.T. CADET MASCULI [+]
16/12/2017 11:45

PREINFANTIL MASCULI

SAGRADA FAMILIA CLAROR

C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
16/12/2017 12:30

MINI FEMENI

CAMPING BIANYA ROSER

C.T. MINI FEMENI [+]
16/12/2017 13:00

CADET MASCULI 2002

C.B. CORBERA NEGRE

C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
16/12/2017 16:00

SENIOR A MASCULI

BASQUETPIASABADELL

COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
16/12/2017 17:45

SENIOR B MASCULI

C.B. ROQUETES A

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
17/12/2017 16:00

JUNIOR A MASCULI

U.E. GAUDI A

C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
17/12/2017 17:30

SOTS21 MASCULI

JESUS MARIA ST. ANDREU

C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
PARTITS COM A VISITANT
15/12/2017 20:30

JESUS MARIA ST. ANDREU

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
16/12/2017 09:00

BASQUET MOLINS

PREMINI MASCULI

C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
16/12/2017 09:00

C.B. COLL

MINI B MASCULI

C.T. MINI MASCULI [+]
16/12/2017 12:15

DOMINIQUES DE L’ENSENYAMENT

SOTS25 FEMENI

C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
16/12/2017 12:30

SAGRADA FAMILIA CLAROR C

CADET FEMENI 2002

C.T. CADET FEMENI [+]
16/12/2017 13:00

C.B. SAGRAT COR DIPUTACIO

JUNIOR B FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
16/12/2017 19:30

BARÇA CBS BLAU

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
16/12/2017 19:45

A.E.S.E.

SOTS25 MASCULI

C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
17/12/2017 12:15

BOSCO HORTA

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
17/12/2017 16:00

CAMPING BIANYA ROSER VERMELL

CADET FEMENI 2003

C.T. CADET FEMENI [+]
17/12/2017 19:00

A.B. LA SALLE TARRAGONA SF

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]