• Bàsquet
PARTITS COM A LOCAL
11/02/2017 09:15

PREMINI MASCULI

SAFA HORTA

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 34-31
11/02/2017 09:30

CADET B MASCULI

A. E. BASQUET PRATENC

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 66-25
11/02/2017 09:30

MINI B MASCULI

SANTA CATERINA DE SIENA

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 61-11
11/02/2017 10:30

MINI A MASCULI

E.B. ROSELLA

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 54-61
11/02/2017 11:00

INFANTIL MASCULI

A.E. BADALONES A

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 35-51
11/02/2017 11:00

CADET A FEMENI

DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM 

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 47-50
11/02/2017 11:45

PREINFANTIL MASCULI

C.B. CALELLA A

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 43-68
11/02/2017 12:30

JUNIOR B MASCULI

S.E. SANT JOAN DE MATA

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A  75-53
11/02/2017 12:30

CADET A MASCULI

CLUB NATACIO TERRASSA B

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 73-58
11/02/2017 13:00

CADET B FEMENI

C.E. XAMBA VILAFRANCA A

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 68-54
11/02/2017 16:00

SENIOR A MASCULI

SEDIS HIDROLOGY

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 82-76
11/02/2017 17:45

SENIOR B MASCULI

BFC PAV. RIERA B

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 92-65
11/02/2017 19:30

JUNIOR A MASCULI

CLUB NATACIO SABADELL A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 73-56
11/02/2017 21:00

JUNIOR C MASCULI

C.B. SANT JOSEP OBRER

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 64-49
PARTITS COM VISITANT
11/02/2017 09:00

C.E.B. SANT JORDI

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 89-39
11/02/2017 10:45

CLUB BASQUET PARETS

INFANTIL FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIO 61-60
11/02/2017 11:00

BOSCO HORTA

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 38-32
11/02/2017 12:30

SANT GABRIEL RIPOLLET

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 33-43
11/02/2017 16:00

C.E. XAMBA VILAFRANCA A

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 68-50
12/02/2017 16:15

S.E. SANT MEDIR

JUNIOR B FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 53-60
12/02/2017 18:00

NOU BASQUET OLESA A

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 60-52
12/02/2017 19:00

S.E. SANT JOAN DE MATA

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 46-52