Partits 19-20 d’octubre

PARTITS COM A LOCAL
19/10/2019 09:00 PREMINI B MIXTE BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-MINI MASC.
19/10/2019 09:00 PREMINI A MASCULÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. PRE-MINI MASC.
19/10/2019 09:30 JÚNIOR FEMENI 2002 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
19/10/2019 10:15 PREINFANTIL MASCULÍ BÀSQUET SAFA CLAROR C.T. PRE-INFANTIL MASC.
19/10/2019 10:15 CADET B FEMENÍ SANT IGNASI B C.T. CADET FEM. PROMOCIO
19/10/2019 11:00 JÚNIOR FEMENÍ 2003 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
19/10/2019 11:45 CADET B MASCULÍ C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER – 05 BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO
19/10/2019 11:45 INFANTIL MASCULÍ C.B. L’HOSPITALET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
19/10/2019 13:15 INFANTIL FEMENÍ TEMPLE – U.E. HORTA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
19/10/2019 16:00 SÈNIOR B MASCULÍ C.B. CABRERA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
19/10/2019 18:00 SÈNIOR A MASCULÍ ARENYS BÀSQUET LLIGA EBA
19/10/2019 19:30 SÈNIOR C MASCULÍ C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.

 

PARTITS COM A VISITANT
19/10/2019 09:15 LIMA-HORTA BÀSQUET B CADET A FEMENÍ C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
19/10/2019 09:30 C.B. CIUTAT VELLA A MINI A MASCULÍ C.T. MINI MASC.
19/10/2019 10:30 C.E.LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER MINI B MASCULÍ C.T. MINI MASC.
19/10/2019 12:30 CAT JUNIOR JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
20/10/2019 09:00 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA SÈNIOR C FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI
20/10/2019 12:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS SÈNIOR A FEMENÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
20/10/2019 16:00 U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C CADET A MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO
20/10/2019 17:45 S.E. SANT JOAN DE MATA B JÚNIOR B MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
20/10/2019 18:15 GRAMENET BC ‘TARONJA’ JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.

Llegir-ne més

Partits 12-13 d’octubre

 

PARTITS COM A LOCAL
12/10/2019 09:00 MINI B MASCULÍ AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC.
12/10/2019 09:00 MINI B FEMENÍ C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. MINI FEM.
12/10/2019 09:30 JÚNIOR A MASCULÍ MONTSENY CET-10 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
12/10/2019 10:15 MINI A MASCULÍ U.E. CLARET B C.T. MINI MASC.
12/10/2019 10:15 MINI A FEMENÍ CB NOU ESPLUGUES C.T. MINI FEM.
12/10/2019 11:00 JÚNIOR B MASCULÍ U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
12/10/2019 11:30 CADET A MASCULÍ JAC SANTS 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO
12/10/2019 13:00 CADET A FEMENÍ ADVISORIA BOET MATARO 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
12/10/2019 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ RECANVIS GAUDI CB MOLLET – B C.T. SENIOR FEMENI
12/10/2019 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
12/10/2019 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL – CB IGUALADA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
PARTITS COM A LOCAL
2/10/2019 09:00 A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN – C – MIXTE PREMINI MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
12/10/2019 09:00 C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC.
12/10/2019 12:00 BASKET CORAS AZULCADET B CADET B FEMENÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO
12/10/2019 13:00 SEDIS CADITOURS INFANTIL FEMENÍ C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
12/10/2019 17:30 UE BARBERA A JÚNIOR FEMENÍ 2002 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
12/10/2019 17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO
12/10/2019 18:30 CB ESPARRAGUERA A SÈNIOR A MASCULÍ LLIGA EBA
13/10/2019 11:00 BÀSQUET NOU BARRIS JÚNIOR FEMENÍ 2003 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
13/10/2019 12:00 CB LA SALLE HORTA “A” SÈNIOR C MASCULÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
13/10/2019 19:45 U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE SÈNIOR B MASCULÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
Llegir-ne més

Partits 5-6 d’octubre

PARTITS COM A LOCAL:

05/10/2019
09:00
PREMINI MIXTE UE BARBERA B C.T. PRE-MINI MASC.
05/10/2019
09:00
PREMINI A MASCULÍ CB GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC.
05/10/2019
09:30
JÚNIOR FEMENÍ 2002 C.B. CASTELLBISBAL LILA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
05/10/2019
10:15
CADET B FEMENÍ AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET FEM. PROMOCIO
05/10/2019
11:00
JÚNIOR FEMENÍ 2003 C.B. CASTELLAR C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
05/10/2019
11:45
CADET B MASCULÍ C.B. L’HOSPITALET 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO
05/10/2019
11:45
INFANTIL A MASCULÍ C.B. CABRERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
05/10/2019
13:15
INFANTIL FEMENÍ JET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
05/10/2019
16:00
SÈNIOR B MASCULÍ U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
05/10/2019 18:00 SÈNIOR A MASCULÍ CB VIC LLIGA EBA
05/10/2019
19:30
SÈNIOR C MASCULÍ VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
PARTITS COM A VISITANT:
05/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA MINI B FEMENÍ C.T. MINI FEM.
05/10/2019
12:45
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD MINI B MASCULÍ C.T. MINI MASC.
05/10/2019
16:00
SANT IGNASI SÈNIOR C FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI
05/10/2019
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR VERD CADET A FEMENÍ C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
05/10/2019
18:00
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
06/10/2019
10:15
BÀSQUET NOU BARRIS A MINI A MASCULÍ C.T. MINI MASC.
06/10/2019
10:30
JOVENTUT LES CORTS MINI A FEMENÍ C.T. MINI FEM.
06/10/2019
12:30
EL CÍRCOL CADET A MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO
06/10/2019
13:00
C.E. SANT NICOLAU JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
06/10/2019
18:00
RIPOTRANS ATYSA LLIÇÀ D’AMUNT SÈNIOR A FEMENÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
06/10/2019
19:00
BASQUET DRAFT GRAMENET GROC SÈNIOR B FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI
Llegir-ne més

Partits 28-29 de setembre

PARTITS COM A LOCAL:

28/09/2019
09:30
CADET A FEMENÍ C.B. BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
28/09/2019
11:00
JÚNIOR B MASCULÍ VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
28/09/2019
12:30
JÚNIOR A MASCULÍ TEMPLE – U.E. HORTA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
28/09/2019
16:00
SÈNIOR B FEMENÍ VIVE – EL MASNOU BASQUETBOL C.T. SENIOR FEMENI
28/09/2019
17:30
JÚNIOR A FEMENÍ LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
28/09/2019
19:15
SÈNIOR A FEMENÍ CEEB TORDERA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
28/09/2019
20:45
SÈNIOR C FEMENÍ AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR FEMENI
PARTITS COM A VISITANT:
28/09/2019
09:00
BASQUETPIASABADELL INFANTIL FEMENÍ C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
29/09/2019
12:00
UE SANT ANDREU A SÈNIOR C MASCULÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
29/09/2019
12:30
MORABANC ANDORRA B  SÈNIOR A MASCULÍ LLIGA EBA
29/09/2019
17:30 CB MATADEPERA JÚNIOR FEMENÍ 2002 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
29/09/2019
18:00
CE PALAMOS SÈNIOR B MASCULÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
Llegir-ne més