Partits 17-18 de març

PARTITS COM A LOCAL
17/03/2018 09:15

PREMINI MASCULÍ

CB NOU ESPLUGUES BLAU

C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
17/03/2018 09:30

INFANTIL MASCULÍ

A. BASQUET BUFALA

C.T. INFANTIL MASCULI [+]
17/03/2018 09:30

CADET C MASCULÍ

C.B. LA SALLE HORTA A

C.T. CADET MASCULI [+]
17/03/2018 10:30

MINI A MASCULÍ

C.B. LA SALLE HORTA A

C.C. MINI MASCULI [+]
17/03/2018 11:00

CADET 2003 MASCULÍ

C.B. GAVA 03

C.T. CADET MASCULI [+]
17/03/2018 11:45

JÚNIOR A FEMENÍ

BASQUET SAMA VILANOVA-JFB

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
17/03/2018 12:30

PREINFANTIL MASCULÍ

CLUB BASQUET IGUALADA

C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
17/03/2018 13:00

JÚNIOR B MASCULÍ

C.E. VALLDEMIA-MARISTES JMA

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
17/03/2018 13:00

JÚNIOR B FEMENÍ

DOMINIQUES DE L’ENSENYAMENT

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
17/03/2018 16:00

SÈNIOR B FEMENÍ

CBSAPS

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
17/03/2018 17:30

SÈNIOR A FEMENÍ

CBVALLS SEREMEX

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
17/03/2018 19:15

SOTS25 FEMENÍ

SPACE CARGO FEMENI CASTELLDEFELS

C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
17/03/2018 19:15

SOTS25 MASCULÍ

CENTRE CATOLIC L’HOSPITALET

C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
PARTITS COM A VISITANT
17/03/2018 09:00

CLUB BASQUET IGUALADA

PREMINI FEMENI

C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
17/03/2018 09:00

DOMINIQUES DE L’ENSENAYMENT

CADET 2002 FEMENÍ

C.T. CADET FEMENI [+]
17/03/2018 09:30

C.B. LA SALLE HORTA – VERD 2

ESCOBOL

ESCOBOL [+]
17/03/2018 10:30

C.B. COLL

CADET 2003 FEMENÍ

C.T. CADET FEMENI [+]
17/03/2018 10:30

SANT IGNASI B

MINI B MASCULÍ

C.C. MINI MASCULI [+]
17/03/2018 10:30

C.E.B. PALLEJA

PREINFANTIL FEMENÍ

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI [+]
17/03/2018 11:00

U.E. SANT GABRIEL-VILADECANS VERMELL

MINI FEMENÍ

C.C. MINI FEMENI [+]
17/03/2018 18:15

CB SALOU A

SÈNIOR A MASCULÍ

COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
18/03/2018 09:00

SERVIMPRESA – C.B. ESPARREGUERA

CADET 2002 MASCULÍ

C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
18/03/2018 10:30

VIVE – EL MASNOU BASQUETBOL

JÚNIOR B MASCULÍ

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
18/03/2018 12:00

VIVE – EL MASNOU BASQUETBOL

SOTS21 MASCULÍ

C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
18/03/2018 12:15

SESE B

SÈNIOR B MASCULÍ

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
18/03/2018 19:30

SESE A

JÚNIOR A MASCULÍ

C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]

Llegir-ne més

Partits 03-04 de Març

PARTITS COM A LOCAL
03/03/2018 09:30

CADET C MASCULI

BASQUET NEUS C

C.T. CADET MASCULI [+]
03/03/2018 09:30

PREMINI MASCULI

GRAMENET B.C. BLAU

C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
03/03/2018 09:30

INFANTIL MASCULI

BASQUET NEUS BLAU

C.T. INFANTIL MASCULI [+]
03/03/2018 11:00

ESCOBOL

E.B SALLE BONANOVA NEGRE

ESCOBOL [+]
03/03/2018 11:00

CADET 2003 MASCULI

B.C. SANT JOAN DESPI B

C.T. CADET MASCULI [+]
03/03/2018 11:00

PREINFANTIL MASCULI

C.B. CASTELLAR

C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
03/03/2018 12:30

JUNIOR B FEMENI

LIMA-HORTA BASQUET B

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
03/03/2018 12:30

SOTS25 MASCULI

CAMPING BIANYA ROSER

C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
03/03/2018 16:00

SENIOR B FEMENI

SANT IGNASI B

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
03/03/2018 17:30

SENIOR A FEMENI

C.B. CIC A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
03/03/2018 19:00

JUNIOR A FEMENI

CENTRE CATOLIC L’HOSPITALET

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
PARTITS COM A VISITANT
03/03/2018 09:45

C.B. CASTELLBISBAL LILA

PREMINI FEMENI

C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
03/03/2018 11:00

A.E. L’ESQUITX ST. SADURNI

MINI FEMENI

C.T. MINI FEMENI [+]
03/03/2018 12:00

C.B. GAVA 00

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
03/03/2018 12:15

MANYANET SANT ANDREU

CADET 2002 FEMENI

C.T. CADET FEMENI [+]
03/03/2018 12:30

A.E. L’ESQUITX ST. SADURNI

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI [+]
03/03/2018 16:00

U.E. HORTA 07

MINI B MASCULI

C.T. MINI MASCULI [+]
03/03/2018 16:00

A.E.S.E. B

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
03/03/2018 17:30

CLUB BASQUET GUINARDO A

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
03/03/2018 17:30

CLUB BASQUET PARETS

SOTS25 FEMENI

C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
03/03/2018 17:45

CB GRANOLLERS 1

SENIOR A MASCULI

COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
04/03/2018 10:30

ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B

CADET 2003 FEMENI

C.T. CADET FEMENI [+]
04/03/2018 12:00

B.C. SANT JOAN DESPI

SOTS21 MASCULI

C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
04/03/2018 19:30

SERRA – SE CASAL VILAFRANCA A

CADET 2002 MASCULI

C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]

Llegir-ne més

Partits 24-25 de Febrer

PARTITS COM A LOCAL
24/02/2018 09:30

MINI B MASCULI

C.B. MANYANET LES CORTS

C.T. MINI MASCULI [+]
24/02/2018 09:30

CADET FEMENI 2003

OUTLETMOTO.COM – C.B. GRUP BARNA

C.T. CADET FEMENI [+]
24/02/2018 09:30

PREMINI FEMENI

CENTRE CATOLIC L’H

C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
24/02/2018 11:00

PREINFANTIL FEMENI

BASQUET SAMA VILANOVA-PIFA

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI [+]
24/02/2018 11:00

MINI FEMENI

C.B. CUBELLES

C.T. MINI FEMENI [+]
24/02/2018 11:00

CADET FEMENI 2002

BASQUET SANT POL 07 – FRENOS SAULEDA

C.T. CADET FEMENI [+]
24/02/2018 13:00

CADET MASCULI 2002

C. JOVENTUT BADALONA B

C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
24/02/2018 16:00

SOTS25 FEMENI

SANT CEBRIA-C.B. TIANA

C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
24/02/2018 17:30

SENIOR A FEMENI

B.F. VILADECANS B

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
PARTITS COM A VISITANT
24/02/2018 09:00

BASQUET SANT BOI

PREMINI MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
24/02/2018 10:45

SAGRAT COR SARRIA

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI [+]
24/02/2018 12:30

SAGRADA FAMILIA CLAROR A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
24/02/2018 12:30

OUTLETMOTO.COM – C.B. GRUP BARNA VERMELL

MINI A MASCULI

C.T. MINI MASCULI [+]
24/02/2018 18:15

C.B. VILATORRADA

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
24/02/2018 19:15

UE MATARO-J2M

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
24/02/2018 19:45

ESPORTXTOTHOM-BASQUET SAMA VILANOVA

SENIOR A MASCULI

COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
25/02/2018 09:00

SESE B

JUNIOR B FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
25/02/2018 10:30

C.B. IPSI – OTTO SYLT

SOTS21 MASCULI

C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
25/02/2018 12:00

BASQUET MOLINS A

CADET MASCULI 2003

C.T. CADET MASCULI [+]
25/02/2018 13:00

U.E. GAUDI

SOTS25 MASCULI

C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
25/02/2018 17:30

C.B. TREVOL

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
25/02/2018 18:45

A.E. L’ESQUITX ST. SADURNI

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]

Llegir-ne més

Partits 17-18 de Febrer

PARTITS COM A LOCAL
17/02/2018 09:15

PREMINI MASCULI

A.D.E. FUSTER B

C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
17/02/2018 09:30

CADET C MASCULI

CAT – CADET

C.T. CADET MASCULI [+]
17/02/2018 09:30

INFANTIL MASCULI

CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT

C.T. INFANTIL MASCULI [+]
17/02/2018 10:30

MINI A MASCULI

C.B SAGRAT COR DIPUTACIO

C.T. MINI MASCULI [+]
17/02/2018 11:00

CADET 2003 MASCULI

C.B. VILADECANS VERD

C.T. CADET MASCULI [+]
17/02/2018 11:00

JUNIOR A FEMENI

B.C. MARTORELL

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
17/02/2018 11:45

PREINFANTIL MASCULI

C.B. SANT JOSEP OBRER

C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
17/02/2018 12:30

JUNIOR B FEMENI

LA SALLE BONANOVA

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
17/02/2018 12:30

SOTS25 MASCULI

EPSA

C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
17/02/2018 16:00

SENIOR A MASCULI

CLUB NATACIO SABADELL

COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
17/02/2018 17:45

SENIOR B MASCULI

ODENA CLUB BASQUET A

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
17/02/2018 19:30

SENIOR B FEMENI

LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER B

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
17/02/2018 19:30

SOTS21 MASCULI

EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL A

C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
17/02/2018 21:00

JUNIOR A MASCULI

C.B. CORNELLA 01

C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
PARTITS COM A VISITANT
17/02/2018 09:00

C.E.J. L’HOSPITALET

PREMINI FEMENI

C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
17/02/2018 09:15

SAFA SANT ANDREU

MINI B MASCULI

C.T. MINI MASCULI [+]
17/02/2018 10:30

B.C. SANT JOAN DESPI B

MINI FEMENI

C.T. MINI FEMENI [+]
17/02/2018 10:30

A.E. AULA A

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI [+]
17/02/2018 10:30

C.B. NOU ESPLUGUES

CADET 2003 FEMENI

C.T. CADET FEMENI [+]
17/02/2018 18:00

CANOVELLES BC

CADET 2002 FEMENI

C.T. CADET FEMENI [+]
18/02/2018 09:30

U.E. GAUDI A

CADET 2002 MASCULI

C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
18/02/2018 17:00

BAR LA NENA CB CUBELLES

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
18/02/2018 19:30

A.E. BADALONES A

SOTS25 FEMENI

C.C. SOTS-25 FEMENI [+]

Llegir-ne més

Partits 10-11 de febrer

PARTITS COM A LOCAL
10/02/2018 09:30

MINI A MASCULI

C. JOVENTUT BADALONA E

C.T. MINI MASCULI [+]
10/02/2018 09:30

PREMINI FEMENI

CLUB BASQUET IGUALADA

C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
10/02/2018 11:00

SOTS25 FEMENI

BASKET CORAS

C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
10/02/2018 12:30

SOTS25 MASCULI

C.B. CIUTAT VELLA

C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
10/02/2018 16:00

SÈNIOR B FEMENI

A.B. GORNAL

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
10/02/2018 17:30

SÈNIOR A FEMENI

BASQUET ATENEU MONTSERRAT A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
PARTITS COM A VISITANT
10/02/2018 17:45

SEDIS NAGRUP

CADET MASCULI 2002

C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
10/02/2018 17:45

C.E. LA MARINA

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
10/02/2018 19:30

A.E. BADALONES A

SENIOR A MASCULI

COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
11/02/2018 09:15

LIMA-HORTA BASQUET A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
11/02/2018 13:00

BASQUET ALELLA

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
11/02/2018 16:15

C.B. GAVA A

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
11/02/2018 19:30

GRAMENET B.C.

SOTS21 MASCULI

C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]

Llegir-ne més