Partits 2-3 de febrer

PARTITS COM A LOCAL
02/02/2019 09:15 PREMINI A MASCULÍ S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC.
02/02/2019 09:30 CADET B MASCULÍ ESCOLAPIS SARRIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO
02/02/2019 09:30 MINI A MASCULÍ BÀSQUET ALELLA A C.T. MINI MASC.
02/02/2019 10:30 MINI B FEMENÍ VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. MINI FEM.
02/02/2019 11:00 JÚNIOR B MASCULÍ U.B. SANT ADRIÀ 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
02/02/2019 11:00 INFANTIL A MASCULÍ C.E.B. SANT JORDI BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
02/02/2019 12:30 CADET A MASCULÍ DENTAL MANRESA LA SALLE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
02/02/2019 16:00 SÈNIOR B MASCULÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
02/02/2019 17:45 SOTS25 MASCULÍ C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A
02/02/2019 19:15 SÈNIOR C MASCULÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI
02/02/2019 20:45 SOTS25 FEMENÍ CBSAPS C.C. SOTS-25 FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
02/02/2019 09:00 CAN COLAPI DE TERRASSA INFANTIL B FEMENÍ C.T. INFANTIL FEMENI
02/02/2019 10:30 C.B. MANYANET LES CORTS B MINI A FEMENÍ C.T. MINI FEM.
02/02/2019 10:45 U.B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS – B MINI B MASCULÍ C.T. MINI MASC.
02/02/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT 2010 PREMINI B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
02/02/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B SÈNIOR A FEMENÍ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
02/02/2019 16:00 U.E. CLARET B JÚNIOR B FEMENÍ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
02/02/2019 17:15 SESE A JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
02/02/2019 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE CADET FEMENÍ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
03/02/2019 09:15 BASKET ALMEDA NEGRE INFANTIL A FEMENÍ C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
03/02/2019 10:30 SESE A JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.

Llegir-ne més

Partits 26-27 de gener

PARTITS COM A LOCAL
26/01/2019
09:30
INFANTIL B MASCULI CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
26/01/2019
09:30
MINI B MASCULI U.E. SANT ANDREU VERMELL C.T. MINI MASC.
26/01/2019
09:30
PREMINI B MIXTE ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-MINI MASC.
26/01/2019
11:00
JÚNIOR B FEMENÍ CLUB BASQUET PEDAGOGIUM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
26/01/2019
16:00
SÈNIOR B FEMENÍ C.B. NOU ESPLUGUES U20 C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
26/01/2019
19:30
JÚNIOR A FEMENÍ JAC SANTS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
PARTITS COM A VISITANT
26/01/2019
09:00
C.B. SANTPEDOR INFANTIL A MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
26/01/2019
10:30
CEMONTSENT CET-10 BLAU CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO
26/01/2019
10:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET – B PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC.
26/01/2019
11:30
AE BADALONÈS B MINI A MASCULÍ C.T. MINI MASC.
26/01/2019
18:00
NOU BÀSQUET OLESA B SOTS25 FEMENÍ C.C. SOTS-25 FEMENI
27/01/2019
10:15
COALCI – C.B. SANT JOSEP B MINI B FEMENÍ C.T. MINI FEM.
SÈNIOR A MASCULÍ / LLIGA EBA
F.C. MARTINENC BÀSQUET – SESE A 26/01/2019 18:00

Llegir-ne més

Partits 26-27 de gener

DISSABTE 26 DE GENER (FORA)
11:00 NOIA-ALEVI B SANT SADURNÍ
12:00 SANT JOSEP SS-BENJAMI A SANT SADURNÍ
15:30 SANT CELONI-PREBENJAMI B SANT CELONI
17:45 TARADELL-INFANTIL TARADELL
DIUMENGE 27 DE GENER (FORA)
09:15 CONGRES – BENJAMI A BARCELONA
15:30 CALDES-PREBENJAMI A CALDES
DIUMENGE 27 DE GENER (CASA)
9:00 BENJAMI B-STA PERPETUA PAV.GUINARDO
10:00 MINIFEM-IGUALADA PAV.GUINARDO
11:00 JUVENIL A-MALGRAT PAV.GUINARDO
12:30 FEM 14-SHUM PAV.GUINARDO
13:45 JUVENIL B-VILA-SECA PAV.GUINARDO
16:00 MENUTS – LA SALLE BONANOVA PAV.GUINARDO
17:30 SENIOR B-SENTMENAT PAV.GUINARDO
19:15 SENIOR A-VILA-SECA PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més

Partits 19-20 de gener

PARTITS COM A LOCAL
19/01/2019 09:15 PREMINI “A” MASCULÍ CREU ALTA SABADELL C.T. PRE-MINI MASC.
19/01/2019 09:30 INFANTIL “A” FEMENÍ PAIDOS-SALLENT C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
19/01/2019 09:30 MINI”A” MASCULÍ BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI MASC.
19/01/2019 10:30 MINI “B” FEMENÍ C.E.J. L’HOSPITALET C C.T. MINI FEM.
19/01/2019 11:00 JÚNIOR “B” MASCULÍ CB PRAT-AIGUES DEL PRAT C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
19/01/2019 11:00 INFANTIL “A” MASCULÍ A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
19/01/2019 11:45 CADET “B” MASCULÍ C.B. NOU ESPLUGUES C.T. CADET MASC. PROMOCIO
19/01/2019 13:00 CADET “A” MASCULÍ C. JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
19/01/2019 16:00 JÚNIOR “A” MASCULÍ SEDIS NAGRUP C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
19/01/2019 17:45 SOTS25 MASCULÍ JESUS MARIA ST. ANDREU C.C. SOTS-25 MASCULI A
19/01/2019 19:15 SÈNIOR C MASCULÍ E.E. BRAFA A C.T. SENIOR B MASCULI
19/01/2019 20:45 SÈNIOR B MASCULÍ C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER – A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
PARTITS COM VISITANT
19/01/2019 09:15 PREMINI “A” MASCULÍ CREU ALTA SABADELL C.T. PRE-MINI MASC.
19/01/2019 09:30 INFANTIL “A” FEMENÍ PAIDOS-SALLENT C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
19/01/2019 09:30 MINI”A” MASCULÍ BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI MASC.
19/01/2019 10:30 MINI “B” FEMENÍ C.E.J. L’HOSPITALET C C.T. MINI FEM.
19/01/2019 11:00 JÚNIOR “B” MASCULÍ CB PRAT-AIGUES DEL PRAT C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
19/01/2019 11:00 INFANTIL “A” MASCULÍ A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
19/01/2019 11:45 CADET “B” MASCULÍ C.B. NOU ESPLUGUES C.T. CADET MASC. PROMOCIO
19/01/2019 13:00 CADET “A” MASCULÍ C. JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
19/01/2019 16:00 JÚNIOR “A” MASCULÍ SEDIS NAGRUP C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
19/01/2019 17:45 SOTS25 MASCULÍ JESUS MARIA ST. ANDREU C.C. SOTS-25 MASCULI A
19/01/2019 19:15 SÈNIOR C MASCULÍ E.E. BRAFA A C.T. SENIOR B MASCULI
19/01/2019 20:45 SÈNIOR B MASCULÍ C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER – A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.

Llegir-ne més

Partits 12-13 de gener

PARTITS COM A LOCAL
12/01/2019 09:15 MINI B MASCULI EP BADALONA CENTRE – EPBC C.T. MINI MASC.
12/01/2019 09:30 INFANTIL B MASCULI JOVENTUT LES CORTS C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
12/01/2019 10:30 MINI A FEMENI CENTRE CATÒLIC L’H C.T. MINI FEM.
12/01/2019 11:00 JUNIOR B FEMENI DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
12/01/2019 11:00 CADET FEMENI NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
12/01/2019 11:45 INFANTIL B FEMENI CBSAPS C.T. INFANTIL FEMENI
12/01/2019 16:00 SENIOR B FEMENI CAMPING BIANYA ROSER C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
12/01/2019 17:45 SENIOR A FEMENI CBS CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
12/01/2019 19:15 JUNIOR A FEMENI COALCI – C.B. SANT JOSEP C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
12/01/2019 20:45 SOTS-25 FEMENI PÀLCAM C.C. SOTS-25 FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
12/01/2019
09:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 INFANTIL A FEMENI C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
12/01/2019
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB INFANTIL A MASCULI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
12/01/2019
09:30
LA SALLE BONANOVA-GRYFFINDOR MINI A MASCULI C.T. MINI MASC.
12/01/2019
10:30
MANYANET SANT ANDREU 09 PREMINI A MASCULI C.T. PRE-MINI MASC.
12/01/2019
12:30
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC MINI B FEMENI C.T. MINI FEM.
12/01/2019
16:00
AUTOESCOLA BARDES – C.B. ESPARREGUERA JUNIOR A MASCULI C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
12/01/2019
16:00
EPSA A JUNIOR B MASCULI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
12/01/2019
19:45
BASKET ALMEDA 1 CADET A MASCULI C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
13/01/2019
10:00
U.E. SANT ANDREU B SENIOR C MASCULI C.T. SENIOR B MASCULI
13/01/2019
12:00
U.E. SANT ANDREU SOTS25 MASCULI C.C. SOTS-25 MASCULI A
13/01/2019
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CADET B MASCULI C.T. CADET MASC. PROMOCIO

 

Llegir-ne més