Partits 06-07 de maig

PARTITS COM A LOCAL
06/05/2017 09:30

MINI B MASCULI

C.B. ALISOS

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 68-33
06/05/2017 09:30

PREMINI MASCULI

S.E. SANT JOAN DE MATA A

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 25-54
06/05/2017 09:30

MINI FEMENI

LESTONNAC

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 52-34
06/05/2017 11:00

PREINFANTIL MASCULI

C.B. PREMIA DE DALT

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 53-38
06/05/2017 11:00

CADET B MASCULI

B.C. SANT JOAN DESPI 2

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 60-62
06/05/2017 11:00

MINI A MASCULI

BASQUETPIASABADELL B

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK  43-78
06/05/2017 12:30

JUNIOR B MASCULI

B.C. TECLA SALA A

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 94-72
06/05/2017 12:30

CADET A MASCULI

C.B. PRAT – AIGÜES DEL PRAT B

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 59-58
06/05/2017 16:00

SENIOR A MASCULI

SAGRADA FAMILIA CLAROR A

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 87-75
06/05/2017 17:45

SENIOR B MASCULI

SAFA SANT ANDREU

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.  75-50
06/05/2017 19:15

JUNIOR A FEMENI

PALCAM

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 59-38
PARTITS COM A VISITANT
06/05/2017 09:30

U.E. CLARET

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 41-40
06/05/2017 12:30

OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 86-52
06/05/2017 13:00

A.E.S.E.

CADET B FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 60-58
06/05/2017 13:00

GRAMENET B.C.

INFANTIL FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIO 73-38
06/05/2017 19:15

VEDRUNA GRACIA B

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 46-47
06/05/2017 19:45

SESE B

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 31-68
07/05/2017 10:30

VIVE – EL MASNOU BASQUETBOL

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 78-73
07/05/2017 10:30

LLIÇA D’AMUNT

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 65-30
07/05/2017 12:00

C.B. NOU ESPLUGUES

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 36-30
07/05/2017 12:30

C.B. PRAT – MONTIBELLO

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 87-36
07/05/2017 16:00

C.B. CIUTAT VELLA

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 49-55

 

Llegir-ne més

Partits 29-30 d’Abril

PARTITS COM A LOCALS
29/04/2017 12:00

JÚNIOR C MASCULÍ

ABB-BUFALA

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B [+]
PARTITS COM A VISITANTS
28/04/2017 22:15

B.C. MARTORELL

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. [+]
29/04/2017 10:45

BASQUET SAMA VILANOVA-JFA

JÚNIOR A FEMENÍ

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. [+]
29/04/2017 16:00

C.B. CORNELLA B

JUNIOR A MASCULÍ

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. [+]
29/04/2017 19:00

BASQUET MOLINS

JUNIOR B FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A [+]
30/04/2017 17:45

BEEP BASQUET BERGA

SÈNIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. [+]
30/04/2017 17:45

BASQUET NOU BARRIS

SÈNIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. [+]

 

Llegir-ne més

Partits 22-23 de d’abril

PARTITS COM A LOCALS
22/04/2017 09:30

CADET C FEMENI

SANT GABRIEL RIPOLLET

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 51-49
22/04/2017 09:30

MINI FEMENI

BOSCO HORTA

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 59-33
22/04/2017 11:00

INFANTIL FEMENI

CLUB BASQUET PARETS

C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIO 57-80
22/04/2017 11:00

PREMINI FEMENI

C.E.B. SANT JORDI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 62-44
22/04/2017 12:30

CADET B FEMENI

DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM NEGRA

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 51-52
22/04/2017 16:00

JUNIOR A FEMENI

C.B. GAVA 00

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 38-69
22/04/2017 17:30

SENIOR A FEMENI

SANT IGNASI A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 42-50
22/04/2017 19:00

SENIOR B FEMENI

A.E.S.E. B

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 41-56
22/04/2017 20:30

JUNIOR A MASCULI

C.B. MATADEPERA TARONJA

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 73-70
PARTITS COM A VISITANTS
22/04/2017 09:00

SAFA HORTA

PREMINI MASCULI

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 64-43
22/04/2017 10:30

C.B. CALELLA A

PREINFANTIL MASCULI

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 73-23
22/04/2017 10:45

A. E. BASQUET PRATENC

CADET B MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 29-71
22/04/2017 11:15

E.B. ROSELLA

MINI A MASCULI

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 54-56
22/04/2017 11:15

SANTA CATERINA DE SIENA

MINI B MASCULI

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 69-43
22/04/2017 16:15

MANYANET SANT ANDREU

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 50-45
22/04/2017 18:00

LLIÇA D’AMUNT 1

SENIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 54-72
22/04/2017 19:00

B.C. TECLA SALA

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 34-39
23/04/2017 09:00

A.E. BADALONES A

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 69-57
23/04/2017 09:30

CLUB NATACIO TERRASSA B

CADET A MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 45-56
23/04/2017 16:00

U.E. BARBERA

JUNIOR B FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 53-32
23/04/2017 19:00

B.C. SANT JOAN DESPI B

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 67-54
23/04/2017 19:15

SESE B

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 74-85

 

Llegir-ne més

Partits 08-09 d’abril

PARTITS COM A LOCALS
08/04/2017 10:30

CADET B FEMENI

A.E. BOET MATARO 1

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 39-47
08/04/2017 12:00

JUNIOR C MASCULI

OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA BLANC

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 71-59
08/04/2017 16:00

SENIOR A MASCULI

RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.  75-60
08/04/2017 17:45

SENIOR B MASCULI

BASQUET LA MINA – RETODRAVET

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 82-80
PARTITS COM A VISITANTS
08/04/2017 12:45

PALCAM

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 50-39
08/04/2017 17:45

BARÇA CBS GRANA

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 51-49
09/04/2017 11:00

MARQUÈS C.B. LLEIDA

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 59-56
09/04/2017 12:30

U.E. CLARET A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 67-55

 

Llegir-ne més

PARTITS 01-02 D’ABRIL

PARTITS COM A LOCAL
01/04/2017 09:30

JUNIOR B MASCULI

C.B. SANT JUST A

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 53-52
01/04/2017 09:30

PREMINI MASCULI

SANT GERVASI MIXTE

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 48-38
01/04/2017 09:30

CADET B FEMENI

A.E.S.E.

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 49-57
01/04/2017 11:00

PREINFANTIL MASCULI

LLUISOS DE GRACIA BLANC

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 33-54
01/04/2017 11:00

CADET A FEMENI

U.E. CLARET

C.T. CADET FEM. PROMOCIO APLAÇAT
01/04/2017 11:00

MINI A MASCULI

LLUISOS DE GRACIA B

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 81-31
01/04/2017 12:30

CADET A MASCULI

ESCOLAPIA SARRIA

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 53-21
01/04/2017 12:30

CADET B MASCULI

VIROLAI B

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 66-28
01/04/2017 12:30

JUNIOR B FEMENI

BASQUET MOLINS

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 51-53
01/04/2017 16:00

JUNIOR A FEMENI

C.B. CORNELLA

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 43-61
01/04/2017 17:30

SENIOR A FEMENI

JESUITES CASP

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 58-41
01/04/2017 19:30

JUNIOR A MASCULI

CAMPING BIANYA ROSER 

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 73-64
PARTITS COM A VISITANT
01/04/2017 10:45

EL RECANVI – MARISTES ADEMAR

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 46-57
01/04/2017 11:00

SANT GABRIEL RIPOLLET

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 45-38
01/04/2017 12:00

C.B. SANTA PERPETUA

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 33-83
01/04/2017 12:30

C.B. LA SALLE HORTA B

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B APLAÇAT
02/04/2017 16:00

JESUS MARIA SANT ANDREU

INFANTIL FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIO 54-30
02/04/2017 19:00

BASQUET NOU BARRIS

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 53-45
02/04/2017 19:30

CLUB BASQUET RIPOLLET A – LAMROBOTICA

SENIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 70-73
02/04/2017 19:30

CLUB BASKET COLL

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 60-71

Llegir-ne més