Partits 23-24 de febrer

PARTITS COM A LOCAL
23/02/2019 09:15 MINI B MASCULÍ BASQUET FEMENI CORNELLA – MASCULI C.T. MINI MASCULI.
23/02/2019 09:15 PREMINI A MASCULÍ C.E.B. SANT JORDI BLAU C.T. PRE-MINI MASC.
23/02/2019 09:30 MINI A MASCULÍ C.B. REGINA CARMELI C.T. MINI MASCULI.
23/02/2019 10:30 INFANTIL B FEMENÍ CREU ALTA SABADELL C.T. INFANTIL FEMENI
23/02/2019 10:30 MINI A FEMENÍ BÀSQUET NOU BARRIS A C.T. MINI FEMENI.
23/02/2019 11:00 JÚNIOR B FEMENÍ ESCOLA THAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
23/02/2019 12:30 INFANTIL A FEMENÍ EKKE A CB LLEIDA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
23/02/2019 16:00 SÈNIOR A FEMENÍ LIMA-HORTA BÀSQUET C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
23/02/2019 17:30 JÚNIOR A FEMENÍ LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
23/02/2019 19:15 SÈNIOR A FEMENÍ ROGER’S CB VILASSAR DE DALT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
23/02/2019 20:45 SOTS25 FEMENÍ BÀSQUET PRATENC B – PRAT ACTIU!! C.C. SOTS-25 FEMENI
PARTITS COM A LOCAL
23/02/2019
09:30
ESCOLA IPSI 08 MINI B FEMENÍ C.T. MINI FEMENI.
23/02/2019
12:00
TRANSVISA – CB IGUALADA A CADET A MASCULÍ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
23/02/2019
16:00
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS CADET FEMENÍ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
24/02/2019
11:00
BASQUETPIASABADELL BLAU JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
24/02/2019
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC INFANTIL B MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
24/02/2019
16:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE SÈNIOR B MASCULÍ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
24/02/2019
19:00
GRAMENET BC B SÈNIOR C MASCULÍ C.T. SENIOR B MASCULI
24/02/2019
19:30
UB MIR SOTS25 MASCULÍ C.C. SOTS-25 MASCULI A

Llegir-ne més

Partits 9-10 de febrer

PARTITS COM A LOCAL
09/02/2019 09:30 MINI A FEMENÍ U.E. HORTA C.T. MINI FEMENI.
09/02/2019 09:30 PREMINI B MIXTE C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. PRE-MINI MASC.
09/02/2019 11:00 INFANTIL A FEMENÍ JOVENTUT LES CORTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
09/02/2019 12:30 SOTS-25 FEMENÍ NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI
09/02/2019 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ DOMINIQUES DE L’ENSENYAMENT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
09/02/2019 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ U.E. CLARET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
09/02/2019 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
PARTITS COM A VISITANT
09/02/2019 16:00 C.E. VILATORTA SOTS-25 MASCULÍ C.C. SOTS-25 MASCULI A
09/02/2019 17:30 BC MORABANC ANDORRA A CADET A MASCULÍ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
10/02/2019 12:00 S.E. SANT JOAN DE MATA A JÚNIOR B MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
10/02/2019 12:30 CB LA SALLE HORTA B SÈNIOR C MASCULÍ C.T. SENIOR B MASCULI
10/02/2019 16:15 NOU BÀSQUET OLESA A JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
10/02/2019 19:45 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B SÈNIOR B MASCULÍ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.

Llegir-ne més

Partits 2-3 de febrer

PARTITS COM A LOCAL
02/02/2019 09:15 PREMINI A MASCULÍ S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC.
02/02/2019 09:30 CADET B MASCULÍ ESCOLAPIS SARRIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO
02/02/2019 09:30 MINI A MASCULÍ BÀSQUET ALELLA A C.T. MINI MASC.
02/02/2019 10:30 MINI B FEMENÍ VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. MINI FEM.
02/02/2019 11:00 JÚNIOR B MASCULÍ U.B. SANT ADRIÀ 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
02/02/2019 11:00 INFANTIL A MASCULÍ C.E.B. SANT JORDI BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
02/02/2019 12:30 CADET A MASCULÍ DENTAL MANRESA LA SALLE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
02/02/2019 16:00 SÈNIOR B MASCULÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
02/02/2019 17:45 SOTS25 MASCULÍ C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A
02/02/2019 19:15 SÈNIOR C MASCULÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI
02/02/2019 20:45 SOTS25 FEMENÍ CBSAPS C.C. SOTS-25 FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
02/02/2019 09:00 CAN COLAPI DE TERRASSA INFANTIL B FEMENÍ C.T. INFANTIL FEMENI
02/02/2019 10:30 C.B. MANYANET LES CORTS B MINI A FEMENÍ C.T. MINI FEM.
02/02/2019 10:45 U.B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS – B MINI B MASCULÍ C.T. MINI MASC.
02/02/2019 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT 2010 PREMINI B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
02/02/2019 16:00 LIMA-HORTA BÀSQUET B SÈNIOR A FEMENÍ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
02/02/2019 16:00 U.E. CLARET B JÚNIOR B FEMENÍ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
02/02/2019 17:15 SESE A JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
02/02/2019 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE CADET FEMENÍ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
03/02/2019 09:15 BASKET ALMEDA NEGRE INFANTIL A FEMENÍ C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
03/02/2019 10:30 SESE A JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.

Llegir-ne més

Partits 26-27 de gener

PARTITS COM A LOCAL
26/01/2019
09:30
INFANTIL B MASCULI CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
26/01/2019
09:30
MINI B MASCULI U.E. SANT ANDREU VERMELL C.T. MINI MASC.
26/01/2019
09:30
PREMINI B MIXTE ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-MINI MASC.
26/01/2019
11:00
JÚNIOR B FEMENÍ CLUB BASQUET PEDAGOGIUM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
26/01/2019
16:00
SÈNIOR B FEMENÍ C.B. NOU ESPLUGUES U20 C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
26/01/2019
19:30
JÚNIOR A FEMENÍ JAC SANTS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
PARTITS COM A VISITANT
26/01/2019
09:00
C.B. SANTPEDOR INFANTIL A MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
26/01/2019
10:30
CEMONTSENT CET-10 BLAU CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO
26/01/2019
10:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET – B PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC.
26/01/2019
11:30
AE BADALONÈS B MINI A MASCULÍ C.T. MINI MASC.
26/01/2019
18:00
NOU BÀSQUET OLESA B SOTS25 FEMENÍ C.C. SOTS-25 FEMENI
27/01/2019
10:15
COALCI – C.B. SANT JOSEP B MINI B FEMENÍ C.T. MINI FEM.
SÈNIOR A MASCULÍ / LLIGA EBA
F.C. MARTINENC BÀSQUET – SESE A 26/01/2019 18:00

Llegir-ne més

Partits 26-27 de gener

DISSABTE 26 DE GENER (FORA)
11:00 NOIA-ALEVI B SANT SADURNÍ
12:00 SANT JOSEP SS-BENJAMI A SANT SADURNÍ
15:30 SANT CELONI-PREBENJAMI B SANT CELONI
17:45 TARADELL-INFANTIL TARADELL
DIUMENGE 27 DE GENER (FORA)
09:15 CONGRES – BENJAMI A BARCELONA
15:30 CALDES-PREBENJAMI A CALDES
DIUMENGE 27 DE GENER (CASA)
9:00 BENJAMI B-STA PERPETUA PAV.GUINARDO
10:00 MINIFEM-IGUALADA PAV.GUINARDO
11:00 JUVENIL A-MALGRAT PAV.GUINARDO
12:30 FEM 14-SHUM PAV.GUINARDO
13:45 JUVENIL B-VILA-SECA PAV.GUINARDO
16:00 MENUTS – LA SALLE BONANOVA PAV.GUINARDO
17:30 SENIOR B-SENTMENAT PAV.GUINARDO
19:15 SENIOR A-VILA-SECA PAV.GUINARDO

 

Llegir-ne més