Partits 13-14 d’abril

PARTITS COM A LOCAL
13/04/2019 10:00 INFANTIL A FEMENÍ GRAMENET BC C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
13/04/2019 11:30 INFANTIL B FEMENÍ CAN COLAPI DE TERRASSA C.T. INFANTIL FEMENI
13/04/2019 13:00 CADET A MASCULÍ CB CERVERA MOBEL LINEA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
13/04/2019 16:00 SOTS25 FEMENÍ CLUB BASQUET GUINARDÓ C.C. SOTS-25 FEMENI
13/04/2019 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
PARTITS COM A VISITANT
13/04/2019 17:45 UE SANT CUGAT NEGRE JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
SÈNIOR A MASCULÍ / LLIGA EBA
BBA. CASTELLDEFELS – F.C. MARTINENC BÀSQUET 13/04/2019 19:00

Llegir-ne més

Partits 30-31 de març

PARTITS COM A LOCAL
 
30/03/2019 09:15 MINI B MASCULÍ A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLANC C.T. MINI MASCULI.
30/03/2019 09:30 INFANTIL B MASCULÍ LESTONNAC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
30/03/2019 09:30 PREMINI B MIXTE SAFA HORTA C.T. PRE-MINI MASC.
30/03/2019 10:30 MINI A FEMENÍ JOVENTUT LES CORTS C.T. MINI FEMENI.
30/03/2019 11:00 CADET FEMENÍ SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
30/03/2019 11:00 INFANTIL B FEMENÍ LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI
30/03/2019 12:30 INFANTIL A FEMENÍ A.BÀSQUET BUFALÀ TARONJA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
30/03/2019 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ C.B. RIPOLLET B – MEDITEMPUS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
30/03/2019 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ C.B. RIPOLLET A – SANDACOS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
30/03/2019 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ BF VILADECANS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
30/03/2019 20:45 SOTS25 FEMENÍ CE VILA OLIMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
30/03/2019 09:00 C.E.J. L’HOSPITALET C MINI B FEMENÍ C.T. MINI FEMENI.
30/03/2019 09:00 CREU ALTA SABADELL PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC.
30/03/2019 10:15 C.B. NOU ESPLUGUES CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO
30/03/2019 12:30 BÀSQUET SAFA CLAROR 1 MINI A MASCULÍ C.T. MINI MASCULI.
30/03/2019 13:00 A.E.S.E. INFANTIL A MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
30/03/2019 16:00 C.B. RAMON LLULL B SOTS25 MASCULÍ C.C. SOTS-25 MASCULI A
30/03/2019 17:45 C.E. SANT NICOLAU 2 JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
30/03/2019 18:00 C.B. IMMA B SÈNIOR C MASCULÍ C.T. SENIOR B MASCULI
30/03/2019 19:00 CAMPING BIANYA ROSER NEGRE JÚNIOR B MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
30/03/2019 19:30 CB IPSI B SÈNIOR B MASCULÍ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.

Llegir-ne més

Partits 23-24 de març

PARTITS COM A LOCAL
23/03/2019 09:15 PREMINI A MASCULÍ MANYANET SANT ANDREU 09 C.T. PRE-MINI MASC.
23/03/2019 09:30 CADET B MASCULÍ UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO
23/03/2019 09:30 MINI A MASCULÍ LA SALLE BONANOVA-GRYFFINDOR C.T. MINI MASCULI.
23/03/2019 10:30 MINI B FEMENÍ OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. MINI FEMENI.
23/03/2019 11:00 JÚNIOR B MASCULÍ C.E. MARISTES RUBÍ – MÍA MOTOR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
23/03/2019 11:00 INFANTIL A MASCULÍ SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
23/03/2019 12:30 CADET A MASCULÍ A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
23/03/2019 16:00 SÈNIOR B MASCULÍ BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
23/03/2019 19:30 JÚNIOR A MASCULÍ CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
23/03/2019 21:00 SOTS25 MASCULÍ RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.C. SOTS-25 MASCULI A
23/03/2019 21:00 SÈNIOR C MASCULÍ BÀSQUET RIBES C.T. SENIOR B MASCULI
PARTITS COM A VISITANT
22/03/2019 18:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT PREMINI B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
23/03/2019 09:00 CBSAPS INFANTIL B FEMENÍ C.T. INFANTIL FEMENI
23/03/2019 10:15 EP BADALONA CENTRE – EPBC MINI B MASCULÍ C.T. MINI MASCULI.
23/03/2019 11:30 C.E. SANT NICOLAU 1 – TOTALSPORT INFANTIL A FEMENÍ C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
23/03/2019 12:30 CENTRE CATÒLIC L’H MINI A FEMENi C.T. MINI FEMENI.
23/03/2019 16:00 BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-S25F SOTS25 FEMENÍ C.C. SOTS-25 FEMENI
23/03/2019 17:30 C.B. MANYANET LES CORTS SÈNIOR B FEMENÍ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
23/03/2019 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU JÚNIOR B FEMENÍ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
23/03/2019 19:00 JAC SANTS JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
23/03/2019 19:15 NOU BÀSQUET OLESA CADET FEMENÍ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
24/03/2019 12:30 JOVENTUT LES CORTS C INFANTIL B MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
24/03/2019 16:00 CB GRANOLLERS 2 SÈNIOR A FEMENÍ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.

Llegir-ne més

Partits 16-17 de març

PARTITS COM A LOCAL
16/03/2019 11:30 PREMINI A MASCULÍ CREU ALTA SABADELL C.T. PRE-MINI MASC.
16/03/2019 13:00 INFANTIL A FEMENÍ AUTOCARS SALVIA MARISTES LLEIDA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
16/03/2019 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ C.B. IMMA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
16/03/2019 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ CLUB NATACIO CALDES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
16/03/2019 19:30 JÚNIOR A MASCULÍ TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
16/03/2019 21:00 JÚNIOR A FEMENÍ U.E. MATARO-JBF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
PARTITS COM A VISITANT
16/03/2019 17:30 C.B. RIPOLLET – TALLERES HERMACAR JÚNIOR B MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
16/03/2019 19:00 JAC SANTS B SÈNIOR B MASCULÍ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
17/03/2019 09:15 BÀSQUET PRATENC C – LISANT SÈNIOR C MASCULÍ C.T. SENIOR B MASCULI
17/03/2019 12:00 C.B. SANT PERE – KIA INTEGRAL CAR CADET A MASCULÍ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
17/03/2019 19:00 CBSAPS SOTS25 MASCULÍ C.C. SOTS-25 MASCULI A
17/03/2019 19:45 BASQUETPIASABADELL B SOTS25 FEMENÍ C.C. SOTS-25 FEMENI

 

Llegir-ne més

Partits 02-03 de març

PARTITS COM A LOCAL
02/03/2019 10:00 SOTS25 MASCULÍ C.B. CIUTAT VELLA C.C. SOTS-25 MASCULI A
02/03/2019 10:00 JÚNIOR B MASCULÍ LA SALLE BONANOVA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
02/03/2019 10:00 CADET FEMENÍ VIROLAI A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
02/03/2019 11:30 INFANTIL A FEMENÍ JET BLAU GECKO WALLS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
02/03/2019 13:00 CADET A MASCULÍ CAT. OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
02/03/2019 16:00 SÈNIOR B MASCULÍ LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
02/03/2019 19:30 JÚNIOR A MASCULÍ AUTOCARS SALVIA MARISTES LLEIDA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
02/03/2019 21:00 SÈNIOR C MASCULÍ CLUB BASQUET PEDAGOGIUM B C.T. SENIOR B MASCULI

 

PARTITS COM A VISITANT
02/03/2019 19:00 C.B. SANTA PERPÈTUA SÈNIOR A FEMENÍ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
03/03/2019 16:00 U.E. SANT ANDREU SÈNIOR B FEMENÍ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
03/03/2019 16:00 ESCOLA PIA IGUALADA SOTS25 FEMENÍ C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU ESCOLA PIA
CARRETERA DE VALLS, 5
03/03/2019 16:15 CB TARRAGONA A JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA – PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N

Llegir-ne més