Partits 27-28 d’Octubre

PARTITS COM A LOCAL:

27/10/2018 09:30 INFANTIL B MASCULÍ
C.B. BON PASTOR
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 09:30 PREMINI B MIXTE
CB LA SALLE HORTA GROC
C.T. PRE-MINI MASC. VERDA VERDA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 09:30 MINI B MASCULÍ
SALESIANS BADALONA B
C.T. MINI MASC. BLAU FOSC BLAU FOSC PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 11:00 JÚNIOR B FEMENÍ
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM 
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B NEGRE NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 11:00 CADET FEMENÍ
CB LA SALLE HORTA
C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERDA VERD PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 11:00 INFANTIL B FEMENÍ
BÀSQUET SAFA CLAROR 1
C.T. INFANTIL FEMENI TARONJA TARONJA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 12:30 INFANTIL A FEMENÍ
CB IGUALADA A
C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL BLAU BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ
U.E. SANT ANDREU
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELL/GROC NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 17:30 SOTS25 FEMENÍ
BASQUETPIASABADELL B
C.C. SOTS-25 FEMENI BLAU FOSC BLAU FOSC PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ
CB TARRAGONA A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

PARTITS COM A VISITANT:

27/10/2018 09:00 C.B. MANYANET LES CORTS A
MINI A MASCULÍ
C.T. MINI MASC. VERD I GROC VERD COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D’EN RULL, 6
27/10/2018 10:00 LESTONNAC
MINI B FEMENÍ
C.T. MINI FEM. BLAU MARI BLAU MARÍ COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
27/10/2018 10:30 VEDRUNA GRÀCIA VERD
CADET B MASCULÍ
C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERDA NEGRE POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2018 10:45 VEDRUNA GRÀCIA MIXTE
PREMINI A MASCULÍ
C.T. PRE-MINI MASC. VERDA NEGRE ESCOLA VEDRUNA – GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
27/10/2018 10:45 SANT JOAN DE MATA A
INFANTIL A MASCULÍ
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU I VERMELL BLAU INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
27/10/2018 18:15 CB PEDAGOGIUM B
SÈNIOR C MASCULÍ
C.T. SENIOR B MASCULI VERD-NEGRE NEGRE PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
28/10/2018 12:15 BÀSQUET MANRESA B
CADET MASCULÍ
C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
28/10/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES
SÈNIOR A FEMENÍ
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
28/10/2018 12:45 FORÇA LLEIDA CE A
JÚNIOR A MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. NEGRA NEGRE PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
28/10/2018 12:45 LA SALLE BONANOVA
JÚNIOR B MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERMELLA-NEGRE NEGRE-VERMELL POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
28/10/2018 18:00 C.B. CIUTAT VELLA
SOTS25 MASCULÍ
C.C. SOTS-25 MASCULI A BLAU MARI BLAU MARI CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
28/10/2018 19:45 LA SALLE BONANOVA
SÈNIOR B MASCULÍ
C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VERMELLA-NEGRA NEGRE-VERMELL POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36

Llegir-ne més

Partits 06-07 d’octubre

Partits com a local:

06/10/2018 09:15 PREMINI A MASCULÍ
CB PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 09:30 CADET B MASCULI
A.E.S.E. 1
C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 09:30 MINI A MASCULI
C.E.B. SANT JORDI BLANC
C.T. MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 11:00 JÚNIOR B MASCULI
S.E. SANT JOAN DE MATA A
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 11:00 INFANTIL B FEMENI
BASKET CORAS
C.T. INFANTIL FEMENI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 13:00 CADET A MASCULI
BC MORABANC ANDORRA 
C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 16:00 SENIOR B MASCULI
CB GRUP BARNA B
C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

 

06/10/2018

 

 

06/10/2018

 

18:00

 

 

19:30

SENIOR A MASCULI
BC MORABANC ANDORRAJUNIOR A MASCULI
BASQUETPIASABADELL 
LLIGA EBAC.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 21:00 SOTS25 MASCULI
C.E. VILATORTA
C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 21:00 SENIOR C MASCULI
CB LA SALLE HORTA B
C.T. SENIOR B MASCULI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

 

Partits com a visitant:

05/10/2018
19:00
C.E.S. BOSCO ROCAFORT
PREMINI MIXTE
C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
06/10/2018
09:00
C. E. LA MARINA
MINI B MASCULI
C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
06/10/2018
09:00
CB SANT JUST
MINI A FEMENI
C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
06/10/2018
10:30
PAIDOS-SALLENT
INFANTIL A FEMENI
C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
06/10/2018
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2
MINI B FEMENI
C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
06/10/2018
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA 
INFANTIL B MASCULI
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS  TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2018
16:00
CAMPING BIANYA ROSER 
JUNIOR B FEMENI
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA
06/10/2018
17:15
SALLE PLOMS REUS
JUNIOR A FEMENI
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS – PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/10/2018
19:15
CB VILASSAR DE DALT
SENIOR A FEMENI
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
07/10/2018
10:45
BÀSQUET PRATENC 
SOTS25 FEMENI
C.C. SOTS-25 FEMENI C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
07/10/2018
16:00
JOVENTUT LES CORTS B
CADET FEMENI
C.T. CADET FEM. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/10/2018
18:00
DOMINIQUES
SENIOR B FEMENI
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349

Llegir-ne més

Partits 2-3 de juny

PARTITS COM A LOCAL
02/06/2018 17:00

SÈNIOR A FEMENÍ

C.B. CASTELLBISBAL

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
PARTITS COM A VISITANT
02/06/2018 18:30

C.B. SANT ANDREU

SOTS25 FEMENÍ

C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
02/06/2018 19:00

C.B. FARNERS

SÈNIOR B MASCULÍ

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
03/06/2018 10:15

C.B. CIUTAT VELLA A

SOTS21 MASCULÍ

C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
03/06/2018 18:00

C.B. CASTELLBISBAL

SÈNIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]

 

Llegir-ne més

Partits 26-27 de maig

PARTITS COM A LOCAL
26/05/2018 11:00

CADET 2003 MASCULÍ

ARACENA AEC COLLBLANC-TORRASSA B

C.T. CADET FEMENI [+]
26/05/2018 11:00

JÚNIOR B MASCULÍ

JESUS MARIA ST. ANDREU

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
26/05/2018 12:30

PREINFANTIL FEMENÍ

A.E. L’ESQUITX ST. SADURNI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI [+]
26/05/2018 16:00

SÈNIOR A FEMENÍ

F.D. CASSANENC SF 2ª

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]
26/05/2018 17:45

SÈNIOR B MASCULÍ

SANT IGNASI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
PARTITS COM A VISITANT
26/05/2018 18:05

SÈNIOR A MASCULÍ

TENEA – C.B. ESPARREGUERA A

COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
26/05/2018 19:00

SOTS21 MASCULÍ

C.B. CIUTAT VELLA B

C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
27/05/2018 11:45

SÈNIOR B MASCULÍ

SANT IGNASI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
27/05/2018 19:00

SÈNIOR A FEMENÍ

F.D. CASSANENC SF 2ª

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA [+]

Llegir-ne més

Partits 19-20 de maig

PARTITS COM A LOCAL
19/05/2018 09:30

MINI B MASCULÍ

U.E. HORTA 07

C.C. MINI MASCULI [+]
19/05/2018 11:00

CADET 2002 FEMENÍ

MANYANET SANT ANDREU

C.T. CADET FEMENI [+]
19/05/2018 11:00

MINI FEMENÍ

A.E. L’ESQUITX ST. SADURNI

C.C. MINI FEMENI [+]

 

19/05/2018

12:00  JÚNIOR A FEMENÍ  PARTIT AMISTÓS
PARTITS COM A VISITANT
19/05/2018 09:00

C. JOVENTUT BADALONA E

MINI A MASCULÍ

C.C. MINI MASCULI [+]
19/05/2018 09:00

C.B. CASTELLAR

PREINFANTIL MASCULÍ

C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
19/05/2018 10:15

GRAMENET B.C. BLAU

PREMINI MASCULÍ

C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
19/05/2018 10:30

BASQUET NEUS C

CADET C MASCULÍ

C.T. CADET MASCULI [+]
19/05/2018 12:00

BASQUET NEUS BLAU

INFANTIL MASCULÍ

C.T. INFANTIL MASCULI [+]
19/05/2018 16:00

ASFE – SALLENT

SOTS21 MASCULÍ

C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
19/05/2018 18:05

BASQUET MOLINS A

SÈNIOR A MASCULÍ

COPA CATALUNYA MASCULINA [+]
19/05/2018 19:30

B.C. SANT JOAN DESPI B

CADET 2003 MASCULÍ

C.T. CADET MASCULI [+]
20/05/2018 16:00

BC MORABANC ANDORRA A

CADET 2002 MASCULÍ

C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
20/05/2018 17:30

BASQUET NEUS A

JÚNIOR B MASCULÍ

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
20/05/2018 18:30

SERRA – SE CASAL VILAFRANCA

SÈNIOR B MASCULÍ

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]

 

Llegir-ne més