Partits 09-10 d’Abril

PARTITS COM A LOCAL
09/04/2016 09:30

MINI B MASCULI

ALZINA – CEISSA

C.T. MINI MASCULI 30-40
09/04/2016 09:30

INFANTIL A FEMENI

CLUB NATACIO SABADELL C

C.T. INFANTIL FEMENI 45-54
09/04/2016 09:30

PREMINI B MASCULI

C.B. SANTA COLOMA B

C.T. PRE-MINI MASCULI 24-62
09/04/2016 11:00

CADET MASCULI

SANT ANTONI – POBLE SEC A

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 74-53
09/04/2016 11:00

INFANTIL A MASCULI

C.B. SANT JOSEP 1

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 66-56
09/04/2016 12:30

JUNIOR A FEMENI

FEMENI OSONA BLANC

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 50-59
09/04/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

SIRIUS B.C.

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 46-68
09/04/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

FIATC C.B. TORREFARRERA

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 72-56
PARTITS COM A VISITANT
08/04/2016 18:15

PALCAM

MINI FEMENI

C.T. MINI FEMENI 48-51
08/04/2016 19:45

S.E. SANT MEDIR NEGRE

INFANTIL B MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 74-30
09/04/2016 09:00

VEDRUNA GRACIA

INFANTIL B FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI  39-30
09/04/2016 09:30

SAGRADA FAMILIA CLAROR B

CADET FEMENI

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 46-54
09/04/2016 09:30

ESCOLA IPSI B

MINI A MASCULI

C.T. MINI MASCULI 62-59
09/04/2016 12:30

SAGRADA FAMILIA CLAROR A

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 42-53
09/04/2016 12:30

C.B. GRUP BARNA

PREMINI A MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 69-30
09/04/2016 16:00

REMACAT S.A. SURIA A

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 71-68
10/04/2016 09:00

AEC COLLBLANC B

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 48-71
10/04/2016 16:15

C.B. CIC

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 90-57
10/04/2016 17:30

U.E. GAUDI A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 59-62
10/04/2016 17:45

C.B. NOU ESPLUGUES

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 49-62
10/04/2016 19:30

LLUISOS DE GRACIA B

JUNIOR B FEMENI

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 29-38

 

Llegir-ne més

Partits 02-03 d’abril

PARTITS COM A LOCAL
02/04/2016 09:30

PREMINI B MASCULI

SANT ANDREU NATZARET 

C.T. PRE-MINI MASCULI 51-50
02/04/2016 09:30

INFANTIL B MASCULI

CLUB BASKET COLL

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 54-62
02/04/2016 11:00

MINI A MASCULI

PROA SANT MEDIR NEGRE

C.T. MINI MASCULI 62-73
02/04/2016 11:00

PREMINI A MASCULI

U.E. D’HORTA 06

C.T. PRE-MINI MASCULI 50-92
02/04/2016 11:00

CADET MASCULI

LESTONNAC A

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 59-55
02/04/2016 12:30

INFANTIL A MASCULI

C.B. MANLLEU

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 89-81
02/04/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

C.B. SANTFELIUENC BLAU

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 65-62
02/04/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

LIMA-HORTA BASQUET

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 102-64
02/04/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

ASFE SANT FRUITOS

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 77-71
02/04/2016 19:30

JUNIOR B MASCULI

VEDRUNA GRACIA VERD

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 71-45
02/04/2016 21:00

JUNIOR A MASCULI

SESE A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 96-89
 PARTITS COM A VISITANT
02/04/2016 09:00

SESE

MINI FEMENI

C.T. MINI FEMENI 48-57
02/04/2016 09:30

CATOLIC L’HOSPITALET

INFANTIL B FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI 56-27
02/04/2016 09:30

SAGRADA FAMILIA CLAROR C

MINI MASCULI

C.T. MINI MASCULI 15-65
02/04/2016 09:30

A.E.S.E. A

INFANTIL A FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI 59-52
02/04/2016 16:00

CLUB SANT JOAN DESPI

CADET FEMENI

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 39-41
02/04/2016 17:30

CLUB SANT JOAN DESPI A

JUNIOR B FEMENI

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 31-40
02/04/2016 17:30

LIMA-HORTA BASQUET

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 63-39
03/04/2016 09:00

ESCOLA IPSI

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 41-32
03/04/2016 11:00

U.E. CLARET

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 41-46
03/04/2016 12:30

C.B. ALISOS

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 44-40

 

Llegir-ne més

Partits 19-20 de Març

PARTITS COM A LOCAL
19/03/2016 12:30

JUNIOR A FEMENI

C.B. ARGENTONA

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 60-48
19/03/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

FUNDACIO  VORAMAR

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 49-55
19/03/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

BOSCO HORTA

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 57-50
PARTITS COM A VISITANT
19/03/2016 10:45

PRAT – AIGÜES DEL PRAT 

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 57-44
19/03/2016 18:30

C.B. BALAGUER A

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 61-58
19/03/2016 19:30

CLUB SANT JOAN DESPI A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 46-64
20/03/2016 19:00

HIMESA SALLENT

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA  61-54

 

Llegir-ne més

Partits 12-13 de Març

PARTITS COM A LOCAL
12/03/2016 09:30

JUNIOR B FEMENI

BASQUET NOU BARRIS

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 58-35
12/03/2016 09:30

INFANTIL A FEMENI

JOVENTUT LES CORTS A

C.T. INFANTIL FEMENI 49-36
12/03/2016 09:30

MINI FEMENI

C.B. PEDAGOGIUM

C.T. MINI FEMENI 49-58
12/03/2016 11:00

MINI B MASCULI

C.B. SANT ANTONI – POBLE SEC

C.T. MINI MASCULI 63-67
12/03/2016 11:00

JUNIOR B MASCULI

BASQUET ALELLA

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 65-57
12/03/2016 12:30

CADET FEMENI

CAMPING BIANYA ROSER

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 49-29
12/03/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

CLUB SANT JOAN DESPI 1

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 38-67
12/03/2016 12:30

INFANTIL B FEMENI

BASKET CORAS

C.T. INFANTIL FEMENI 47-54
12/03/2016 16:00

SENIOR B MASCULI

C.B. LA SALLE HORTA

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 86-73
12/03/2016 17:45

JUNIOR A MASCULI

C.B. SALT A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 75-74
12/03/2016 19:30

SENIOR A MASCULI

MARISTES SANTS-LES CORTS

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 82-56
PARTITS COM A VISITANT
12/03/2016 09:00

JOVENTUT LES CORTS

PREMINI A MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 56-40
12/03/2016 09:30

CES BOSCO ROCAFORT

PREMINI B MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 71-21
12/03/2016 10:30

ESCOLA IPSI B

INFANTIL B MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 65-33
12/03/2016 12:00

C.B. L’AMETLLA

INFANTIL A MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 58-71
12/03/2016 17:30

C.N. TERRASSA B

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 53-48
13/03/2016 13:00

U.E. GAUDI B

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 61-65
13/03/2016 16:00

JOVENTUT LES CORTS B

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 60-43
13/03/2016 17:15

S.E. SANT JOAN DE MATA A

CADET MASCULI

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 57-44

 

Llegir-ne més

Partits 05-06 de Març

PARTITS COM A LOCAL
05/03/2016 09:30

JUNIOR B FEMENI

ARACENA – AEC COLLBLANC

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 65-63
05/03/2016 09:30

INFANTIL A FEMENI

A.E. LES CORTS-UBAE

C.T. INFANTIL FEMENI 79-29
05/03/2016 11:00

MINI FEMENI

C.B. VILA DE MONTORNES

C.T. MINI FEMENI 61-11
05/03/2016 11:00

INFANTIL B FEMENI

A.E.S.E. B

C.T. INFANTIL FEMENI 38-43
05/03/2016 12:30

PREINFANTIL FEMENI

LLUISOS DE GRACIA

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 38-77
05/03/2016 12:30

CADET FEMENI

ESCOLAPIS SARRIA

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 71-25
05/03/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

LA SALLE BONANOVA

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 41-67
05/03/2016 17:30

JUNIOR A FEMENI

A.E. MINGUELLA B 

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 56-45
PARTITS COM A VISITANT
05/03/2016 10:15

C.B. LA SALLE HORTA A

PREMINI A MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 48-22
05/03/2016 11:00

C.B. CABRERA

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 58-59
05/03/2016 11:15

BASQUETPIASABADELL A

INFANTIL A MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 54-50
05/03/2016 12:00

U.E. MONTGAT B

PREMINI B MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 31-29
05/03/2016 12:30

PALCAM

MINI B MASCULI

C.T. MINI MASCULI 47-65
05/03/2016 12:30

SALLE BONANOVA

MINI A MASCULI

C.T. MINI MASCULI 60-96
05/03/2016 17:30

C.B. SOLSONA

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 73-68
05/03/2016 18:00

C.B. RAMON LLULL A

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 77-91
05/03/2016 18:00

LLUISOS DE GRACIA B

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 66-55
06/03/2016 09:00

C.B. NOU ESPLUGUES 01

CADET MASCULI

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 52-85
06/03/2016 09:15

U.E. D’HORTA BLAU

INFANTIL B MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 52-24
06/03/2016 12:45

U.E. D’HORTA 99

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 57-66

 

Llegir-ne més