PARTITS 13-14 DE FEBRER

PARTITS COM A LOCAL
13/02/2016 11:00

INFANTIL A FEMENI

SAGRADA FAMILIA CLAROR

C.T. INFANTIL FEMENI 64-49
13/02/2016 11:00

CADET MASCULI

C.B. MANYANET LES CORTS

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 84-52
13/02/2016 12:30

INFANTIL A MASCULI

C.B. GRUP BARNA

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 94-79
13/02/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

ESCOLAPIS SARRIA

C.C. TERCERA CAT. FEMENI A 54-42
13/02/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

C.B SANT ANTONI-POBLE SEC 

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 62-71
13/02/2016 19:00

JUNIOR A FEMENI

C.B. SANTA PERPETUA

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 57-24
13/02/2016 20:30

JUNIOR A MASCULI

C.B. SANT GREGORI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 76-69
 PARTITS COM A VISITANT
13/02/2016 09:00

A.E. BOET MATARO 1

MINI FEMENI

C.T. MINI FEMENI 79-29
13/02/2016 10:30

MARISTES SANTS

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 59-55
13/02/2016 12:30

CAT INFANTIL

INFANTIL B MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 49-47
13/02/2016 19:00

CATOLIC L’HOSPITALET B

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 61-63
14/02/2016 12:00

A.E. BELLSPORT

JUNIOR B FEMENI

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 47-51
14/02/2016 16:30

SANT ANTONI-POBLE SEC

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 36-64
14/02/2016 17:00

C.B. CIUTAT VELLA C

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 64-58
14/02/2016 18:45

C.B. CIUTAT VELLA B

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 72-81

 

Llegir-ne més

Partits 06-06 de Feberer

PARTITS COM A LOCAL
06/02/2016 11:00

JUNIOR A MASCULI

LLUISOS DE GRACIA A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 74-59
06/02/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

C.B. IPSI B – OTTO SYLT

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 66-53
06/02/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

CATOLIC L’HOSPITALET A

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 89-71
06/02/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

EPSA

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 78-64
06/02/2016 19:30

JUNIOR B MASCULI

C.B. IPSI A – OTTO SYLT

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 49-61
PARTITS COM A VISITANT
06/02/2016 09:30

U.E. GAUDI B

MINI A MASCULI

C.T. MINI MASCULI 55-78
06/02/2016 12:00

EPSA

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 54-50
06/02/2016 17:45

FINCAS VAZQUEZ – ABB

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 47-64
07/02/2016 17:45

SESE B

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 72-41

 

Llegir-ne més

PARTITS 30-31 DE GENER

PARTITS COM A LOCAL
30/01/2016 09:30

MINI FEMENI

PALCAM

C.T. MINI FEM. 59-24
30/01/2016 09:30

INFANTIL B MASCULI

S.E. SANT MEDIR NEGRE

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 50-48
30/01/2016 11:00

PREMINI A MASCULI

C.B. GRUP BARNA

C.T. PRE-MINI MASC. 59-40
30/01/2016 11:00

MINI A MASCULI

ESCOLA IPSI B

C.T. MINI MASC. 83-74
30/01/2016 11:00

PREINFANTIL FEMENI

SAGRADA FAMILIA CLAROR A

C.T. PRE-INFANTIL FEM. 25-30
30/01/2016 12:30

CADET FEMENI

SAGRADA FAMILIA CLAROR B

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 49-33
30/01/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

LLUISOS DE GRACIA B

C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B 52-36
30/01/2016 12:30

INFANTIL B FEMENI

VEDRUNA GRACIA – VALLCARCA

C.T. INFANTIL FEM. 54-25
30/01/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

S.E. SANT JOAN DE MATA

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 32-77
30/01/2016 17:30

JUNIOR A FEMENI

C.E.E. SANT GERVASI

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 73-84
30/01/2016 19:00

SENIOR A FEMENI

U.E. D’HORTA A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 46-53
PARTITS COM A VISITANT
30/01/2016 09:00

C.B. SANTA COLOMA B

PREMINI B MASCULI

C.T. PRE-MINI MASC. 56-22
30/01/2016 11:15

ALZINA – CEISSA

MINI B MASCULI

C.T. MINI MASC. 43-40
30/01/2016 12:00

C.B. SANT ANTONI – POBLE SEC A

CADET MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 47-53
30/01/2016 16:00

C.B. SANT JOSEP 1

INFANTIL A MASCULI

C.T.INFANTIL MASC. PROMOCIO 60-38
30/01/2016 18:15

BASQUET NEUS A

JUNIOR A MASCULI

C.C.JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 82-93
30/01/2016 19:00

C.N. TARREGA

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CAT MASC. 51-71
31/01/2016 10:30

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 56-34
31/01/2016 12:00

SA FA SANT ANDREU

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 64-61
31/01/2016 12:15

CLUB NATACIO SABADELL C

INFANTIL A FEMENI

C.T. INFANTIL FEM. 51-42
31/01/2016 17:30

LLUISOS DE GRACIA B

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 50-61

 

Llegir-ne més

Partits 23-24 de gener

PARTITS COM A LOCAL
23/01/2016 09:00

MINI FEMENI

SESE

C.T. MINI FEM. 60-34
23/01/2016 09:30

INFANTIL A FEMENI

A.E.S.E. A

C.T. INFANTIL FEM. 51-56
23/01/2016 09:30

JUNIOR C MASCULI

BASQUET SANT BOI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 57-50
23/01/2016 10:15

MINI B MASCULI

SAGRADA FAMILIA CLAROR C

C.T. MINI MASC. 80-26
23/01/2016 11:00

JUNIOR B FEMENI

CLUB SANT JOAN DESPI

C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B 64-44
23/01/2016 11:00

INFANTIL B FEMENI

CENTRE CATOLIC L’HOSPITALET

C.T. INFANTIL FEM. 41-58
23/01/2016 11:30

PREINFANTIL FEMENI

ESCOLA IPSI

C.T. PRE-INFANTIL FEM. 32-56
23/01/2016 12:30

JUNIOR A FEMENI

C.E. VALLDEMIA

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 44-37
23/01/2016 12:30

JUNIOR B MASCULI

C.B. ARGENTONA A

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 67-53
23/01/2016 13:00

CADET FEMENI

CLUB SANT JOAN DESPI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 44-33
23/01/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

A.E.S.E. B

C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. 75-56
23/01/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

SANT IGNASI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 50-59
23/01/2016 19:15

SENIOR B MASCULI

A.E. AULA B

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 69-62
23/01/2016 21:00

JUNIOR A MASCULI

SANT ANDREU NATZARET BLAU

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 84-63
PARTITS COMA VISITANT
22/01/2016 18:30

PROA SANT MEDIR NEGRE

MINI A MASCULI

C.T. MINI MASC. 55-70
23/01/2016 09:00

A.E. SANT ANDREU NATZARET 

PREMINI B MASCULI

C.T. PRE-MINI MASC. 55-21
23/01/2016 09:00

LESTONNAC A

CADET MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 62-71
23/01/2016 10:45

CLUB BASKET COLL

INFANTIL B MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 54-40
23/01/2016 11:30

U.E. D’HORTA 06

PREMINI A MASCULI

C.T. PRE-MINI MASC. 69-19
23/01/2016 16:00

SIRIUS B.C.

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 57-37
23/01/2016 17:30

C.B. MANLLEU

INFANTIL A MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 75-65
24/01/2016 10:45

CIRCOL CATOLIC BADALONA

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 61-37

 

Llegir-ne més

Partits 16-17 de gener

PARTITS COM A LOCAL
16/01/2016 09:30

ESCOLA IPSI B

INFANTIL B MASCULÍ

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO [+]
16/01/2016 09:30

CES BOSCO ROCAFORT

PREMINI B MASCULÍ

C.T. PRE-MINI MASC. [+]
16/01/2016 11:00

JOVENTUT LES CORTS

PREMINI A MASCULÍ

C.T. PRE-MINI MASC. [+]
16/01/2016 11:00

U.E. D’HORTA 05

MINI A MASCULÍ

C.T. MINI MASC. [+]
16/01/2016 11:00

S.E. SANT JOAN DE MATA A

CADET MASCULÍ

C.T. CADET MASC. PROMOCIO [+]
16/01/2016 12:30

C.B. L’AMETLLA

INFANTIL A MASCULÍ

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO [+]
16/01/2016 12:30

C.B. SAGRAT COR DIPUTACIO

JÚNIOR C MASCULÍ

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B [+]
16/01/2016 16:00

C.B. GUINARDO

SÈNIOR A MASCULÍ

C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. [+]
16/01/2016 17:45

CAMPING BIANYA ROSER B

SÈNIOR B MASCULÍ

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. [+]
16/01/2016 19:30

C.E. VALLDEMIA

JÚNIOR B MASCULÍ

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A [+]

 

Llegir-ne més