PARTITS 30 D’ABRIL I 01 DE MAIG

PARTITS COM A LOCAL
30/04/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

ESCOLAPIS SARRIA A

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 106-68
30/04/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

C.B. CIC A

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 75-72
30/04/2016 19:30

JUNIOR A MASCULI

C.E.B. MARC GASOL A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 58-82
PARTITS COM A VISITANT
30/04/2016 10:30

ESCOLAPIS SARRIA

CADET FEMENÍ

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 22-54
30/04/2016 10:45

RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET

JUNIOR A FEMENÍ

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 63-56
30/04/2016 16:30

MARQUÈS C.B. LLEIDA B

SÈNIOR A FEMENÍ

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 75-57

 

Llegir-ne més

Partits 23-24 d’abril

PARTITS COM A LOCAL
23/04/2016 09:30

MINI B MASCULI

CB. CIUTAT VELLA C-MIXTE

C.T. MINI MASCULI 71-40
23/04/2016 09:30

INFANTIL A FEMENI

VEDRUNA GRACIA

C.T. INFANTIL FEMENI 44-55
23/04/2016 09:30

PREMINI B MASCULI

S.E. SANT JOAN DE MATA

C.T. PRE-MINI MASCULI 42-29
23/04/2016 11:00

MINI A MASCULI

A.E.S.E. B

C.T. MINI MASCULI 90-49
23/04/2016 11:00

PREMINI A MASCULI

ESCOLA IPSI A

C.T. PRE-MINI MASCULI 26-76
23/04/2016 11:00

INFANTIL A MASCULI

C.B. LLINARS

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 79-36
23/04/2016 12:30

CADET MASCULI

LLUISOS DE GRACIA B

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 63-54
23/04/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

BETANIA PATMOS BARCELONA

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 49-52
23/04/2016 17:30

JUNIOR A FEMENI

MARISTES SANTS-LES CORTS

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 33-41
24/04/2016 12:30

SENIOR A FEMENI

CAMPING BIANYA ROSER B

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 56-42
PARTITS COM A VISITANT
23/04/2016 10:00

A.E. LES CORTS-UBAE

CADET FEMENÍ

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 42-31
23/04/2016 10:30

C.B. LA ROCA

MINI FEMENÍ

C.T. MINI FEMENI 34-56
23/04/2016 10:30

VEDRUNA GRACIA

INFANTIL B MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 64-22
23/04/2016 11:30

JESUITES GRACIA KOSTKA

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 46-51
23/04/2016 16:00

SAGRAT COR DIPUTACIO

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 51-33
23/04/2016 16:00

SANT IGNASI

INFANTIL B FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI 44-33
23/04/2016 17:45

C.E. VALLDEMIA

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 46-39
23/04/2016 17:45

C.B. FARNERS A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 54-74
24/04/2016 16:00

LA SALLE BONANOVA

JUNIOR B FEMENI

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 51-62
24/04/2016 16:30

S.E. SANT MEDIR B

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 43-56
24/04/2016 18:45

SICORIS A

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 60-71

 

Llegir-ne més

Partits 16-17 d’abril

PARTITS COM A LOCAL
16/04/2016 09:30

PREINFANTIL FEMENI

CE MARISTES SANTS-LES CORTS

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 68-65
16/04/2016 09:30

INFANTIL B MASCULI

CAT INFANTIL

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 41-53
16/04/2016 09:30

MINI FEMENI

A.E. BOET MATARO 1

C.T. MINI FEMENI 21-71
16/04/2016 11:00

MINI A MASCULI

U.E. GAUDI B

C.T. MINI MASCULI 82-51
16/04/2016 11:00

PREMINI A MASCULI

SAFA HORTA

C.T. PRE-MINI MASCULI 71-30
16/04/2016 11:00

INFANTIL B FEMENI

CES BOSCO ROCAFORT

C.T. INFANTIL FEMENI 44-29
16/04/2016 12:30

CADET FEMENI

CES BOSCO ROCAFORT

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO  45-43
16/04/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

BASQUET NOU BARRIS

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 81-47
16/04/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

A.E. BELLSPORT

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 45-40
16/04/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

C.B. ALISOS A

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 86-76
16/04/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

LFB – RACING SARRIA

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 86-68
16/04/2016 19:30

JUNIOR B MASCULI

FREDERIC MISTRAL

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 52-53
16/04/2016 21:00

JUNIOR A MASCULI

C.E. CALDES MALAVELLA

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 85-74
PARTITS COM A VISITANT
16/04/2016 09:30

ESCOLA IPSI D

MINI B MASCULI

C.T. MINI MASCULI 46-58
16/04/2016 10:30

C.B. MANYANET LES CORTS

CADET MASCULI

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO Apl
16/04/2016 11:00

C.B. GRUP BARNA

INFANTIL A MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 31-71
16/04/2016 11:00

SAGRADA FAMILIA CLAROR

INFANTIL A FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI 59-61
16/04/2016 16:00

A.E. SANT ANDREU NATZARET C

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 57-50
17/04/2016 10:30

ATENEU MONTSERRA

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 54-32
17/04/2016 12:00

BASQUET FEMENI CORNELLA

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 42-44

 

Llegir-ne més

Partits 09-10 d’Abril

PARTITS COM A LOCAL
09/04/2016 09:30

MINI B MASCULI

ALZINA – CEISSA

C.T. MINI MASCULI 30-40
09/04/2016 09:30

INFANTIL A FEMENI

CLUB NATACIO SABADELL C

C.T. INFANTIL FEMENI 45-54
09/04/2016 09:30

PREMINI B MASCULI

C.B. SANTA COLOMA B

C.T. PRE-MINI MASCULI 24-62
09/04/2016 11:00

CADET MASCULI

SANT ANTONI – POBLE SEC A

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 74-53
09/04/2016 11:00

INFANTIL A MASCULI

C.B. SANT JOSEP 1

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 66-56
09/04/2016 12:30

JUNIOR A FEMENI

FEMENI OSONA BLANC

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 50-59
09/04/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

SIRIUS B.C.

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 46-68
09/04/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

FIATC C.B. TORREFARRERA

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 72-56
PARTITS COM A VISITANT
08/04/2016 18:15

PALCAM

MINI FEMENI

C.T. MINI FEMENI 48-51
08/04/2016 19:45

S.E. SANT MEDIR NEGRE

INFANTIL B MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 74-30
09/04/2016 09:00

VEDRUNA GRACIA

INFANTIL B FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI  39-30
09/04/2016 09:30

SAGRADA FAMILIA CLAROR B

CADET FEMENI

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 46-54
09/04/2016 09:30

ESCOLA IPSI B

MINI A MASCULI

C.T. MINI MASCULI 62-59
09/04/2016 12:30

SAGRADA FAMILIA CLAROR A

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 42-53
09/04/2016 12:30

C.B. GRUP BARNA

PREMINI A MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 69-30
09/04/2016 16:00

REMACAT S.A. SURIA A

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 71-68
10/04/2016 09:00

AEC COLLBLANC B

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 48-71
10/04/2016 16:15

C.B. CIC

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 90-57
10/04/2016 17:30

U.E. GAUDI A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 59-62
10/04/2016 17:45

C.B. NOU ESPLUGUES

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 49-62
10/04/2016 19:30

LLUISOS DE GRACIA B

JUNIOR B FEMENI

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 29-38

 

Llegir-ne més

Partits 02-03 d’abril

PARTITS COM A LOCAL
02/04/2016 09:30

PREMINI B MASCULI

SANT ANDREU NATZARET 

C.T. PRE-MINI MASCULI 51-50
02/04/2016 09:30

INFANTIL B MASCULI

CLUB BASKET COLL

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 54-62
02/04/2016 11:00

MINI A MASCULI

PROA SANT MEDIR NEGRE

C.T. MINI MASCULI 62-73
02/04/2016 11:00

PREMINI A MASCULI

U.E. D’HORTA 06

C.T. PRE-MINI MASCULI 50-92
02/04/2016 11:00

CADET MASCULI

LESTONNAC A

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 59-55
02/04/2016 12:30

INFANTIL A MASCULI

C.B. MANLLEU

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 89-81
02/04/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

C.B. SANTFELIUENC BLAU

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 65-62
02/04/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

LIMA-HORTA BASQUET

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 102-64
02/04/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

ASFE SANT FRUITOS

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 77-71
02/04/2016 19:30

JUNIOR B MASCULI

VEDRUNA GRACIA VERD

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 71-45
02/04/2016 21:00

JUNIOR A MASCULI

SESE A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 96-89
 PARTITS COM A VISITANT
02/04/2016 09:00

SESE

MINI FEMENI

C.T. MINI FEMENI 48-57
02/04/2016 09:30

CATOLIC L’HOSPITALET

INFANTIL B FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI 56-27
02/04/2016 09:30

SAGRADA FAMILIA CLAROR C

MINI MASCULI

C.T. MINI MASCULI 15-65
02/04/2016 09:30

A.E.S.E. A

INFANTIL A FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI 59-52
02/04/2016 16:00

CLUB SANT JOAN DESPI

CADET FEMENI

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 39-41
02/04/2016 17:30

CLUB SANT JOAN DESPI A

JUNIOR B FEMENI

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 31-40
02/04/2016 17:30

LIMA-HORTA BASQUET

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 63-39
03/04/2016 09:00

ESCOLA IPSI

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 41-32
03/04/2016 11:00

U.E. CLARET

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 41-46
03/04/2016 12:30

C.B. ALISOS

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 44-40

 

Llegir-ne més