Partits 19-20 de Novembre

PARTITS COM A LOCAL
19/11/2016 09:30

CADET C FEMENI

ESCOLA IPSI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 45-46
19/11/2016 09:30

MINI FEMENI

C.E. SANT NICOLAU GRANA

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 43-53
19/11/2016 09:30

PREMINI MASCULI

VEDRUNA GRACIA NEGRE

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 24-36
19/11/2016 11:00

INFANTIL MASCULI

LLUISOS DE GRACIA B

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 73-22
19/11/2016 11:00

CADET A FEMENI

CLUB NATACIO TERRASSA A

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 44-60
19/11/2016 11:00

PREMINI FEMENI

C.B. MANYANET LES CORTS B

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 52-21
19/11/2016 12:30

CADET B FEMENI

JOVENTUT LES CORTS A

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 65-70
19/11/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

C.B. LA SALLE HORTA B

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 59-40
19/11/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

ARACENA AEC COLLBLANC B

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 48-27
19/11/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

BASQUET RIPOLLET A 

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 82-73
19/11/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

CLUB BASKET COLL

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 73-58
19/11/2016 19:30

JUNIOR A MASCULI

SESE A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 61-73
19/11/2016 21:00

JUNIOR B MASCULI

LIMA-HORTA BASQUET A

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 58-53
PARTITS COM A VISITANT
19/11/2016 09:15

ARENYS BASQUET B

MINI B MASCULI

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 79-48
19/11/2016 10:30

ATENEU MONTSERRAT B

CADET A MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 41-61
19/11/2016 10:30

A.B. PREMIA A

MINI A MASCULI

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 66-16
19/11/2016 17:45

C.B. CORNELLA

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 48-41
19/11/2016 19:15

JESUITES CASP

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 63-61
20/11/2016 10:30

SANT QUIRZE BASQUET 

PREINFANTIL MASCULI

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 74-24
20/11/2016 11:00

RAMON LLULL VERMELL

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 34-46
20/11/2016 12:30

C.E.J. L’HOSPITALET B

INFANTIL FEMENI

C.T. INFANTIL FEM. 76-26

 

Llegir-ne més

Partits 12-13 de novembre

PARTITS COM A LOCAL
12/11/2016 09:30

MINI B MASCULI

PALCAM

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 56-42
12/11/2016 09:30

CADET B MASCULÍ

GRAMENET B.C. A

C.T. CADET MASC. PROMOCIO  22-59
12/11/2016 11:00

PREINFANTIL MASCULÍ

C.E. SANT NICOLAU 1

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 11-61
12/11/2016 11:00

INFANTIL FEMENÍ

C.E. MARISTES SANTS-LES CORTS

C.T. INFANTIL FEM. 55-53
12/11/2016 12:30

CADET A MASCULÍ

B.C. TECLA SALA A

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 47-80
12/11/2016 16:00

JUNIOR A FEMENI

LIMA-HORTA BASQUET

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 47-56
12/11/2016 17:30

SENIOR B FEMENI

C.B. CIUTAT VELLA – SAGRAT COR DIPUTACIO

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 50-49
12/11/2016 19:00

SENIOR A FEMENI

C.B. SANT ANDREU A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 65-50
PARTITS COM A VISITANT
12/11/2016 10:15

A.E. BADALONES A

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 45-63
12/11/2016 10:30

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

PREMINI MASCULI

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 36-63
12/11/2016 11:00

U.E. CLARET B

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 31-40
12/11/2016 12:45

U.B. SANT ADRIA BLAU

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 80-30
12/11/2016 16:30

LA SALLE BONANOVA B

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 74-40
12/11/2016 19:15

C.B. IPSI A – OTTO SYLT

SENIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 59-74
12/11/2016 19:30

B.C. SANT JOAN DESPI B

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 65-48
13/11/2016 09:00

A.E. SANT ANDREU NATZARET C

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 51-57
13/11/2016 09:30

C.B. L’HOSPITALET 2000

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 63-65
13/11/2016 16:00

U.E. SANT CUGAT 2

CADET B FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 40-68
13/11/2016 16:00

LA SALLE BONANOVA A

JUNIOR B FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 56-69
13/11/2016 16:45

U.E. D’HORTA A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 77-69
13/11/2016 17:30

U.E. SANT CUGAT 1

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 37-40

 

Llegir-ne més

PARTITS 05-06 DE NOVEMBRE

PARTITS COM A LOCAL
05/11/2016 09:30

MINI B MASCULI

A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 63-88
05/11/2016 09:30

PREMINI MASCULI

JAC CLUB SANTS B

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 52-22
05/11/2016 09:30

CADET B MASCULI

BASQUET NOU BARRIS

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 54-40
05/11/2016 11:00

INFANTIL FEMENI

CENTRE CATOLIC L’HOSPITALET

C.T. INFANTIL FEM. 48-53
05/11/2016 11:00

PREINFANTIL MASCULI

C.B. GRUP BARNA 1

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 34-84
05/11/2016 11:00

MINI A MASCULI

C.B. GRUP BARNA VERMELL

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 48-95
05/11/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

SANT QUIRZE BASQUET CLUB 

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 70-43
05/11/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

U.E. CLARET B

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 42-47
05/11/2016 12:30

CADET A MASCULI

C.E. MONTSENY CET-10 VERMELL

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 54-59
05/11/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

BASQUET NEUS A

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 95-74
05/11/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

U.E. SANT ANDREU A

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 82-50
05/11/2016 19:30

JUNIOR A MASCULI

B.C. SANT JOAN DESPI A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 59-46
05/11/2016 21:00

JUNIOR B MASCULI

U.E. GAUDI B

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 68-60
PARTITS COM A VISITANT
05/11/2016 11:00

LLUISOS DE GRACIA A

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 32-54
05/11/2016 11:00

C.B. CASTELLBISBAL

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 20-59
05/11/2016 12:00

C.N. CALDES A

CADET B FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 54-44
05/11/2016 12:30

CAMPING BIANYA ROSER VERMELL

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 61-41
05/11/2016 17:45

DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM NEGRA

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 70-49
06/11/2016 09:00

C.B. CASTELLAR

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 39-48
06/11/2016 12:15

PRAT ACTIU!! BASQUET PRATENC 

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 33-41

 

Llegir-ne més

Partits 29-30 d’Octubre

PARTITS COM A LOCAL
29/10/2016 10:00

JUNIOR A FEMENI

A.E.S.E.

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 68-58
29/10/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

S.E. SANT MEDIR

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 47-45
29/10/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 39-53
29/10/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

KE DIVÍ ! – NADAL – C.B. CALAF A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 41-37
PARTITS COM A VISITANT
29/10/2016 10:30

C.B. IPSI B – OTTO SYLT

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 45-42
30/10/2016 11:00

A.E.S.E.

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 44-76
30/10/2016 16:00

QBASKET SANT CUGAT NEGRE

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 47-48
30/10/2016 18:00

GRUPOUNO CTC – U.B. MIR

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 45-71
30/10/2016 19:15

QBASKET SANT CUGAT 1

SENIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 62-82

 

Llegir-ne més

Partits 22-23 d’Octubre

PARTITS COM A LOCAL
22/10/2016 09:30 MINI FEMENÍ
ESCOLA IPSI A
MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 64-48
22/10/2016 09:30 JUNIOR C MASCULÍ
CB ROSER VERMELL
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 46-52
22/10/2016 11:00 CADET A FEMENI
PETROPINTO ASFE SALLENT A
C.T. CADET FEM. PROMOCIO 47-60
22/10/2016 11:00 PREMINI FEMENI
CENTRE CATOLIC L’HOSPITALET A
PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 40-60
22/10/2016 11:00 INFANTIL MASCULI
LA SALLE BONANOVA
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 87-74
22/10/2016 12:30 CADET C FEMENI
SANT QUIRZE BASQUET CLUB C
C.T. CADET FEM. PROMOCIO 62-46
22/10/2016 12:30 CADET B FEMENI
GRAMENET B.C.
C.T. CADET FEM. PROMOCIO 68-44
22/10/2016 16:00 SENIOR A MASCULI
C.B. VILATORRADA
C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 85-79
22/10/2016 17:45 SENIOR B MASCULI
A.E. STUCOM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 95-90
22/10/2016 19:30 JUNIOR A MASCULI
U.E. SANT CUGAT B
C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT.  75-57
PARTITS COM A VISITANT
22/10/2016 09:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER
PREMINI MASCULI
PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 60-12
22/10/2016 09:30 U.E. CLARET A
INFANTIL FEMENI
C.T. INFANTIL FEM. AJORNAT
22/10/2016 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B
MINI B MASCULI
MINI MASCULI TROFEU NESQUIK AJORNAT
22/10/2016 12:30 ESCOLA IPSI A
MINI A MASCULI
MINI MASCULI TROFEU NESQUIK AJORNAT
22/10/2016 16:15 BASQUET LLOR
JUNIOR B FEMENI
C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 44-55
22/10/2016 17:45 S.E. SANT JOAN DE MATA BLAU
CADET B MASCULI
C.T. CADET MASC. PROMOCIO 52-26
22/10/2016 18:00 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA
JUNIOR A FEMENI
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 63-59
22/10/2016 18:30 Q2 CONSULTORS C.B. BALAGUER
SENIOR A FEMENI
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 56-66
23/10/2016 09:00 C.B. VILADECANS – SANT GABRIEL A
CADET A MASCULI
C.T. CADET MASC. PROMOCIO 69-54
23/10/2016 17:45 A.E.MINGUELLA – CITROEN AUTOMOCIO BADALONA – C
SENIOR B FEMENI
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 52-46

 

Llegir-ne més