PARTITS 3-4 DE DESEMBRE

PARTITS COM A LOCAL
03/12/2016 09:30

PREMINI MASCULI

LAIETA-ASCENSORES ENINTER

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 24-74
03/12/2016 09:30

CADET B MASCULÍ

S.E. SANT JOAN DE MATA BLAU

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 15-56
03/12/2016 09:30

MINI B MASCULI

SAGRADA FAMILIA CLAROR B

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 35-42
03/12/2016 11:00

MINI A MASCULI

ESCOLA IPSI A

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 29-79
03/12/2016 11:00

INFANTIL FEMENI

U.E. CLARET A

C.T. INFANTIL FEM. 51-57
03/12/2016 11:00

JUNIOR B MASCULI

LLUISOS DE GRACIA B

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 84-62
03/12/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

MANYANET SANT ANDREU

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 89-62
03/12/2016 12:30

CADET A MASCULI

VILADECANS – SANT GABRIEL 

C.T. CADET MASC. PROMOCIO  67-87
03/12/2016 16:00

JUNIOR B FEMENI

NOU BASQUET OLESA

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 61-50
03/12/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

SESE B

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 75-77
03/12/2016 19:15

SENIOR B FEMENI

BASQUET NOU BARRIS

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 57-40
PARTITS COM A VISITANT
03/12/2016 11:00

LA SALLE BONANOVA

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 41-75
03/12/2016 12:30

ESCOLA IPSI A

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 28-64
03/12/2016 16:00

CENTRE CATOLIC L’HOSPITALET 

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 44-61
03/12/2016 17:30

GRAMENET B.C.

CADET B FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 43-40
03/12/2016 17:45

SANT IGNASI A

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 56-40
03/12/2016 19:00

SANT QUIRZE BASQUET CLUB 

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 60-35
04/12/2016 09:00

CAMPING BIANYA ROSER A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 43-70
04/12/2016 11:00

PETROPINTO ASFE SALLENT A

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 55-36
04/12/2016 16:15

C.B. GAVA 00

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.  67-17
04/12/2016 17:30

C.B. SANT JUST A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 50-40

 

Llegir-ne més

PARTITS 26-27 DE NOVEMBRE

PARTITS COM A LOCAL
26/11/2016 09:30

MINI FEMENI

SANT GABRIEL RIPOLLET A

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 46-63
26/11/2016 09:30

CADET C FEMENI

SANT GABRIEL RIPOLLET

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 41-44
26/11/2016 09:30

CADET A MASCULI

U.E. GAUDI B

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 74-88
26/11/2016 11:00

INFANTIL FEMENI

C.B. CORNELLA B

C.T. INFANTIL FEM. 57-47
26/11/2016 11:00

PREMINI FEMENI

C.B. NOU ESPLUGUES

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 66-29
26/11/2016 11:00

CADET A FEMENI

SANT QUIRZE BASQUET CLUB B

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 37-67
26/11/2016 12:30

CADET B FEMENI

SANT GERVASI 1

C.T. CADET FEM. PROMOCIO  72-78
26/11/2016 12:30

JUNIOR B MASCULI

C.B. LA SALLE HORTA A

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 58-68
26/11/2016 16:00

JUNIOR A MASCULI

B.C. MORABANC ANDORRA A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 60-68
26/11/2016 17:30

JUNIOR A FEMENI

BARÇA CBS GRANA

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 54-62
26/11/2016 19:00

SENIOR A FEMENI

MARQUÈS C.B. LLEIDA

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 74-45
PARTITS COM A VISITANT
25/11/2016 18:30

C.E. MARISTES SANTS-LES CORTS

PREMINI MASCULI

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 70-30
26/11/2016 10:00

C.E. MONTSENY CET-10

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 53-49
26/11/2016 10:30

A.E.MINGUELLA – CITROEN

MINI B MASCULI

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 61-36
26/11/2016 10:45

A.E. SANT ANDREU NATZARET A

MINI A MASCULI

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 2-0
26/11/2016 11:00

U.E. SANT CUGAT 2004

PREINFANTIL MASCULI

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 67-17
26/11/2016 12:00

C.B. SANTA PERPETUA

CADET B MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 52-40
26/11/2016 17:30

RECANVIS GAUDI C.B. MOLLET B

SENIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 72-75
26/11/2016 19:00

BASQUET LA MINA – RETODRAVET

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 67-54
27/11/2016 10:30

C.B. VILADECAVALLS VERD

JUNIOR B FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 47-67
27/11/2016 11:00

C.B.GRUP BARNA 

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 31-43
27/11/2016 16:00

A.E. BADALONES A

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 35-53

 

Llegir-ne més

Partits 19-20 de Novembre

PARTITS COM A LOCAL
19/11/2016 09:30

CADET C FEMENI

ESCOLA IPSI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 45-46
19/11/2016 09:30

MINI FEMENI

C.E. SANT NICOLAU GRANA

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 43-53
19/11/2016 09:30

PREMINI MASCULI

VEDRUNA GRACIA NEGRE

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 24-36
19/11/2016 11:00

INFANTIL MASCULI

LLUISOS DE GRACIA B

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 73-22
19/11/2016 11:00

CADET A FEMENI

CLUB NATACIO TERRASSA A

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 44-60
19/11/2016 11:00

PREMINI FEMENI

C.B. MANYANET LES CORTS B

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 52-21
19/11/2016 12:30

CADET B FEMENI

JOVENTUT LES CORTS A

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 65-70
19/11/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

C.B. LA SALLE HORTA B

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 59-40
19/11/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

ARACENA AEC COLLBLANC B

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 48-27
19/11/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

BASQUET RIPOLLET A 

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 82-73
19/11/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

CLUB BASKET COLL

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 73-58
19/11/2016 19:30

JUNIOR A MASCULI

SESE A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 61-73
19/11/2016 21:00

JUNIOR B MASCULI

LIMA-HORTA BASQUET A

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 58-53
PARTITS COM A VISITANT
19/11/2016 09:15

ARENYS BASQUET B

MINI B MASCULI

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 79-48
19/11/2016 10:30

ATENEU MONTSERRAT B

CADET A MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 41-61
19/11/2016 10:30

A.B. PREMIA A

MINI A MASCULI

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 66-16
19/11/2016 17:45

C.B. CORNELLA

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 48-41
19/11/2016 19:15

JESUITES CASP

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 63-61
20/11/2016 10:30

SANT QUIRZE BASQUET 

PREINFANTIL MASCULI

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 74-24
20/11/2016 11:00

RAMON LLULL VERMELL

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 34-46
20/11/2016 12:30

C.E.J. L’HOSPITALET B

INFANTIL FEMENI

C.T. INFANTIL FEM. 76-26

 

Llegir-ne més

Partits 12-13 de novembre

PARTITS COM A LOCAL
12/11/2016 09:30

MINI B MASCULI

PALCAM

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 56-42
12/11/2016 09:30

CADET B MASCULÍ

GRAMENET B.C. A

C.T. CADET MASC. PROMOCIO  22-59
12/11/2016 11:00

PREINFANTIL MASCULÍ

C.E. SANT NICOLAU 1

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 11-61
12/11/2016 11:00

INFANTIL FEMENÍ

C.E. MARISTES SANTS-LES CORTS

C.T. INFANTIL FEM. 55-53
12/11/2016 12:30

CADET A MASCULÍ

B.C. TECLA SALA A

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 47-80
12/11/2016 16:00

JUNIOR A FEMENI

LIMA-HORTA BASQUET

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 47-56
12/11/2016 17:30

SENIOR B FEMENI

C.B. CIUTAT VELLA – SAGRAT COR DIPUTACIO

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 50-49
12/11/2016 19:00

SENIOR A FEMENI

C.B. SANT ANDREU A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 65-50
PARTITS COM A VISITANT
12/11/2016 10:15

A.E. BADALONES A

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 45-63
12/11/2016 10:30

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

PREMINI MASCULI

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 36-63
12/11/2016 11:00

U.E. CLARET B

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 31-40
12/11/2016 12:45

U.B. SANT ADRIA BLAU

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 80-30
12/11/2016 16:30

LA SALLE BONANOVA B

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 74-40
12/11/2016 19:15

C.B. IPSI A – OTTO SYLT

SENIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 59-74
12/11/2016 19:30

B.C. SANT JOAN DESPI B

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 65-48
13/11/2016 09:00

A.E. SANT ANDREU NATZARET C

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 51-57
13/11/2016 09:30

C.B. L’HOSPITALET 2000

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 63-65
13/11/2016 16:00

U.E. SANT CUGAT 2

CADET B FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 40-68
13/11/2016 16:00

LA SALLE BONANOVA A

JUNIOR B FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 56-69
13/11/2016 16:45

U.E. D’HORTA A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 77-69
13/11/2016 17:30

U.E. SANT CUGAT 1

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 37-40

 

Llegir-ne més

PARTITS 05-06 DE NOVEMBRE

PARTITS COM A LOCAL
05/11/2016 09:30

MINI B MASCULI

A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 63-88
05/11/2016 09:30

PREMINI MASCULI

JAC CLUB SANTS B

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 52-22
05/11/2016 09:30

CADET B MASCULI

BASQUET NOU BARRIS

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 54-40
05/11/2016 11:00

INFANTIL FEMENI

CENTRE CATOLIC L’HOSPITALET

C.T. INFANTIL FEM. 48-53
05/11/2016 11:00

PREINFANTIL MASCULI

C.B. GRUP BARNA 1

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 34-84
05/11/2016 11:00

MINI A MASCULI

C.B. GRUP BARNA VERMELL

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 48-95
05/11/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

SANT QUIRZE BASQUET CLUB 

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 70-43
05/11/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

U.E. CLARET B

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 42-47
05/11/2016 12:30

CADET A MASCULI

C.E. MONTSENY CET-10 VERMELL

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 54-59
05/11/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

BASQUET NEUS A

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 95-74
05/11/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

U.E. SANT ANDREU A

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 82-50
05/11/2016 19:30

JUNIOR A MASCULI

B.C. SANT JOAN DESPI A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 59-46
05/11/2016 21:00

JUNIOR B MASCULI

U.E. GAUDI B

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 68-60
PARTITS COM A VISITANT
05/11/2016 11:00

LLUISOS DE GRACIA A

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 32-54
05/11/2016 11:00

C.B. CASTELLBISBAL

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 20-59
05/11/2016 12:00

C.N. CALDES A

CADET B FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 54-44
05/11/2016 12:30

CAMPING BIANYA ROSER VERMELL

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 61-41
05/11/2016 17:45

DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM NEGRA

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 70-49
06/11/2016 09:00

C.B. CASTELLAR

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 39-48
06/11/2016 12:15

PRAT ACTIU!! BASQUET PRATENC 

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 33-41

 

Llegir-ne més