Partits 05-06 de Març

PARTITS COM A LOCAL
05/03/2016 09:30

JUNIOR B FEMENI

ARACENA – AEC COLLBLANC

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 65-63
05/03/2016 09:30

INFANTIL A FEMENI

A.E. LES CORTS-UBAE

C.T. INFANTIL FEMENI 79-29
05/03/2016 11:00

MINI FEMENI

C.B. VILA DE MONTORNES

C.T. MINI FEMENI 61-11
05/03/2016 11:00

INFANTIL B FEMENI

A.E.S.E. B

C.T. INFANTIL FEMENI 38-43
05/03/2016 12:30

PREINFANTIL FEMENI

LLUISOS DE GRACIA

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 38-77
05/03/2016 12:30

CADET FEMENI

ESCOLAPIS SARRIA

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 71-25
05/03/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

LA SALLE BONANOVA

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 41-67
05/03/2016 17:30

JUNIOR A FEMENI

A.E. MINGUELLA B 

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 56-45
PARTITS COM A VISITANT
05/03/2016 10:15

C.B. LA SALLE HORTA A

PREMINI A MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 48-22
05/03/2016 11:00

C.B. CABRERA

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 58-59
05/03/2016 11:15

BASQUETPIASABADELL A

INFANTIL A MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 54-50
05/03/2016 12:00

U.E. MONTGAT B

PREMINI B MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 31-29
05/03/2016 12:30

PALCAM

MINI B MASCULI

C.T. MINI MASCULI 47-65
05/03/2016 12:30

SALLE BONANOVA

MINI A MASCULI

C.T. MINI MASCULI 60-96
05/03/2016 17:30

C.B. SOLSONA

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 73-68
05/03/2016 18:00

C.B. RAMON LLULL A

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 77-91
05/03/2016 18:00

LLUISOS DE GRACIA B

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 66-55
06/03/2016 09:00

C.B. NOU ESPLUGUES 01

CADET MASCULI

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 52-85
06/03/2016 09:15

U.E. D’HORTA BLAU

INFANTIL B MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 52-24
06/03/2016 12:45

U.E. D’HORTA 99

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 57-66

 

Llegir-ne més

PARTITS 27-28 DE FEBRER

PARTITS COM A LOCA
27/02/2016 09:30

INFANTIL B MASCULI

JOVENTUT LES CORTS B

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 33-56
27/02/2016 09:30

PREMINI B MASCULI

BASQUET NEUS B

C.T. PRE-MINI MASCULI 24-67
27/02/2016 09:30

MINI B MASCULI

JOVENTUT LES CORTS B

C.T. MINI MASCULI 64-50
27/02/2016 11:00

PREMINI A MASCULI

SESE B

C.T. PRE-MINI MASCULI 54-41
27/02/2016 11:00

JUNIOR C MASCULI

C.B. LA SALLE HORTA A

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 66-49
27/02/2016 11:00

MINI A MASCULI

C.B. MANYANET LES CORTS B

C.T. MINI MASCULI 88-42
27/02/2016 12:30

JUNIOR B MASCULI

ARENYS BASQUET

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 93-36
27/02/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

C.B. CIC A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA  65-61
     PARTITS COM A VISITANT
27/02/2016 10:30

SANT ANDREU NATZARET 

MINI FEMENI

C.T. MINI FEMENI 63-33
27/02/2016 10:30

ATENEU MONTSERRAT

CADET FEMENI

C.T. CADET FEMENI PROMOCIO 31-48
27/02/2016 12:00

SAFA HORTA

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI SUSPÈS
27/02/2016 12:00

DIAGONAL-FRONT MARÍTIM

INFANTIL B FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI 68-42
27/02/2016 17:45

B.C. TECLA SALA

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 58-57
28/02/2016 10:15

REALE BASQUET VILAFANT

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 88-55
28/02/2016 16:30

C.B. LLINARS

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 56-49
28/02/2016 18:45

C.B. SANTPEDOR

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA  58-59

 

Llegir-ne més

PARTITS 20-21 DE FEBRER

PARTITS COM A LOCAL
20/02/2016 09:30

INFANTIL B MASCULI

VEDRUNA GRACIA

C.T. INFANTIL MASC PROMOCIO 40-27
20/02/2016 09:30

MINI FEMENI

C.B. LA ROCA

C.T. MINI FEMENI 79-47
20/02/2016 11:00

INFANTIL B FEMENI

SANT IGNASI

C.T. INFANTIL FEMENI 27-54
20/02/2016 11:00

PREINFANTIL FEMENI

JESUITES GRACIA KOSTKA

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 70-57
20/02/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

LA SALLE BONANOVA

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 62-48
20/02/2016 16:00

JUNIOR A MASCULI

TORELLO-BASQUET OLOST

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 104-71
20/02/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

C.B. IMMA A

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 82-84
20/02/2016 19:15

SENIOR B FEMENI

C.B. TREVOL A

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 42-53
PARTITS COM A VISITANT
19/02/2016 18:45

SAFA HORTA

PREMINI A MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 48-15
20/02/2016 09:15

S.E. SANT JOAN DE MATA

PREMINI B MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 41-16
20/02/2016 09:30

LLUISOS DE GRACIA B

CADET MASCULI

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 41-63
20/02/2016 09:30

CB. CIUTAT VELLA C-MIXTE

MINI B MASCULI

C.T. MINI MASCULI 35-64
20/02/2016 10:30

C.B. RODA

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 62-48
20/02/2016 11:00

A.E.S.E. B

MINI A MASCULI

C.T. MINI MASCULI 28-78
20/02/2016 12:00

C.B. LLINARS

INFANTIL A MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 51-75
20/02/2016 12:15

VEDRUNA GRACIA

INFANTIL A FEMENI

C.T. INFANTIL FEMENI 74-44
20/02/2016 16:00

ESCOLA IPSI A

PREMINI A MASCULI

C.T. PRE-MINI MASCULI 62-12
20/02/2016 20:15

C.B. CERVERA MOBEL LINEA

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 60-51
21/02/2016 17:30

ASME

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 50-63
21/02/2016 17:30

JOVENTUT LES CORTS A

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 32-50

 

Llegir-ne més

PARTITS 13-14 DE FEBRER

PARTITS COM A LOCAL
13/02/2016 11:00

INFANTIL A FEMENI

SAGRADA FAMILIA CLAROR

C.T. INFANTIL FEMENI 64-49
13/02/2016 11:00

CADET MASCULI

C.B. MANYANET LES CORTS

C.T. CADET MASCULI PROMOCIO 84-52
13/02/2016 12:30

INFANTIL A MASCULI

C.B. GRUP BARNA

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 94-79
13/02/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

ESCOLAPIS SARRIA

C.C. TERCERA CAT. FEMENI A 54-42
13/02/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

C.B SANT ANTONI-POBLE SEC 

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 62-71
13/02/2016 19:00

JUNIOR A FEMENI

C.B. SANTA PERPETUA

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 57-24
13/02/2016 20:30

JUNIOR A MASCULI

C.B. SANT GREGORI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 76-69
 PARTITS COM A VISITANT
13/02/2016 09:00

A.E. BOET MATARO 1

MINI FEMENI

C.T. MINI FEMENI 79-29
13/02/2016 10:30

MARISTES SANTS

PREINFANTIL FEMENI

C.T. PRE-INFANTIL FEMENI 59-55
13/02/2016 12:30

CAT INFANTIL

INFANTIL B MASCULI

C.T. INFANTIL MASCULI PROMOCIO 49-47
13/02/2016 19:00

CATOLIC L’HOSPITALET B

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 61-63
14/02/2016 12:00

A.E. BELLSPORT

JUNIOR B FEMENI

C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B 47-51
14/02/2016 16:30

SANT ANTONI-POBLE SEC

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 36-64
14/02/2016 17:00

C.B. CIUTAT VELLA C

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 64-58
14/02/2016 18:45

C.B. CIUTAT VELLA B

SENIOR A MASCULI

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 72-81

 

Llegir-ne més

Partits 06-06 de Feberer

PARTITS COM A LOCAL
06/02/2016 11:00

JUNIOR A MASCULI

LLUISOS DE GRACIA A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 74-59
06/02/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

C.B. IPSI B – OTTO SYLT

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B 66-53
06/02/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

CATOLIC L’HOSPITALET A

C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA 89-71
06/02/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

EPSA

C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA 78-64
06/02/2016 19:30

JUNIOR B MASCULI

C.B. IPSI A – OTTO SYLT

C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A 49-61
PARTITS COM A VISITANT
06/02/2016 09:30

U.E. GAUDI B

MINI A MASCULI

C.T. MINI MASCULI 55-78
06/02/2016 12:00

EPSA

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A 54-50
06/02/2016 17:45

FINCAS VAZQUEZ – ABB

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENI A 47-64
07/02/2016 17:45

SESE B

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEMENINA 72-41

 

Llegir-ne més