Partits 29-30 d’Octubre

PARTITS COM A LOCAL
29/10/2016 10:00

JUNIOR A FEMENI

A.E.S.E.

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 68-58
29/10/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

S.E. SANT MEDIR

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 47-45
29/10/2016 16:00

SENIOR B FEMENI

CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 39-53
29/10/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

KE DIVÍ ! – NADAL – C.B. CALAF A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 41-37
PARTITS COM A VISITANT
29/10/2016 10:30

C.B. IPSI B – OTTO SYLT

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 45-42
30/10/2016 11:00

A.E.S.E.

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 44-76
30/10/2016 16:00

QBASKET SANT CUGAT NEGRE

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 47-48
30/10/2016 18:00

GRUPOUNO CTC – U.B. MIR

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 45-71
30/10/2016 19:15

QBASKET SANT CUGAT 1

SENIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 62-82

 

Llegir-ne més

Partits 22-23 d’Octubre

PARTITS COM A LOCAL
22/10/2016 09:30 MINI FEMENÍ
ESCOLA IPSI A
MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 64-48
22/10/2016 09:30 JUNIOR C MASCULÍ
CB ROSER VERMELL
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 46-52
22/10/2016 11:00 CADET A FEMENI
PETROPINTO ASFE SALLENT A
C.T. CADET FEM. PROMOCIO 47-60
22/10/2016 11:00 PREMINI FEMENI
CENTRE CATOLIC L’HOSPITALET A
PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 40-60
22/10/2016 11:00 INFANTIL MASCULI
LA SALLE BONANOVA
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 87-74
22/10/2016 12:30 CADET C FEMENI
SANT QUIRZE BASQUET CLUB C
C.T. CADET FEM. PROMOCIO 62-46
22/10/2016 12:30 CADET B FEMENI
GRAMENET B.C.
C.T. CADET FEM. PROMOCIO 68-44
22/10/2016 16:00 SENIOR A MASCULI
C.B. VILATORRADA
C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 85-79
22/10/2016 17:45 SENIOR B MASCULI
A.E. STUCOM A
C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 95-90
22/10/2016 19:30 JUNIOR A MASCULI
U.E. SANT CUGAT B
C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT.  75-57
PARTITS COM A VISITANT
22/10/2016 09:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER
PREMINI MASCULI
PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 60-12
22/10/2016 09:30 U.E. CLARET A
INFANTIL FEMENI
C.T. INFANTIL FEM. AJORNAT
22/10/2016 10:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B
MINI B MASCULI
MINI MASCULI TROFEU NESQUIK AJORNAT
22/10/2016 12:30 ESCOLA IPSI A
MINI A MASCULI
MINI MASCULI TROFEU NESQUIK AJORNAT
22/10/2016 16:15 BASQUET LLOR
JUNIOR B FEMENI
C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 44-55
22/10/2016 17:45 S.E. SANT JOAN DE MATA BLAU
CADET B MASCULI
C.T. CADET MASC. PROMOCIO 52-26
22/10/2016 18:00 OUTLETMOTO.COM-C.B. GRUP BARNA
JUNIOR A FEMENI
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 63-59
22/10/2016 18:30 Q2 CONSULTORS C.B. BALAGUER
SENIOR A FEMENI
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 56-66
23/10/2016 09:00 C.B. VILADECANS – SANT GABRIEL A
CADET A MASCULI
C.T. CADET MASC. PROMOCIO 69-54
23/10/2016 17:45 A.E.MINGUELLA – CITROEN AUTOMOCIO BADALONA – C
SENIOR B FEMENI
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 52-46

 

Llegir-ne més

Partits 15-16 d’Octubre

PARTITS COM A LOCALS
15/10/2016 09:30

PREMINI MASCULI

MARISTES SANTS-LES CORTS

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 15-65
15/10/2016 09:30

MINI B MASCULI

A.E.MINGUELLA  D

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 54-79
15/10/2016 09:30

CADET B MASCULI

C.B. SANTA PERPETUA

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 33-50
15/10/2016 11:00

MINI A MASCULI

SANT ANDREU NATZARET A

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 26-76
15/10/2016 11:00

PREINFANTIL MASCULI

U.E. SANT CUGAT 2004

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 52-88
15/10/2016 11:00

INFANTIL MASCULI

C.E. MONTSENY CET-10

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 40-70
15/10/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

C.B. ARTES

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 55-63
15/10/2016 16:00

JUNIOR A FEMENI

SESE

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 57-67
15/10/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

C.E.B. PALLEJA

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 69-73
15/10/2016 19:00

SENIOR B FEMENI

S.E. SANT JOAN DE MATA

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 45-36
PARTITS COM A VISITANTS
15/10/2016 09:00

SANT GERVASI 1

CADET B FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 60-45
15/10/2016 10:30

C.B. NOU ESPLUGUES

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 26-56
15/10/2016 11:30

C.E. LA SALLE GRACIA NEGRE

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 47-50
15/10/2016 11:30

SANT GABRIEL RIPOLLET A

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 62-35
15/10/2016 12:30

SANT GABRIEL RIPOLLET

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 48-36
15/10/2016 17:30

SANT QUIRZE BASQUET  B

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 83-39
15/10/2016 17:45

LA SALLE MANRESA A

SENIOR A MASCULI

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 76-82
15/10/2016 19:30

U.B. SANT ADRIA C

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 55-69
16/10/2016 10:30

CLUB NATACIO SABADELL A

JUNIOR A MASCULI

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 57-54
16/10/2016 11:00

C.B. CORNELLA B

INFANTIL FEMENI

C.T. INFANTIL FEM. 62-35
16/10/2016 17:15

S.E. SANT JOAN DE MATA

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 43-58
16/10/2016 17:30

U.E. GAUDI B

CADET A MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 77-52

 

Llegir-ne més

Partits 08-09 d’octubre

PARTITS COM A LOCAL
08/10/2016 09:30

MINI B MASCULI

ARENYS BASQUET B

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 38-77
08/10/2016 09:30

CADET A MASCULI

ATENEU MONTSERRAT B

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 77-35
08/10/2016 09:30

PREINFANTIL MASCULI

SANT QUIRZE BASQUET 

PRE-INFANTIL MASCULI TROFEU NESQUIK 47-92
08/10/2016 11:00

MINI A MASCULI

A.B. PREMIA A

MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 31-81
08/10/2016 12:30

JUNIOR C MASCULI

VEDRUNA GRACIA

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 52-73
08/10/2016 12:30

INFANTIL FEMENI

C.E.J. L’HOSPITALET B

C.T. INFANTIL FEM. 41-87
08/10/2016 16:00

SENIOR A MASCULI

U.E. D’HORTA A

C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. 84-69
08/10/2016 17:45

SENIOR B MASCULI

C.B. IMMA A

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 102-72
08/10/2016 19:30

JUNIOR A MASCULI

CLUB NATACIO TERRASSA A

C.C. JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 60-68
08/10/2016 21:00

JUNIOR B MASCULI

DIAGONAL MAR-FRONT MARITIM

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 66-69
PARTITS COM A VISITANT
08/10/2016 09:00

VEDRUNA GRACIA NEGRE

PREMINI MASCULI

PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK 37-40
08/10/2016 10:15

C.E. SANT NICOLAU GRANA

MINI FEMENI

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 86-42
08/10/2016 10:30

JOVENTUT LES CORTS A

CADET B FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 60-51
08/10/2016 10:30

C.B. MANYANET LES CORTS B

PREMINI FEMENI

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 22-43
08/10/2016 12:00

ESCOLA IPSI

CADET C FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 58-17
08/10/2016 16:00

C.E.J. L’HOSPITALET B

JUNIOR A FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 71-46
09/10/2016 09:30

C.B. SANTPEDOR

JUNIOR B FEMENI

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 37-53
09/10/2016 09:30

LLUISOS DE GRACIA B

INFANTIL MASCULI

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 32-68
09/10/2016 12:00

C.B. IPSI B – OTTO SYLT

SENIOR B FEMENI

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 45-39
09/10/2016 12:45

CLUB NATACIO TERRASSA A

CADET A FEMENI

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 56-46
09/10/2016 17:30

FIATC C.B. TORREFARRERA

SENIOR A FEMENI

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 51-63

 

Llegir-ne més

Partits 01-02 d’octubre

PARTITS COM A LOCAL
01/10/2016 09:30

 

PREMINI MASCULÍ

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

PRE-MINI MASCULI 65-25
01/10/2016 09:30

MINI FEMENÍ

U.E. CLARET B

MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 66-45
01/10/2016 09:30

CADET C FEMENÍ

LA SALLE BONANOVA B

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 44-49
01/10/2016 11:00

PREMINI FEMENI

A.E. BADALONES A

PRE-MINI FEMENI TROFEU NESQUIK 47-55
01/10/2016 11:00

INFANTIL MASCULÍ

U.B. SANT ADRIA BLAU

C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO 56-80
01/10/2016 11:00

CADET A FEMENI

U.E. SANT CUGAT 1

C.T. CADET FEM. PROMOCIO 44-49
01/10/2016 12:30

JUNIOR B FEMENI

PALCAM

C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A 40-44
01/10/2016 12:30

CADET B FEMENÍ

U.E. SANT CUGAT 2

C.T. CADET FEM. PROMOCIO  67-36
01/10/2016 16:00

JUNIOR A FEMENI

C.E. XAMBA VILAFRANCA A

C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. 60-65
01/10/2016 17:30

SENIOR A FEMENI

NOU BASQUET OLESA A

C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. 78-59
01/10/2016 19:00

SENIOR B FEMENI

U.E. CLARET

C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A 50-45
01/10/2016 20:30

SENIOR B MASCULÍ

U.E. GAUDI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 70-75
PARTITS COM A VISITANT
01/10/2016 10:30

MARISTES SANTS-LES CORTS

INFANTIL FEMENI

C.T. INFANTIL FEM. 61-56
01/10/2016 11:00

C.B. SANT JOSEP OBRER

JUNIOR C MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B 51-80
01/10/2016 12:30

PALCAM

MINI B MASCULI

MINI MASCULI 48-56
01/10/2016 17:30

C.E. SANT NICOLAU 1

PREINFANTIL MASCULI

PRE-INFANTIL MASCULI 59-9
01/10/2016 17:30

SEDIS CONSTRUCCIONS BAIXENC

JUNIOR A MASCULI

JUNIOR MAS. INTERTERRIT. 74-82
01/10/2016 19:00

GRAMENET B.C. A

CADET B MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 97-27
01/10/2016 19:30

SEDIS HIDROLOGY

SENIOR A MASCULI

PRIMERA CATEGORIA MASC. 79-83
02/10/2016 09:00

BASQUET ATENEU MONTSERRAT 

JUNIOR B MASCULI

C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A 76-69
02/10/2016 12:45

B.C. TECLA SALA A

CADET A MASCULI

C.T. CADET MASC. PROMOCIO 77-70
02/10/2016 18:30

BFC PAV. RIERA B

SENIOR B MASCULI

C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. 59-64

 

Llegir-ne més