Partits 11-12 de gener

PARTITS COM A LOCAL
11/01/2020 09:30 ESCOBOL C.E MARISTES SANTS LES CORTS VERMELL PRE-MINI MIXTE E.
11/01/2020 09:30 JÚNIOR FEMENÍ 2002 JOVENTUT LES CORTS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
11/01/2020 9:30 INFANTIL MASCULÍ BÀSQUET ARENYS INFANTIL MASCULI
11/01/2020 11:00 INFANTIL FEMENÍ JAC SANTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
11/01/2020 12:30 CADET A FEMENÍ LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
11/01/2020 17:00 CADET B MASCULÍ CB SANTA COLOMA
11/01/2020 19:00 SÈNIOR C MASCULÍ C.B. COLL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
11/01/2020 20:45 SÈNIOR B MASCULÍ A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.

 

PARTITS COM A VISITANT
11/01/2020 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A SÈNIOR A FEMENÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
11/01/2020 18:00 CB MARTORELL SÈNIOR A MASCULÍ LLIGA EBA
11/01/2020 18:15 C.B. PEDAGOGIUM A JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
12/01/2020 12:15 CEJ L’HOSPITALET JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
12/01/2020 12:30 BÀSQUET SAFA CLAROR B SÈNIOR B FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI
12/01/2020 18:00 S.E. SANT MEDIR SÈNIOR C FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI

 

Llegir-ne més

Partits 21-22 de desembre

PARTITS COM A LOCAL
21/12/2019 09:00 PREMINI A MASCULÍ CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI MASC.
21/12/2019 09:00 PREMINI B MIXTE BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI MASC.
21/12/2019 09:30 JÚNIOR A MASCULÍ AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
21/12/2019 10:15 CADET B FEMENÍ SAFA HORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO
21/12/2019 10:15 INFANTIL MASCULÍ TEMPLE – U.E. HORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
21/12/2019 11:00 JÚNIOR FEMENÍ 2003 CB IPSI – TAD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
21/12/2019 11:45 CADET B MASCULÍ BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO
21/12/2019 11:45 PREINFANTIL MASCULÍ VIROLAI C.T. PRE-INFANTIL MASC.
21/12/2019 13:15 JÚNIOR A FEMENÍ JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
21/12/2019 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ C.B. ALISOS C.T. SENIOR FEMENI
21/12/2019 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
21/12/2019 19:15 SÈNIOR C FEMENÍ VIROLAI C.T. SENIOR FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
20/12/2019 18:30 JESUITAS GRACIA KOSTKA MINI B FEMENÍ C.T. MINI FEM.
21/12/2019 12:00 C.B. MANYANET LES CORTS VERD MINI A FEMENÍ C.T. MINI FEM.
21/12/2019 12:30 AE LES CORTS-UBAE JÚNIOR FEMENÍ 2002 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
21/12/2019 16:00 ADVISORIA BOET MATARO 1 CADET A FEMENÍ C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
21/12/2019 17:45 EPSA A SÈNIOR C MASCULÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
21/12/2019 17:45 CB IGUALADA SÈNIOR A MASCULÍ LLIGA EBA
21/12/2019 19:15 A.E. MINGUELLA DRIVIM A SÈNIOR B MASCULÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
22/12/2019 11:00 CN TARREGA INFANTIL FEMENÍ C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
22/12/2019 17:45 VEDRUNA GRÀCIA NEGRE JÚNIOR B MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
22/12/2019 19:30 SALESIANS BADALONA CADET A MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO

Llegir-ne més

Partits 14-15 de desembre

PARTITS COM A LOCAL
14/12/2019 09:00 MINI B MASCULÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT  C.T. MINI MASC.
14/12/2019 09:00 ESCOBOL VEDRUNA GRÀCIA ESCOLETA PRE-MINI MIXTE E.
14/12/2019 09:00 MINI B FEMENÍ MANYANET SANT ANDREU 09 C.T. MINI FEM.
14/12/2019 10:15 CADET A MASCULÍ C.B. SANTA COLOMA C.T. CADET MASC. PROMOCIO
14/12/2019 10:15 MINI A FEMENÍ CENTRE CATÒLIC L’H C.T. MINI FEM.
14/12/2019 10:15 JÚNIOR FEMENÍ 2002 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
14/12/2019 11:45 CADET A FEMENÍ C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
14/12/2019 16:00 SÈNIOR B MACULÍ MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
14/12/2019 18:00 SÈNIOR A MASCULÍ SESE A LLIGA EBA
14/12/2019 19:30 F.C. MARTINENC BÀSQUET C A.E. STUCOM TECNOKEY – A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
PARTITS COM A VISITANT
14/12/2019 09:00 VEDRUNA GRÀCIA NEGRE PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA – GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
14/12/2019 09:30 LESTONNAC JÚNIOR B MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
14/12/2019 10:30 C.B. REGINA CARMELI B PREMINI B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
14/12/2019 10:30 AEC COLLBLANC JÚNIOR FEMENÍ 2003 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL FUM D’ESTAMPA
ROSICH, 12
14/12/2019 10:30 ESCOLA IPSI 05 CADET B FEMENÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/12/2019 11:00 LESTONNAC PREINFANTIL MASCULÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
14/12/2019 12:30 C.B. ALISOS B JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
14/12/2019 17:45 C.B. CORNELLÀ 04 CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/12/2019 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET SÈNIOR A FEMENÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
14/12/2019 19:30 C.B. RAMON LLULL BLANC SÈNIOR B FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/12/2019 10:30 TEMPLE – U.E. HORTA INFANTIL FEMENÍ C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
15/12/2019 12:30 JOVENTUT LES CORTS A INFANTIL A MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
15/12/2019 12:30 CAMPING BIANYA ROSER JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/12/2019 19:00 DOMINIQUES BARCELONA SÈNIOR C FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349

 

Llegir-ne més

Partits 30 de novembre i 1 de desembre

PARTITS COM A LOCAL
30/11/2019 09:00 MINI B MASCULÍ C.E.LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER C.T. MINI MASC.
30/11/2019 09:00 MINI A MASCULÍ C.B. CIUTAT VELLA A C.T. MINI MASC.
30/11/2019 09:30 JÚNIOR A MASCULÍ EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
30/11/2019 10:15 CADET A MASCULÍ U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.T. CADET MASC. PROMOCIO
30/11/2019 10:30 ALTRES CAPACITATS ACELL
30/11/2019 11:00 JÚNIOR B MASCULÍ AEC COLLBLANC A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
30/11/2019 12:30 INFANTIL FEMENÍ SEDIS CADITOURS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
30/11/2019 16:00 SÈNIOR A FEMENÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
30/11/2019 18:00 SÈNIOR A MASCULÍ MATARÓ PARC BOET LLIGA EBA
30/11/2019 19:45 SÈNIOR B MASCULÍ BÀSQUET ARBÚCIES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
30/11/2019 21:15 SÈNIOR C MASCULÍ BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
PARTITS COM A VISITANT
30/11/2019 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC.
30/11/2019 09:15 LIMA-HORTA BÀSQUET JÚNIOR FEMENÍ 2003 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
30/11/2019 10:30 C.B. L’HOSPITALET B INFANTIL A MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
30/11/2019 10:30 SANT IGNASI B CADET B FEMENÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO
30/11/2019 10:45 BÀSQUET SAFA CLAROR PREINFANTIL MASCULÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC.
30/11/2019 12:30 C.B. BLANES B CADET A FEMENÍ C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
30/11/2019 12:30 BÀSQUET SAFA CLAROR 1 PREMINI B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
30/11/2019 16:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL SÈNIOR C FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI
30/11/2019 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU JÚNIOR FEMENÍ 2002 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
30/11/2019 18:00 C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER – 05 BLAU CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO

Llegir-ne més

Partits 23-24 de novembre

PARTITS COM A LOCAL
23/11/2019 09:00 PREMINI B MIXTE A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN – C – MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
23/11/2019 09:00 PREMINI A MASCULI C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC.
23/11/2019 09:30 JUNIOR FEMENI 2002 C.E.B. PALLEJÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
23/11/2019 10:15 PREINFANTIL MASCULI CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. PRE-INFANTIL MASC.
23/11/2019 10:15 CADET B FEMENI BASKET CORAS AZUL C.T. CADET FEM. PROMOCIO
23/11/2019 11:00 JUNIOR FEMENI 2003 BÀSQUET NOU BARRIS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
23/11/2019 11:45 CADET B MASCULI C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO
23/11/2019 13:15 JUNIOR A FEMENI COALCI – CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
23/11/2019 16:00 SENIOR B FEMENI C.B. PEDAGOGIUM C.T. SENIOR FEMENI
23/11/2019 17:30 SENIOR C FEMENI VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
23/11/2019 09:45 AE LES CORTS-UBAE MINI B MASCULI C.T. MINI MASC.
23/11/2019 10:30 C.E MARISTES SANTS LES CORTS MINI B FEMENI C.T. MINI FEM.
23/11/2019 11:00 OUTLETMOTO.COM – CB GRUP BARNA 2 CADET A FEMENI C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
23/11/2019 12:00 E.B. VALLCARCA NORD – FBC ESCOBOL PRE-MINI MIXTE E.
23/11/2019 16:00 ESCOLAPIS SARRIA B SENIOR C MASCULI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
23/11/2019 16:00 CB NOU ESPLUGUES MINI A FEMENI C.T. MINI FEM.
23/11/2019 17:30 U.E. CLARET B MINI A MASCULI C.T. MINI MASC.
23/11/2019 19:00 JAC SANTS 05 CADET A MASCULI C.T. CADET MASC. PROMOCIO
23/11/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A SENIOR A FEMENI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
24/11/2019 12:00 BC SANT JOAN DESPÍ ‘B’ JUNIOR B MASCULI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
24/11/2019 12:00 C.B. CASTELLAR JUNIOR A MASCULI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
24/11/2019 16:00 JET INFANTIL FEMENI C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
24/11/2019 19:45 PIZZERIA CLASSIC – AECAM MALGRAT SENIOR B MASCULI C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.

 

Llegir-ne més