Partits 19-20 de gener

PARTITS COM A LOCAL
19/01/2019 09:15 PREMINI “A” MASCULÍ CREU ALTA SABADELL C.T. PRE-MINI MASC.
19/01/2019 09:30 INFANTIL “A” FEMENÍ PAIDOS-SALLENT C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
19/01/2019 09:30 MINI”A” MASCULÍ BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI MASC.
19/01/2019 10:30 MINI “B” FEMENÍ C.E.J. L’HOSPITALET C C.T. MINI FEM.
19/01/2019 11:00 JÚNIOR “B” MASCULÍ CB PRAT-AIGUES DEL PRAT C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
19/01/2019 11:00 INFANTIL “A” MASCULÍ A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
19/01/2019 11:45 CADET “B” MASCULÍ C.B. NOU ESPLUGUES C.T. CADET MASC. PROMOCIO
19/01/2019 13:00 CADET “A” MASCULÍ C. JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
19/01/2019 16:00 JÚNIOR “A” MASCULÍ SEDIS NAGRUP C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
19/01/2019 17:45 SOTS25 MASCULÍ JESUS MARIA ST. ANDREU C.C. SOTS-25 MASCULI A
19/01/2019 19:15 SÈNIOR C MASCULÍ E.E. BRAFA A C.T. SENIOR B MASCULI
19/01/2019 20:45 SÈNIOR B MASCULÍ C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER – A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
PARTITS COM VISITANT
19/01/2019 09:15 PREMINI “A” MASCULÍ CREU ALTA SABADELL C.T. PRE-MINI MASC.
19/01/2019 09:30 INFANTIL “A” FEMENÍ PAIDOS-SALLENT C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
19/01/2019 09:30 MINI”A” MASCULÍ BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI MASC.
19/01/2019 10:30 MINI “B” FEMENÍ C.E.J. L’HOSPITALET C C.T. MINI FEM.
19/01/2019 11:00 JÚNIOR “B” MASCULÍ CB PRAT-AIGUES DEL PRAT C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
19/01/2019 11:00 INFANTIL “A” MASCULÍ A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
19/01/2019 11:45 CADET “B” MASCULÍ C.B. NOU ESPLUGUES C.T. CADET MASC. PROMOCIO
19/01/2019 13:00 CADET “A” MASCULÍ C. JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
19/01/2019 16:00 JÚNIOR “A” MASCULÍ SEDIS NAGRUP C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
19/01/2019 17:45 SOTS25 MASCULÍ JESUS MARIA ST. ANDREU C.C. SOTS-25 MASCULI A
19/01/2019 19:15 SÈNIOR C MASCULÍ E.E. BRAFA A C.T. SENIOR B MASCULI
19/01/2019 20:45 SÈNIOR B MASCULÍ C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER – A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.

Llegir-ne més

Partits 12-13 de gener

PARTITS COM A LOCAL
12/01/2019 09:15 MINI B MASCULI EP BADALONA CENTRE – EPBC C.T. MINI MASC.
12/01/2019 09:30 INFANTIL B MASCULI JOVENTUT LES CORTS C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
12/01/2019 10:30 MINI A FEMENI CENTRE CATÒLIC L’H C.T. MINI FEM.
12/01/2019 11:00 JUNIOR B FEMENI DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
12/01/2019 11:00 CADET FEMENI NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
12/01/2019 11:45 INFANTIL B FEMENI CBSAPS C.T. INFANTIL FEMENI
12/01/2019 16:00 SENIOR B FEMENI CAMPING BIANYA ROSER C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
12/01/2019 17:45 SENIOR A FEMENI CBS CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
12/01/2019 19:15 JUNIOR A FEMENI COALCI – C.B. SANT JOSEP C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
12/01/2019 20:45 SOTS-25 FEMENI PÀLCAM C.C. SOTS-25 FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
12/01/2019
09:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 INFANTIL A FEMENI C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
12/01/2019
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB INFANTIL A MASCULI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
12/01/2019
09:30
LA SALLE BONANOVA-GRYFFINDOR MINI A MASCULI C.T. MINI MASC.
12/01/2019
10:30
MANYANET SANT ANDREU 09 PREMINI A MASCULI C.T. PRE-MINI MASC.
12/01/2019
12:30
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC MINI B FEMENI C.T. MINI FEM.
12/01/2019
16:00
AUTOESCOLA BARDES – C.B. ESPARREGUERA JUNIOR A MASCULI C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
12/01/2019
16:00
EPSA A JUNIOR B MASCULI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
12/01/2019
19:45
BASKET ALMEDA 1 CADET A MASCULI C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
13/01/2019
10:00
U.E. SANT ANDREU B SENIOR C MASCULI C.T. SENIOR B MASCULI
13/01/2019
12:00
U.E. SANT ANDREU SOTS25 MASCULI C.C. SOTS-25 MASCULI A
13/01/2019
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CADET B MASCULI C.T. CADET MASC. PROMOCIO

 

Llegir-ne més

Partits 22-23 de desembre

PARTITS COM A LOCAL
22/12/2018 09:30 MINI B MASCULI EP BADALONA CENTRE – EPBC C.T. MINI MASC.
22/12/2018 09:30 INFANTIL B FEMENI C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. INFANTIL FEMENI
22/12/2018 09:30 MINI A FEMENI C.B. MANYANET LES CORTS A C.T. MINI FEM.
22/12/2018 11:00 CADET FEMENI IMAN CB MATADEPERA VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
22/12/2018 11:00 INFANTIL B MASCULI ALZINA-CEISSA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
22/12/2018 11:00 PREMINI B MIXTE ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-MINI MASC.
22/12/2018 16:00 SÈNIOR C MASCULI GRAMENET BC B C.T. SENIOR B MASCULI
22/12/2018 18:00 SÈNIOR A FEMENI BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
PARTITS COM A VISITANT
22/12/2018 09:00 JESUS MARIA ST. ANDREU PREMINI A MASCULI C.T. PRE-MINI MASC.
22/12/2018 09:00 SANT GERVASI 2 MINI B FEMENI C.T. MINI FEM.
22/12/2018 12:00 A.E.MINGUELLA – CITROEN AUTOMOCIO BADALONA – B INFANTIL A MASCULI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
22/12/2018 12:30 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B MINI A MASCULI C.T. MINI MASC.
22/12/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO

Llegir-ne més

Partits 15-16 de desembre

PARTITS COM A LOCAL
15/12/2018 09:30 CADET B MASCULÍ VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO
15/12/2018 09:30 MINI A MASCULÍ C.B. MANYANET LES CORTS A C.T. MINI MASC.
15/12/2018 09:30 PREMINI A MASCULÍ VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
15/12/2018 11:00 JUNIOR B MASCULI A.E.S.E. B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
15/12/2018 11:00 INFANTIL A MASCULI S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
15/12/2018 11:00 MINI B FEMENI LESTONNAC C.T. MINI FEM.
15/12/2018 12:30 CADET A MASCULI CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
15/12/2018 16:00 JUNIOR A MASCULI CB MOLLERUSSA BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
15/12/2018 19:30 SENIOR B MASCULI C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
15/12/2018 21:00 SENIOR C MASCULI CB KOBRAS B C.T. SENIOR B MASCULI
PARTITS COM A VISITANT
15/12/2018 09:00 CB LA SALLE HORTA GROC PREMINI B MIXTE  C.T. PRE-MINI MASC.
15/12/2018 10:00 C.B. BON PASTOR INFANTIL B MASCULI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
15/12/2018 10:45 SALESIANS BADALONA B MINI B MASCULI C.T. MINI MASC.
15/12/2018 11:00 CB LA SALLE HORTA CADET FEMENÍ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
15/12/2018 12:30 DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU JUNIOR B FEMENI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
15/12/2018 12:30 BÀSQUET SAFA CLAROR 1 INFANTIL B FEMENI C.T. INFANTIL FEMENI
15/12/2018 16:00 C.B. CALELLA SENIOR A FEMENI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
15/12/2018 17:30 A.BÀSQUET BUFALÀ TARONJA INFANTIL A FEMENI C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
15/12/2018 20:30 C.B. REGINA CARMELI SOTS25 FEMENI C.C. SOTS-25 FEMENI
16/12/2018 09:25 CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A JUNIOR A FEMENI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
16/12/2018 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B SENIOR B FEMENI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
16/12/2018 16:00 U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A SOTS25 MASCLI C.C. SOTS-25 MASCULI A

Llegir-ne més

Partits 01-02 de desembre

PARTITS COM A LOCAL
01/12/2018 09:15 MINI B MASCULÍ
CLUB BASQUET PEDAGOGIUM B
C.T. MINI MASC.
01/12/2018 09:30 INFANTIL B MASCULÍ
PÀLCAM
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
01/12/2018 09:30 PREMINI B  MIXTE
S.E. SANT JOAN DE MATA B
C.T. PRE-MINI MASC.
01/12/2018 10:30 MINI A FEMENÍ
LA SALLE BONANOVA-GREMLIMS
C.T. MINI FEM.
01/12/2018 11:00 JÚNIOR B FEMENÍ
C.B. CIUTAT VELLA
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
01/12/2018 11:00 CADET FEMENÍ
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU
C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
01/12/2018 11:45 INFANTIL B FEMENÍ
JESUITAS GRACIA KOSTKA
C.T. INFANTIL FEMENI
01/12/2018 13:00 INFANTIL A FEMENÍ
C.E. SANT NICOLAU 1 – TOTALSPORT
C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
01/12/2018 16:00 SOTS25 FEMENÍ
IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA
C.C. SOTS-25 FEMENI
01/12/2018 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ
BOSCO HORTA
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
01/12/2018 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ
A.E.S.E.
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
PARTITS COM A VISITANT
01/12/2018 10:15 JAC SANTS 05
INFANTIL A MASCULÍ
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
01/12/2018 12:30 CB CERVERA MOBEL LINEA
CADET A MASCULÍ
C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
01/12/2018 17:45 U.E. HORTA
JÚNIOR B MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
01/12/2018 19:00 S.E. SANT MEDIR B
SÈNIOR C MASCULÍ
C.T. SENIOR B MASCULI
01/12/2018 21:15 LIMA-HORTA BÀSQUET
SOTS25 MASCULÍ
C.C. SOTS-25 MASCULI A
02/12/2018 09:00 C.E.J. L’HOSPITALET B
MINI B FEMENÍ
C.T. MINI FEM.
02/12/2018 17:00 CB CERVERA MOBEL LINEA
JÚNIOR A MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
02/12/2018 19:30 S.E. SANT MEDIR A
SÈNIOR B MASCULÍ
C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.

Llegir-ne més