Partits 30 de novembre i 1 de desembre

PARTITS COM A LOCAL
30/11/2019 09:00 MINI B MASCULÍ C.E.LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER C.T. MINI MASC.
30/11/2019 09:00 MINI A MASCULÍ C.B. CIUTAT VELLA A C.T. MINI MASC.
30/11/2019 09:30 JÚNIOR A MASCULÍ EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
30/11/2019 10:15 CADET A MASCULÍ U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.T. CADET MASC. PROMOCIO
30/11/2019 10:30 ALTRES CAPACITATS ACELL
30/11/2019 11:00 JÚNIOR B MASCULÍ AEC COLLBLANC A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
30/11/2019 12:30 INFANTIL FEMENÍ SEDIS CADITOURS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
30/11/2019 16:00 SÈNIOR A FEMENÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
30/11/2019 18:00 SÈNIOR A MASCULÍ MATARÓ PARC BOET LLIGA EBA
30/11/2019 19:45 SÈNIOR B MASCULÍ BÀSQUET ARBÚCIES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
30/11/2019 21:15 SÈNIOR C MASCULÍ BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
PARTITS COM A VISITANT
30/11/2019 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC.
30/11/2019 09:15 LIMA-HORTA BÀSQUET JÚNIOR FEMENÍ 2003 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
30/11/2019 10:30 C.B. L’HOSPITALET B INFANTIL A MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
30/11/2019 10:30 SANT IGNASI B CADET B FEMENÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO
30/11/2019 10:45 BÀSQUET SAFA CLAROR PREINFANTIL MASCULÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC.
30/11/2019 12:30 C.B. BLANES B CADET A FEMENÍ C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
30/11/2019 12:30 BÀSQUET SAFA CLAROR 1 PREMINI B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
30/11/2019 16:00 C.B. RAMON LLULL VERMELL SÈNIOR C FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI
30/11/2019 17:45 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU JÚNIOR FEMENÍ 2002 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
30/11/2019 18:00 C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER – 05 BLAU CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO

Llegir-ne més

Partits 23-24 de novembre

PARTITS COM A LOCAL
23/11/2019 09:00 PREMINI B MIXTE A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN – C – MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
23/11/2019 09:00 PREMINI A MASCULI C.E. LAIETÀ – ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC.
23/11/2019 09:30 JUNIOR FEMENI 2002 C.E.B. PALLEJÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
23/11/2019 10:15 PREINFANTIL MASCULI CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. PRE-INFANTIL MASC.
23/11/2019 10:15 CADET B FEMENI BASKET CORAS AZUL C.T. CADET FEM. PROMOCIO
23/11/2019 11:00 JUNIOR FEMENI 2003 BÀSQUET NOU BARRIS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
23/11/2019 11:45 CADET B MASCULI C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO
23/11/2019 13:15 JUNIOR A FEMENI COALCI – CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
23/11/2019 16:00 SENIOR B FEMENI C.B. PEDAGOGIUM C.T. SENIOR FEMENI
23/11/2019 17:30 SENIOR C FEMENI VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
23/11/2019 09:45 AE LES CORTS-UBAE MINI B MASCULI C.T. MINI MASC.
23/11/2019 10:30 C.E MARISTES SANTS LES CORTS MINI B FEMENI C.T. MINI FEM.
23/11/2019 11:00 OUTLETMOTO.COM – CB GRUP BARNA 2 CADET A FEMENI C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
23/11/2019 12:00 E.B. VALLCARCA NORD – FBC ESCOBOL PRE-MINI MIXTE E.
23/11/2019 16:00 ESCOLAPIS SARRIA B SENIOR C MASCULI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
23/11/2019 16:00 CB NOU ESPLUGUES MINI A FEMENI C.T. MINI FEM.
23/11/2019 17:30 U.E. CLARET B MINI A MASCULI C.T. MINI MASC.
23/11/2019 19:00 JAC SANTS 05 CADET A MASCULI C.T. CADET MASC. PROMOCIO
23/11/2019 19:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A SENIOR A FEMENI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
24/11/2019 12:00 BC SANT JOAN DESPÍ ‘B’ JUNIOR B MASCULI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
24/11/2019 12:00 C.B. CASTELLAR JUNIOR A MASCULI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
24/11/2019 16:00 JET INFANTIL FEMENI C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
24/11/2019 19:45 PIZZERIA CLASSIC – AECAM MALGRAT SENIOR B MASCULI C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.

 

Llegir-ne més

Partits 16-17 de novembre

PARTITS COM A LOCAL
16/11/2019 09:00 MINI B MASCULÍ SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD C.T. MINI MASC.
16/11/2019 09:00 MINI B MASCULÍ S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. MINI FEM.
16/11/2019 09:30 JÚNIOR B MASCULÍ CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
16/11/2019 10:15 MINI A MASCULÍ BÀSQUET NOU BARRIS A C.T. MINI MASC.
16/11/2019 10:15 MINI A FEMENÍ JOVENTUT LES CORTS C.T. MINI FEM.
16/11/2019 11:00 JÚNIOR A MASCULÍ CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
16/11/2019 11:30 CADET A MASCULÍ EL CÍRCOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO
16/11/2019 11:30 INFANTIL FEMENÍ BASQUETPIASABADELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
16/11/2019 13:15 CADET A FEMENÍ U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
16/11/2019 16:00 SÈNIOR B MASCULÍ UB SANT ADRIA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
16/11/2019 18:00 SÈNIOR A MASCULÍ ALFINDEN LLIGA EBA
16/11/2019 19:30 SÈNIOR C MASCULÍ UB SANT ADRIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.
PARTITS COM A LOCAL
16/11/2019 09:00 C.B. L’HOSPITALET 2004 CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO
16/11/2019 10:45 C.B. CABRERA INFANTIL A MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
16/11/2019 11:00 CB GRUP BARNA VERMELL PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC.
16/11/2019 11:30 AE LES CORTS-UBAE CADET B FEMENÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO
16/11/2019 16:00 UE BARBERA B PREMINI B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
16/11/2019 19:30 TEMPLE – U.E. HORTA SÈNIOR C FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI
17/11/2019 16:00 UE SANT ANDREU A SÈNIOR B FEMENÍ C.T. SENIOR FEMENI
17/11/2019 17:30 C.B. CASTELLAR JÚNIOR FEMENÍ 2003 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
17/11/2019 17:45 SESE A JÚNIOR FEMENÍ 2002 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
17/11/2019 17:45 JOVENTUT LES CORTS A JÚNIOR A FEMENÍ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
17/11/2019 19:30 JOVENTUT LES CORTS SÈNIOR A FEMENÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.

Llegir-ne més

Partits 9-10 de Novembre

PARTITS COM A LOCAL
09/11/2019 09:00 MINI B FEMENÍ JESUITAS GRACIA KOSTKA C.T. MINI FEM.
09/11/2019 09:00 MINI A MASCULÍ TEMPLE – U.E. HORTA 09 C.T. MINI MASC.
09/11/2019 09:30 JÚNIOR FEMENÍ 2002 C.E. MARISTES RUBÍ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
09/11/2019 10:15 MINI A FEMENÍ C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI FEM.
09/11/2019 10:15 CADET A MASCULÍ SALESIANS BADALONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO
09/11/2019 11:00 ESCOBOL C.E MARISTES SANTS LES CORTS VERMELL PRE-MINI MIXTE E.
09/11/2019 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ C.B. CASTELLAR C.T. SENIOR FEMENI
09/11/2019 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
09/11/2019 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
09/11/2019 20:45 SÈNIOR C FEMENÍ CBSAPS B C.T. SENIOR FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
08/11/2019 19:15 VIROLAI PREINFANTIL MASCULÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC.
09/11/2019 10:15 SAFA HORTA CADET B FEMENÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO
09/11/2019 10:30 CB NOU ESPLUGUES PREMINI A MASCULÍ C.T. PRE-MINI MASC.
09/11/2019 11:15 BASQUET NEUS A CADET B MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO
09/11/2019 12:15 BASKET ALMEDA PREMINI B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC.
09/11/2019 12:30 BÀSQUET SAFA CLAROR 1 CADET A FEMENÍ C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
09/11/2019 13:00 TEMPLE – U.E. HORTA INFANTIL A MASCULÍ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
10/11/2019 12:30 C.B. UGT ALMOZARA SÈNIOR A MASCULÍ LLIGA EBA
10/11/2019 16:00 BÀSQUET NOU BARRIS A JÚNIOR B MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
10/11/2019 16:00 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA JÚNIOR A MASCULÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
10/11/2019 18:00 CB GRUP BARNA A SÈNIOR B MASCULÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
10/11/2019 18:30 CB IPSI – TAD JÚNIOR FEMENÍ 2003 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
10/11/2019 19:30 C.B. CIC A SÈNIOR C MASCULÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC.

 

Llegir-ne més

Partits 26-27 d’octubre

PARTITS COM A LOCAL
26/10/2019 09:00 PREMINI B MIXTE C.B. REGINA CARMELI B C.T. PRE-MINI MASC.
26/10/2019 09:00 PREMINI A MASCULÍ VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC.
26/10/2019 09:30 JÚNIOR A MASCULÍ LA SALLE BONANOVA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
26/10/2019 10:15 PREINFANTIL MASCULÍ LESTONNAC C.T. PRE-INFANTIL MASC.
26/10/2019 10:15 CADET B FEMENÍ ESCOLA IPSI 05 C.T. CADET FEM. PROMOCIO
26/10/2019 11:00 JÚNIOR B MASCULÍ SANTA DOROTEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A
26/10/2019 11:45 CADET B MASCULÍ C.B. CORNELLÀ 04 C.T. CADET MASC. PROMOCIO
26/10/2019 11:45 INFANTIL A MASCULÍ JOVENTUT LES CORTS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
26/10/2019 13:15 INFANTIL FEMENÍ CN TARREGA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
26/10/2019 13:15 CADET A FEMENÍ CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. CADET FEMENI 1R. ANY
26/10/2019 13:15 JUNIOR FEMENÍ 2003 AEC COLLBLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
26/10/2019 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR C.T. SENIOR FEMENI
26/10/2019 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ LLUÏSOS DE GRÀCIA A – VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.
26/10/2019 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
26/10/2019 20:45 SÈNIOR C FEMENÍ JESUITES CASP C.T. SENIOR FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
26/10/2019 10:30 MANYANET SANT ANDREU 09 MINI B FEMENÍ C.T. MINI FEM.
26/10/2019 11:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU MINI B MASCULÍ C.T. MINI MASC.
26/10/2019 16:00 CENTRE CATÒLIC L’H MINI A FEMENÍ C.T. MINI FEM.
26/10/2019 17:45 C.B. SANTA COLOMA CADET A MASCULÍ C.T. CADET MASC. PROMOCIO
26/10/2019 18:00 C.B. VIC – UNIVERSITAT DE VIC 2 SÈNIOR B MASCULÍ C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC.
26/10/2019 18:15 CB QUART SÈNIOR A MASCULÍ LLIGA EBA
27/10/2019 12:30 SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B JÚNIOR FEMENÍ 2002 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A
27/10/2019 19:00 ORLANDAI SÈNIOR C FEMENÍ C.C. TERCERA CATEGORIA

Llegir-ne més