Partits 17-18 de novembre

PARTITS COM A LOCAL
17/11/2018 09:30 CADET B MASCULÍ
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL
C.T. CADET MASC. PROMOCIO
17/11/2018 09:30 MINI A MASCULÍ
CE MARISTES SANTS-LES CORTS
C.T. MINI MASC.
17/11/2018 09:30 PREMINI A MASCULÍ
LLUISOS DE GRACIA BLAU
C.T. PRE-MINI MASC.
17/11/2018 11:00 INFANTIL A MASCULÍ
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
17/11/2018 11:00 INFANTIL B FEMENÍ
CBSAPS
C.T. INFANTIL FEMENI
17/11/2018 11:00 INFANTIL A FEMENÍ
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A
C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
17/11/2018 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ
C.B. MANYANET LES CORTS
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
17/11/2018 17:45 SÈNIOR A FEMENÍ
CONSTRUCCIONS PEREFRAN CB MOLLET A
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.
17/11/2018 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ
JAC SANTS
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
17/11/2018 20:45 SOTS25 FEMENÍ
ASME
C.C. SOTS-25 FEMENI
PARTITS COM A VISITANT
16/11/2018 19:30 C.B. SANT RAMON NONAT-MIXTE
MINI B MASCULÍ
C.T. MINI MASC.
17/11/2018 10:30 C.B. MANYANET LES CORTS B
MINI B FEMENÍ
C.T. MINI FEM.
17/11/2018 11:00 ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERD
MINI A FEMENÍ
C.T. MINI FEM.
17/11/2018 11:30 A.E.S.E. A
CADET A MASCULÍ
C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
17/11/2018 13:00 CE VILA OLIMPICA
JÚNIOR B FEMENÍ
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B
17/11/2018 16:00 ESCOLA IPSI 09 B
PREMINI B MIXTE
C.T. PRE-MINI MASC.
17/11/2018 17:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET
SOTS25 MASCULÍ
C.C. SOTS-25 MASCULI A
17/11/2018 19:00 C.E. MARISTES RUBÍ – MÍA MOTOR
JÚNIOR B MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
17/11/2018 19:30 BÀSQUET RIBES
SÈNIOR C MASCULÍ
C.T. SENIOR B MASCULI
18/11/2018 11:00 OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A
JÚNIOR A MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
18/11/2018 12:00 BÀSQUET NOU BARRIS
INFANTIL B MASCULÍ
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
18/11/2018 19:00 BASQUET NEUS A
SÈNIOR B MASCULÍ
C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.

Llegir-ne més

Partits 10-11 de novembre

 PARTITS COM A LOCAL
10/11/2018 09:15 PREMINI A MASCULÍ
JESUS MARIA ST. ANDREU
C.T. PRE-MINI MASC.
10/11/2018 09:30 CADET B MASCULÍ
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A
C.T. CADET MASC. PROMOCIO
10/11/2018 09:30 MINI A MASCULÍ
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B
C.T. MINI MASC.
10/11/2018 10:30 MINI B FEMENÍ
SANT GERVASI 2
C.T. MINI FEM.
10/11/2018 11:00 JÚNIOR B MASCULÍ
C.B. RIPOLLET – TALLERES HERMACAR
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B
10/11/2018 11:00 INFANTIL A MASCULÍ
A.E.MINGUELLA – CITROEN AUTOMOCIO BADALONA – B
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
10/11/2018 12:30 CADET A MASCULÍ
C.B. SANT PERE – KIA INTEGRAL CAR
C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL
10/11/2018 16:00 SÈNIOR B MASCULÍ
JAC SANTS B
C.C. SEGONA CATEGORIA MASC.
10/11/2018 19:30 JÚNIOR A MASCULÍ
C.E. SANT NICOLAU 2
C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT.
10/11/2018 21:00 SOTS25 MASCULÍ
CBSAPS
C.C. SOTS-25 MASCULI A
10/11/2018 21:00 SÈNIOR C MASCULÍ
BÀSQUET PRATENC C – LISANT
C.T. SENIOR B MASCULI
PARTITS COM A VISITANT
10/11/2018 09:00 ALZINA-CEISSA B
INFANTIL B MASCULÍ
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO
10/11/2018 10:15 EP BADALONA CENTRE – EPBC
MINI B MASCULÍ
C.T. MINI MASC.
10/11/2018 10:30 C.B. MANYANET LES CORTS A
MINI A FEMENÍ
C.T. MINI FEM.
10/11/2018 11:00 C.E.S. BOSCO ROCAFORT
INFANTIL B FEMENÍ
C.T. INFANTIL FEMENI
10/11/2018 16:30 C.B. IMMA
SÈNIOR B FEMENÍ
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A
10/11/2018 17:45 U.E. MATARO-JBF
JÚNIOR A FEMENÍ
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.
11/11/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT
PREMINI B MIXTE
C.T. PRE-MINI MASC.
11/11/2018 11:30 CE VILA OLIMPICA
SOTS25 FEMENÍ
C.C. SOTS-25 FEMENI
11/11/2018 16:00 JET BLAU GECKO WALLS
INFANTIL A FEMENÍ
C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL
11/11/2018 17:30 IMAN CB MATADEPERA VERD
CADET FEMENÍ
C.T. CADET FEMENI PROMOCIO
11/11/2018 19:15 C.B. RIPOLLET A – SANDACOS
SÈNIOR A FEMENÍ
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.

Llegir-ne més

Partits 03-04 de Novembre

PARTITS COM A LOCAL:

03/11/2018 10:00 JÚNIOR B MASCULÍ
UE SANT CUGAT BLAU
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERMELL I NEGRE NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
03/11/2018 11:30 SOTS25
BÀSQUETSAMÀ VILANOVA-S25F
C.C. SOTS-25 FEMENI VERMELLA VERMELL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
03/11/2018 13:00 CADET A MASCULI
UE SANT CUGAT NEGRE
C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELL I NEGRE NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
03/11/2018 16:00 SÈNIOR B MASCULÍ
CP ROSER B
C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VERMELLA VERMELL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
03/11/2018 17:45 SOTS25 MASCULÍ
MONTMELÓ C.B.
C.C. SOTS-25 MASCULI A VERMELLA VERMELL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
03/11/2018 17:45 SÈNIOR C MASCULÍ
CLUB BASQUET GASSÓ
C.T. SENIOR B MASCULI LILA NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
04/11/2018 16:00 SÈNIOR A FEMENÍ
CB GRANOLLERS 2
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. BLANCA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

PARTITS COM A VISITANT:

03/11/2018 18:45 EKKE A CB LLEIDA
INFANTIL A FEMENÍ
C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
04/11/2018 10:45 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B
JÚNIOR A MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. BLANC BLAU PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
04/11/2018 11:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C
SÈNIOR B FEMENÍ
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAU I BLANC BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
04/11/2018 12:30 BÀSQUET SAMÀ VILANOVA
JÚNIOR A FEMENÍ
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VERMELLA VERMELL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66

Llegir-ne més

Partits 27-28 d’Octubre

PARTITS COM A LOCAL:

27/10/2018 09:30 INFANTIL B MASCULÍ
C.B. BON PASTOR
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 09:30 PREMINI B MIXTE
CB LA SALLE HORTA GROC
C.T. PRE-MINI MASC. VERDA VERDA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 09:30 MINI B MASCULÍ
SALESIANS BADALONA B
C.T. MINI MASC. BLAU FOSC BLAU FOSC PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 11:00 JÚNIOR B FEMENÍ
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM 
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B NEGRE NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 11:00 CADET FEMENÍ
CB LA SALLE HORTA
C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERDA VERD PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 11:00 INFANTIL B FEMENÍ
BÀSQUET SAFA CLAROR 1
C.T. INFANTIL FEMENI TARONJA TARONJA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 12:30 INFANTIL A FEMENÍ
CB IGUALADA A
C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL BLAU BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 16:00 SÈNIOR B FEMENÍ
U.E. SANT ANDREU
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELL/GROC NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 17:30 SOTS25 FEMENÍ
BASQUETPIASABADELL B
C.C. SOTS-25 FEMENI BLAU FOSC BLAU FOSC PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018 19:15 JÚNIOR A FEMENÍ
CB TARRAGONA A
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

PARTITS COM A VISITANT:

27/10/2018 09:00 C.B. MANYANET LES CORTS A
MINI A MASCULÍ
C.T. MINI MASC. VERD I GROC VERD COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D’EN RULL, 6
27/10/2018 10:00 LESTONNAC
MINI B FEMENÍ
C.T. MINI FEM. BLAU MARI BLAU MARÍ COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
27/10/2018 10:30 VEDRUNA GRÀCIA VERD
CADET B MASCULÍ
C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERDA NEGRE POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2018 10:45 VEDRUNA GRÀCIA MIXTE
PREMINI A MASCULÍ
C.T. PRE-MINI MASC. VERDA NEGRE ESCOLA VEDRUNA – GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
27/10/2018 10:45 SANT JOAN DE MATA A
INFANTIL A MASCULÍ
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU I VERMELL BLAU INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
27/10/2018 18:15 CB PEDAGOGIUM B
SÈNIOR C MASCULÍ
C.T. SENIOR B MASCULI VERD-NEGRE NEGRE PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
28/10/2018 12:15 BÀSQUET MANRESA B
CADET MASCULÍ
C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
28/10/2018 12:30 CLUB NATACIO CALDES
SÈNIOR A FEMENÍ
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
28/10/2018 12:45 FORÇA LLEIDA CE A
JÚNIOR A MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. NEGRA NEGRE PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
28/10/2018 12:45 LA SALLE BONANOVA
JÚNIOR B MASCULÍ
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERMELLA-NEGRE NEGRE-VERMELL POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
28/10/2018 18:00 C.B. CIUTAT VELLA
SOTS25 MASCULÍ
C.C. SOTS-25 MASCULI A BLAU MARI BLAU MARI CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
28/10/2018 19:45 LA SALLE BONANOVA
SÈNIOR B MASCULÍ
C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VERMELLA-NEGRA NEGRE-VERMELL POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36

Llegir-ne més

Partits 06-07 d’octubre

Partits com a local:

06/10/2018 09:15 PREMINI A MASCULÍ
CB PEDAGOGIUM
C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 09:30 CADET B MASCULI
A.E.S.E. 1
C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 09:30 MINI A MASCULI
C.E.B. SANT JORDI BLANC
C.T. MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 11:00 JÚNIOR B MASCULI
S.E. SANT JOAN DE MATA A
C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 11:00 INFANTIL B FEMENI
BASKET CORAS
C.T. INFANTIL FEMENI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 13:00 CADET A MASCULI
BC MORABANC ANDORRA 
C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 16:00 SENIOR B MASCULI
CB GRUP BARNA B
C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

 

06/10/2018

 

 

06/10/2018

 

18:00

 

 

19:30

SENIOR A MASCULI
BC MORABANC ANDORRAJUNIOR A MASCULI
BASQUETPIASABADELL 
LLIGA EBAC.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 21:00 SOTS25 MASCULI
C.E. VILATORTA
C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018 21:00 SENIOR C MASCULI
CB LA SALLE HORTA B
C.T. SENIOR B MASCULI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

 

Partits com a visitant:

05/10/2018
19:00
C.E.S. BOSCO ROCAFORT
PREMINI MIXTE
C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
06/10/2018
09:00
C. E. LA MARINA
MINI B MASCULI
C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
06/10/2018
09:00
CB SANT JUST
MINI A FEMENI
C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
06/10/2018
10:30
PAIDOS-SALLENT
INFANTIL A FEMENI
C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
06/10/2018
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2
MINI B FEMENI
C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
06/10/2018
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA 
INFANTIL B MASCULI
C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS  TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2018
16:00
CAMPING BIANYA ROSER 
JUNIOR B FEMENI
C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA
06/10/2018
17:15
SALLE PLOMS REUS
JUNIOR A FEMENI
C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS – PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/10/2018
19:15
CB VILASSAR DE DALT
SENIOR A FEMENI
C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
07/10/2018
10:45
BÀSQUET PRATENC 
SOTS25 FEMENI
C.C. SOTS-25 FEMENI C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
07/10/2018
16:00
JOVENTUT LES CORTS B
CADET FEMENI
C.T. CADET FEM. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/10/2018
18:00
DOMINIQUES
SENIOR B FEMENI
C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349

Llegir-ne més